Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį Vilniuje , Kariauk.lt 1 Lygis


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 71
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Oras liuks,

Buvo daug lengvu auku kurie nenorejo gult ant slapios zoles.

Buvo daug daltoniku kurie atidenge ugni i savus.

 

Nezinau, kaip pas melynuosius, bet pas mus nebuvo jokiu veiksmu kordinavimu.

Niekad laiku nepasieke informacija, kur eiti ar ka daryti.

 

Krc, daug susirinko tokiu norinciu tupai pasisaudyt ir nesvarbu i ka.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas vėlavo. organizuotumas , kas toks? jo gi nebuvo :)  Pelno siekimas o ne žaidimas, pagailėta net lipios spalvotos juostos ant dviejų rankų :( todėl vieni į kitus ir šaudymas vyko. Nuomininkai (ginklų) paleisti be jokios kontrolės, pliekė kur papuola. Užduotys ir misijos nesuprantamos. Vienu žodžiu palaida bala, kurios niekas nekontroliavo. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai buvo mano trecias zaidimas ir pirma karta nusivyliau... Maklaudai (kuriu logikos, jei jie tokia turi, nikaip nesuprantu) - nuo ju, deja, niekur nepabegsi, bet kas labiausiai nepatiko tai 0 veiksmu koordinavimu. Dauguma, tame tarpe ir as lakste be tikslo, nezinojo ka daryti ir kur eiti.

 

Team killeriai - ju skaiciu galima butu zenkliai pamazinti, jei organizatoriai netaupytu ant lipnios juostos. Pats ne karta buvau pasautas kai buvau pasisukes i komandos narius puse be juostos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Lietus, daug nuomininkų, mažai veiksmų koordinavimo. Karoče gavosi konkreti mėsa.

 

MAN PATIKO!!! Laukiam kitų pasišaudymų.

 

Kuo daugiau dalyvaunu tokiuose geimuose, tuo daugiau sužinau kaip nereikėtų elgtis.

 

Gaila, kad prakišom, Bet masinės mėlynųjų žudynės sankryžoj buvo legendinis MONSTER KILL'as, kurio dar ilgai nepamiršiu.

 

Dėkui visiems nepabūgusiems lietaus. ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Praeitą kart, man žaidžiant, nuomininkai buvo prijungti prie senbuvių, gavo savo vadus, buvo išskirstyti į mažas grupeles, kurios irgi turėjo savo vadus. Net pasimetus kažkur, po to vėl galėjai prisijungt prie savo grupelės, nebuvo tokių bajerių. Na, bet vistiek smagu buvo. 

 

Lietus, daug nuomininkų, mažai veiksmų koordinavimo. Karoče gavosi konkreti mėsa.

 

MAN PATIKO!!! Laukiam kitų pasišaudymų.

 

Kuo daugiau dalyvaunu tokiuose geimuose, tuo daugiau sužinau kaip nereikėtų elgtis.

 

Gaila, kad prakišom, Bet masinės mėlynųjų žudynės sankryžoj buvo legendinis MONSTER KILL'as, kurio dar ilgai nepamiršiu.

 

Dėkui visiems nepabūgusiems lietaus. ;)

 

 

Na, ne pirmos 1 lygio žaidynės man, bet šį kartą tikrai pasigedau organizuotumo, ypač paleidinėjant iš "mertviako". Praeitą kart, man žaidžiant, tokių bajerių nebuvo, kad paleistų tiesiai priešams į nasrus. Tas pats abiems pusėms. Ačiū mėlyniesiems, kurie pasigailėjo 3jų, ir pasiūlė draugiškai pabėgti vietoj to, kad visa minia būtų sušaudę vietoj... Minia mėlynųjų išeina, kol pereini "mertviako" aikštelę - tie patys grįžta. Užduotį supratau tik žaidimo pradžioj - kažką paimti iš priešų bazės, kuri yra "kažkur". OK, paėmėm, grįžo musiškiai su tom "raketom". O kur po to dėjosi raketos? Kiek girdėjau, pas žaliuosius ir liko? Kur? Nuėjęs į "mertviaką" daugiau nebemačiau jų. Kur eit, ką daryt - velniai žino. Paleidžia, eini kažkur į mišką šaudyti į kažką... Eini, šaudo - lyg ir savi turėjo būti - klausi spalvos - saviškiai. Kažkas tupi miške - velniai žino kas, savi, svetimi - skiriamųjų ženklų neįžiūrėt. Na, pašaudė iš kulkosvaidžio į mane, pasirodo svetimi buvo. Praktiškai nespėjau atidengt ugnies, nors stebėjau kelias minutes kažką, kas visgi buvo priešas. 

Gera pastaba iš mėlynųjų pusės - žalieji visur. Na tiesa, kai nežinai kur eiti, kur vyksta veiksmas, eini ir ieškai. Oras mažiausiai kaltas. Gan smagu buvo pasišaudyt, bet kaip mėlynieji teisingai pakomentavo - pažaidėm CS live. 

 ko jus tikejotes iš 1 lygio? :D

 

Dėl maklaudų, tikrai buvo, tiek pas žaliuosius, tiek pas mėlynuosius. Šį kart pastebimai daugiau, nei praeitą kart man dalyvaujant. Vieną kart buvau pašautas lietaus. Pasidaviau kažkam, ko nebuvo. Kaptelėjo didelis lašas ant kepurės, pagalvojau, kad pataikė, o pasirodo nebuvo kam šaudyt.  

Manau, reikia daugiau pirmo lygio žaidynių, kurios būtų tinkamai organizuotos ir naujokai suprastų tikrąją žaidimo dvasią ir prasmę - kad ne vien šratus berti į visas puses susirinkome.Aišku, efekto pridėjo, sugedęs mano ir ką tik atėjusio komandos nario ginklas ir piktos širšės, kurioms nepatiko mano pozicija ir šratas į liežuvį - ne taip jau ir skauda, kai gerai pagalvoji.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Čia buvo pirmasis mano žaidimas, šeip patiko, nešaudžiau belekur, lošiau sąžiningai 100%, tačiau net man tokiam nepatyrusiam žaidėjui matėsi nurodymų trūkumas, kaip kolega ir minėjo nurodymai buvo aiškūs pradžioje, paimti raketas iš priešo, tai padarius jos dingo, tada netyčia eidamas velniai žino kur (nes nepažystu apylinkės) pamačiau savus(žalius) nešančius tas raketas, na ok galvoju prisijungsiu prie palydos :D žodžiu dauguma darė ką norėjo, taktikos ir organizacijos tikrai labai mažai. Aš išvis būčiau už tai, kad organizatoriai apsirengę tam tikra apranga patys pasilakstytų ir tiem kas nesusipranta ką reikia daryti tiesiog senu geru rėkimo metodu išaiškintu, tai bent jau taip būtų tikrai įdomiau. Juk šis žaidimas įdomus dėl taktikos, o ne dėl belekokio šaudymo i krumus tik pamačius judesi. Vien todėl ir apleidau dažasvydžio sportą. Tikiuosi organizatoriai atkreips dėmesi į žmonių nuomones ir padarys išvadas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na as manau lietus padare savo, nors man tai is pradziu buvo net pliusas, taciau matesi, kad didziajai daliai tai pasidare demotyvacija. Visi stengesi pasiimti pozicijas kur daugiau saku ir sunkiau vanduo prateka ir gavosi toks tingus zaidimas "is reikalo". O tada dar prasidejo tokios taktikos kaip jus atkreipiat demesi, mes imam, sededamas mertviake girdziu VAROOOM ir daug :))) tokia taktika primine senelio pasakojima, kaip rusai is japonu pirmaji kulkosvaidi ateme uzversdami ju bunkeri lavonais tiesiogine prasme :))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na as manau lietus padare savo, nors man tai is pradziu buvo net pliusas, taciau matesi, kad didziajai daliai tai pasidare demotyvacija. Visi stengesi pasiimti pozicijas kur daugiau saku ir sunkiau vanduo prateka ir gavosi toks tingus zaidimas "is reikalo". O tada dar prasidejo tokios taktikos kaip jus atkreipiat demesi, mes imam, sededamas mertviake girdziu VAROOOM ir daug :))) tokia taktika primine senelio pasakojima, kaip rusai is japonu pirmaji kulkosvaidi ateme uzversdami ju bunkeri lavonais tiesiogine prasme :))

O va tas tai man patiko :D duobej sedim ir is niekur nieko pradejo rekt ir lipt vienas per kita :DD buvo labai netgi linksma :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...