Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

[2012.10.07] Žaidimas


mordaboy
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki vel, nemaciau, kad atraset. As su mielu noru uzsiimciau, nes laisvu metu filmuoju, fotografuoju bei montuoju. Tik pora problemu yra. 1. deja neturiu jokios apsaugos nuo suviu i kamera, bet manau iseitu suorganizuot. 2. kas turbut pakeis jusu nuomone apie mane, kad esu nepilnametis, aisku tai netrukdo, nes paciame zaidime nedalyvausiu, tik filmuosiu, bet manau gali pakeist nomuone, kad nesubrendes ir galiu gadint ar kazkas tokio zaidima, beje man 15. Tai va, jei noresit, kad tuom uzsiimciau, sakykit, su mielu noru tai daryciau :)

 

P.S. vadinkit tiesiog Paulium, bus lengviau :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas vėl Pauliau :)

Mano kukliomis žiniomis fotografavimui/filmavimui amžiaus ribojimo nėra.

Ribojamas (tėvų leidimu) nepilnamečių dalyvavimas žaidimuose, tad nematau problemos tau užsiimti tuo.

Filmuotojai/fotografai užsideda automobilinę ryškią liemenę (geltoną, raudoną ar žalia), kad "parodytų" save ir išvengtų pataikymų, žinoma 100% tai neapsaugo.

Sulauk sekančio žaidimo paskelbimo (tikriausiai 11.18), griebk savo įrangą, liemenę ir filmuok.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada turbut teks man nusipirkt kazkokia tipo kauke, veido apsauga. Ka galetumet patart? Ir kiek mazdaug trunka laiko?

 

Pakanka apsauginių akinių atlaikančių BB'so šūvį.

Pavyzdžiai (spausti)

Ginklų parduotuvėje taip pat turėtum surasti.

O savaitgalio žaidimas trunka 3-5 val.

 

Edit: Ir šilta apranga. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As prisijungciau bet labiau noreciau po balas pasitaskyt :D, o dar labiau tiktu 2012.11.11, tada gal dar daugiau norinciu atsirastu? Jei ka del vietos pats susitarciau... Bet kokiu atveju as uz sita savaitgali, reikia gi gimtadieni deramai paminet :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...