Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Nepaduoda BBsu


Tadusia
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ginklas G&P M4, beda tame kad istacius magazina i lizda nepaduoda bbsu, paduoda tik tuo atveju jai istates i lizda pajemes uz magazino stumi nuo saves tada padavimas geras, isbandziau ivairiu firmu ir talpos magazinus, ta pati problema. Pradejo jis man grybaut po tuningo, tai pamaniau gal blogai surinktas..? kokie butu jusu pamastymai ir pasiulimai?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 54
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Hop up kamera! bus greiciausiai kad istacius detuve kameros bb'su paemimo vamzdelis( nezinau kaip kitaip issireiksti) nepakankamai nuspaudzia detuves liezuveli prilaikanti sratus ir del to ir nepaduoda. Sprendimas keisk kamera arba tiesiog apviniok izoliacine juosta apkabas kad neklibetu, kartais padeda.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hop up kamera! bus greiciausiai kad istacius detuve kameros bb'su paemimo vamzdelis( nezinau kaip kitaip issireiksti) nepakankamai nuspaudzia detuves liezuveli prilaikanti sratus ir del to ir nepaduoda. Sprendimas keisk kamera arba tiesiog apviniok izoliacine juosta apkabas kad neklibetu, kartais padeda.

 

detuves apklijaves esu, nepadeda. Blemba gal bus blogai surinktas, nes pries tuninga viskas tvarkoj buvo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gali buti tappet plate susidėvėjęs arba įdėtas naujas nelabai tinkamas, ko pasekoje sumažėja nozzle eiga. Būtų gal paprasčiau jeigu parašytum ką tiksliai keitė per tiuningą.

 

Keite spiruokle, krumpliaracius, ir nezinau kaip lietuviskai tas vadinas tai O-ring guminiai ziedukai gearboxe prie cilindriuko kur dedas, nemoku kitaip paaiskint :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

... paduoda tik tuo atveju jai istates i lizda pajemes uz magazino stumi nuo saves tada padavimas geras,

Pabandyk pasitikrinti, ar vamzdelis su hopupo kamera lengvai vaikšto išoriniame vamzdyje?

Jei taisyklingai surinkai, tai lengvai paspaudus hopupo kamerą (neįdėjus giro), viskas truputėli turi pajudėti pirmyn, o atleidus - grižti atgal.

Nes jei pastumus dėtuvę (magazinas - tik rusiškai), viskas veikia, panašu, kad blogas šios vietos surinkimas.

Spėjimas pagal tai, kad iki tiunigo veikė - po ne.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk idek storesnio popieriaus gabala (tinka nuo alaus ar kokio gerimo pakuotes) tarp hop up kameros ir gearboxo. Kai idedi detuve, pirmi bbs praeina iki hop up kameros?

 

Kelis kartus staciau, ziurejau kas gaunas... jai atsargiai statai kad detuve tik uzsifiksuotu lizde tai bbs iki kameros nepatenka, jai istates pastumi dar i virsu tada patenka. Jo cia vienu zodziu hop up kameros vamzdukas nenuspaudzia detuves lezuvelio... Tik va kaip ta beda issprest...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

gal nuzlas per daug ilindes. kartais pshlifuot nuzla puse mm uztenka. arba blogi bbs. arba detuvej beda

 

Pas mane akivaizdziai nuzla per daug islindes po remonto, bet puikiai veikia, saudo gerai, tik kas 4 srata, jei ji (nuzla) paslifuosiu nepakenks greiciui guno ar nauju bedu neatsiras?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kelis kartus staciau, ziurejau kas gaunas... jai atsargiai statai kad detuve tik uzsifiksuotu lizde tai bbs iki kameros nepatenka, jai istates pastumi dar i virsu tada patenka. Jo cia vienu zodziu hop up kameros vamzdukas nenuspaudzia detuves lezuvelio... Tik va kaip ta beda issprest...

 

 

is pradziu sakiau kad taip bus, man padejo kameros keitimas, tiesiog nueik i parduotuve su sena ir pridejes paziurek kad butu ilgesnis kameros vamzdelis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Sveiki, prikeliu šitą temą. Turiu bėdą, kad nepaima bbs'ų. Ginklas M249. Anksčiau viskas buvo tvarkoje, norėjau paklausti ar įmanomas dalykas, kad ginklo greitošauda per didelė? Šratas nespėja įlyst. Šratas įkrenta kai nozzlas stovi atsitraukes, kol nešaudoma.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, prikeliu šitą temą. Turiu bėdą, kad nepaima bbs'ų. Ginklas M249. Anksčiau viskas buvo tvarkoje, norėjau paklausti ar įmanomas dalykas, kad ginklo greitošauda per didelė? Šratas nespėja įlyst. Šratas įkrenta kai nozzlas stovi atsitraukes, kol nešaudoma.

 

Jeigu anksciau viskas buvo ok, tai vargu kad staiga greitosauda pasidare per didele. O detuve sratus normaliai paduoda? 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu anksciau viskas buvo ok, tai vargu kad staiga greitosauda pasidare per didele. O detuve sratus normaliai paduoda? 

Normaliai, su dėtuvėmis bėdų nebūdavo. Tiesa, jis kažkiek laiko stovėjo išrinktas ir dabar surinkus taip gavosi. NEateina niekas į galvą, dėl ko taip gali būti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Surinkinedamas nozzle negalejai sumaisyt su kito aeg? Arba gal hop up kamera nevisai tiksliai suderinta su GB arba viduriuose kazkas ne taip padaryta. 

Oi ne, nozzlas tikrai tas, tas pats nozzlas ir šaudė anskščiau. Ginklas irgi ne kartą buvo surinktas ir vėl išardytas ir visada veikdavo. Na net į galvą neateina kokia galėtų būti bėda jame. Bandžiau ir "tarpine" daryt kaip čia buvo siūloma aukščiau, tarp GB ir kameros. Esmė, kad mano brolis yra ardes ne viena AEG ir jam nedaeina kame bėdos. Reik kokios stebuklingos idėjos kurios ieškau čia :D

 

P.S. gal kas yra bande šlifuoti savo nozzlus? Čia klausimas buvo ar nepakenks šaudymui, tačiau niekas neatsakė į jį

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na stebuklu cia kaip ir neturetu buti. Kaip supratau kalbame apie kulkosvaidi M249. Patarciau isitikinti, kad bunkeris normaliai paduoda sratus. Po to paziureti ar normaliai idetas vamzdelis su hop-up. Vienoje apzvalgoje skaiciau, kad sugebejo ikisti hop-up'a atvirksciai ir del to nesaude.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

... jei ji (nuzla) paslifuosiu nepakenks greiciui guno ar nauju bedu neatsiras?

Taigi kaip čia niekas ir neatsakė, tai aš pats surizikavau ir po šlifavimo, nuėmus truputėli daugiau negu 0,5 mm,  bėda dingo. Puikiai paduoda BB's, o ir rodos kitų bėdų nėra. Ar bent jau nesigirdi/nesimato. Tik neaišku kaip tai paveiks nozzlą.P.S. Mokykimės iš kitų klaidų, aš turbūt padauginau šlifuodamas, dabar į mano nozzle BB'sas telpa. Tačiau šaudymui įtakos nepadarė. Tai kas norės imtis tokio pačio būdo, būkite atsargūs. Aš maniau, kad nozzle skylės diametras nekinta šlifuojant jį... Pasirodo, kad klydau :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tu taip atsargiai, kad bbsas telpa i nozzle... gali uzsiurbt i nozzle ir papildomai paimt sratuka i hop up kamera, tai kad nesusidarytu kamstis ir nenulektu viduriai. 

Na taip, dėkoju už perspėjimą. Tikrai apie tai nepagalvojau. Tačiau manau, kad tai labiau teoriškai galimas scenarijus negu praktiškai. Realiai gi jeigu ir nozzle viduje esant BB'sui, o kitam tupint kameroje. Šūvio metu (esant tvarkingai kamerai ir vamzdžiui) oro srautas tikrai pajėgs abu BB's išstumti lauk. Gi čia yra kas po 3 šaudo ;) Žinoma stengsiuos kuo greičiau pašalinti šitą trūkumą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 7 months later...

Sveiki, prireikė ir man patarimo šiuo klausimu. Nusipirkau naudotą Cyma AK ir problema tame, kad dėtuvė atiduoda 4-5 BBs, bet jie į vamzdį nepatenka. Iš vamzdžio pučia orą ir tiek. Esu švelniai tariant žalias, nuo ko pradėt diagnozuot bėdą? Kiek pasiskaičiau šitą temą, vizualiai panašu, kad nozzle jau pašlifuotas. Iš anksto dėkui už atsakymus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pradzioj isitikink kad detuve gerai paduoda sratus. Paziurek ar nozzle daeina iki hop up kameros(apvertes saunika ir isemes detuve, paziurek kiek nozzle vaiksto ant pavieniu suviu). Ir pasidalink kokius srtus naudoji, gal pasiemes kokius bloguosius ir del to fedinimo bedos lenda.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Išmėginau tris skirtingas dėtuves. Naudojaus http://aic.lt/a-ratukai-blaster-0-23g-6000vnt-/a-ratasvyda-io-ae-ranga/bb-a-ratai-dujos/prod_3092.html šaratus.

Pamėginau su kitokiais, tai iššauna, bet kažkaip įtartinai. Nozlas po šūvio pasilieka skirtingose padėtyse, kartais iki galo prisistumia, kartais ties viduriu lieka, o kartais tik galiukas matosi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...