Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Beretta M9


k1skis
 Share

Rekomenduojami pranešimai

pritaisyk gumyne juosta,ir wisa beda bus ispresta :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kaip tik prisidesiu prie sios temos, nes naujos kurt nesinori.

iskilo man problema. turiu irgi beretta m9 kazkas nutiko su detuve pripildes duju isaut galiu tik 1 karta poto dusta ir ant 3 tuscias buvo. bandziau ardyt tiek ginkla tiek detuve ieskojau problemos internete, taciau paieskos nevaisingos. prasau jusu pagalbos.

stai ft kas buvo detuves viduje.

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Kaip matote 1 nuotraukoje idetas kartonas i detuve... turbut tas molis kuris pardave guna tep padare arba taip turi but...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tikrai neturi but kartono viduje :) Is ko pirkai saunika? Kieno gamybos?  Naujas buvo ar naudotas? Iki tol kaip suprantu veike normaliai? 

 

Visu pirma pabandyk uzverzt visus varztus. Apacaia savaime suprantam sandariai turi but sudeta ir susukta. Isimk kartona, isimk voztuva, prasivalyk ji ir idejes gerai isuk. Tada vel bandyk. bent jau bus aisku ar beda detuveje ar paciam mechanizme. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Saunika pirkau is CIA gamybos kaip ant dezutes parasyta MADE IN TAIWAN, taip supratau, kad pagal intika jie nauji, o gavau naudota, nes jau buvo po spina tie pabegiai nudruzinti visai, reikejo sutept buvo jau pagal mane naudotas. Pirma karta bandziau sodyboje pasaudyt veike puikiai tik vienas minusas kad pilnos detuves saratu neisaudydavo trukdavo green gas.. nors jis man sake kad uzteks duju 100saratu. nu stai tokia situacija..

 

- papildyta -

 

O klausyk sita kaip man atsuk arba priverst stipriau? nes jo ta spiruokle isikisus i isore neina normalei atsukt..

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek kartų aprašytas tas orinukas.lt jomajo niekaip aš nesuprantu ką tie naujokai mano sau. Pagailėjai pinigų,tai ir turi š... Mokėjai kaip tipo pagal juos už naują,o gavai velnias žino ką,rašyk jiems ir klausk kas ten per velnias. Dabar turi naują daikta,o jau tvarkyt reikia...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek kartų aprašytas tas orinukas.lt jomajo niekaip aš nesuprantu ką tie naujokai mano sau. Pagailėjai pinigų,tai ir turi š... Mokėjai kaip tipo pagal juos už naują,o gavai velnias žino ką,rašyk jiems ir klausk kas ten per velnias. Dabar turi naują daikta,o jau tvarkyt reikia...

 

 

As ji pirkau spalio vidury.pasaudziau iki lapkricio ir padejau i spinta pries men istraukiau noredamas i saudykla rusi varyt, bet problemos atsirado tai visa ta laika bandau ji sutvarkyt ir nk neiseina..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu isardziau visa detuve pilnai, patikrinau tarpines, kitas dalis lyg viskas joms gerai, poto isardziau pacia beretta ten ir lyg viskas tvarkoj surinkau vel dabar vel gedimu atsirado.. :D p**** metu nafik toki suda, nes tik nervai ima..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau nuneses i taisykla sake, kad reikia sutept detuve ir pati ginkla ir tada viskas bus gerai, bei rekomendavo saltoje temparaturoje su juo nesaudyt, nes jis megsta siluma, tiek supratau, kad su juo tik pasaudysi atsilus orams. :/  arba kokioje siltoje patalpoje.

Aciu visiem uz pagalba, kas prisidejot ir padejot sprest mano sia problema. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai savaime aišku,kad su gbb arba gnb šaltu oru nepašaudysi,tą turėjai žinot šeip.

Neturejo jis zinot. Ir savaime tai ne aisku. Nepasidomejo gal zmogus pries perkant. Seip pvz normalus pardavejai tokie kaip airsoftas.lt kai as pas jos pirkau gnb perspejo kaip ji pildit, laikit ir priziuret. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal ir neturėjo kaip tamsta sakot savaime žinot,bet juk aišku ir taip,kad gumos prie šalto oro nedraugauja su dujom,apšąlą juk viskas ir vsio,nepašaudysi su dujom :D Na,bet nėra tikslo ginčytis,linkiu,kad susitvarkytų tą nelemtą m9 savo žmogas ir tiek,gal tiesiog kitą kartą nepagailės šiektiek daugiau pinigėlių ir nusipirks gerą daiktą. Kaip sakoma-skūpas moka du kartus...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...