Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Glock AEG pastovėjęs nešaudo - pamaigius vėl veikia


mantism
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Cymos AEG Glockas elgiasi keistai - paėmus ir spaudžiant nuleistuką garsas kaip nusėdusio akumo, vos kažkas sukruta, kelis kartus paspaudinėjus pradeda šaudyti ir šaudo gerai tiek semi tiek full auto. Palikus ir paėmus po kurio laiko vėl nebešaudo, pamaigius ima šaudyti.

 

Gal įtariat, kas gali būti ir kaip spręsti problemą?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Čia CM.030 ? Jeigu taip, tai jų akūmai labai nepatvarūs (jeigu originalą naudoji).. Ilgiau palaikai ginkle, ar per daug perkrauni ar mano atveju kaip buvo, kad pamiršau pistoletą prie +10/+5 temp porai dienų su įdėtu akūmu, iškart nuduso nepagydomai. Teko perdarinėt ir tvirtint kitą akūmą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Čia CM.030 ? Jeigu taip, tai jų akūmai labai nepatvarūs (jeigu originalą naudoji).. Ilgiau palaikai ginkle, ar per daug perkrauni ar mano atveju kaip buvo, kad pamiršau pistoletą prie +10/+5 temp porai dienų su įdėtu akūmu, iškart nuduso nepagydomai. Teko perdarinėt ir tvirtint kitą akūmą.

 

Taip, 030, kiek turėjau tai visuose Cymos pistoletose toks pat akumas, tik kartais talpa skiriasi šiek tiek.

 

Jo, bėda tikrai akume, nes jį pastovėjusį įdėjau į naują pistoletą - iššovė irgi tik iš kelinto karto. Kai jau išauna, šaudo gerai, kol vėl kuriam laikui nepalieki stovėti. Pirmą kartą susiduriu su tokiu akumu :) Kažką dar įmanoma daryt, ar sakytis naują?

 

edit: akumas Ni-MH, 500 mAh, 7,2 V, 6x2/3N.

Jei kas turit normalios būklės, nupirkčiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš domėjausi, tai nieko jau nebepadarysi su tokiu akūmu, tai arba užsisakinėt naują, arba tiesiog biški perdaryt ginklą ir galima padorų akūmą įsistatyt, kad jau tikrai ilgai laikytų. Dar kai galingesnis akūmas (daugiau V) tai žymiai greičiau paduoda šovinius, tai maniškis gerai pakrautas greičiau šaudo nei AEG :D

 

Kažkas panašaus: 

 

 

P.S. dar pliusas, kad labai ilgai akūmas laiko.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš į savo cyma glock jau įpaišiau LiPo 7,4 V 500 mah 15 ar 20 C (nebeatsimenu tiksliai) aukumuliatorių prieš metus ar pusantrų. Pliusai kaip ir pas AEG su Lipo baterijomis. Minusai: reikalingas specialus lipo akumuliatoriams skirtas pakrovėjas (man tai neaktualu, nes jau ir taip automatas pas mane su lipo aukumu, tad ir pakrovėja turiu), lituotos vietos prie kontaktinės grupės nusilydė, teko ardyti ir prie kontaktinės grupės prilituoti iš naujo ilgesnius laidus (vėliau vistiek reikės prailginti laidus, daugiau ši bėda man nepasikartojo), negalima ilgai užmynus ant auto funkcijos pliekti, pora ar tris dėtuves kur su ginklu išpliekus non stop dar nieko, bet daugiau pliekiant ima jaustis svilantis motoriuko kvapas.

Taigi Lipo pritaikymas, pirma buvau pagaminęs tokią dėžutę ant pistoleto reilo ale pistol light, vėliau įsidrąsinau išardyti lipo celes ir viską pavyko sutalpinti į pistoleto vidų kartu su T jungtimi. Celes buvo sunku atskirti, jos sulituotos ant tekstolitinės plokštelės, sunkiai lydėsi lydmetalis kur ant tų aliuminių auselių, bet su kinišku 100W lituokliu pavyko reikia dirbti labai atsargiai, užtrumpinti kontaktus labai lengva!!! Taip pat reikia saugotis neperkaitinti celių (negalima ilgai kaitinti su lituokliu). Kai celės atskirtos truputis primatavimo viduje (reikėjo išmesti standartinės baterijos išstumimui reikalinga svirtelę, safety metalinę dalį nupjauti arba išmesti ir neturėti safety funkcijos, apšlifuoti ar su kokiu skalpeliuku išpjaustyti nereikalinga plastiką toje vietoje kur dėjosi standartinė baterija, o taip pat ir spynoje reikia pašalinti nereikalingą plastiką. Pasirinktinai vamzdžio imitaciją galima išmesti arba gražiai apipjausčius sutalpinti įmanoma kartu su baterija. Ant akumuliatoriaus sulitavau tuos pačius laidus su kontaktais ir balancerio laidais taip kaip išrinkau reikia padaryti kažką panašaus į nunčiakus :D , šiek tiek lipnios ir vuolia lipo baigtas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...