Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Geriausias BB gamintojas ?


Elwin
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Labas,

 

Noreciau suzinoti koks BB gamintojas yra jusu favoritas is tu kur galima nusipirtki vilniuje.

 

As pats bandziau WE, Matrix, Guarder.

Mano dabartinis m4 363mm su 6.01mm diametru duoda toki rezultata testuojant su 0.30g:

 

1. Matrix

2. Guarder

...

Visai blogai saudo su WE.

 

 

WE kuris turi buti l. geras kazkodel blogiausias. Buvau keleta kartu perrinkes hopupa - bandziau suprasti kodel horizintalus ismetimas padidejo, poto grizau prie .30 matrixo ir viskas pasitaise - i zmogaus torso taikini is 50m 8/10 pataikau (~128m/s su 0.30g, 4xACOG tipo optika)

 

Aisku kad rezultatai priklauso nuo vamzdzio, houp gumos it t.t., bet vis del to idomu butu suzinoti jusu favoritus. Parasykit dar koki vamzdi naudojate?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,

 

Noreciau suzinoti koks BB gamintojas yra jusu favoritas is tu kur galima nusipirtki vilniuje.

 

As pats bandziau WE, Matrix, Guarder.

Mano dabartinis m4 363mm su 6.01mm diametru duoda toki rezultata testuojant su 0.30g:

 

1. Matrix

2. Guarder

...

Visai blogai saudo su WE.

 

 

WE kuris turi buti l. geras kazkodel blogiausias. Buvau keleta kartu perrinkes hopupa - bandziau suprasti kodel horizintalus ismetimas padidejo, poto grizau prie .30 matrixo ir viskas pasitaise - i zmogaus torso taikini is 50m 8/10 pataikau (~128m/s su 0.30g, 4xACOG tipo optika)

 

Aisku kad rezultatai priklauso nuo vamzdzio, houp gumos it t.t., bet vis del to idomu butu suzinoti jusu favoritus. Parasykit dar koki vamzdi naudojate?

 

Nu pirmiausiai nustebino tavo ginklo parametrai... 128 m/s su 0.3g... Kiek suprantu tavo M4 nei kulkosvaidis,nei snaiperinis...?

 

O del bbs - kiekvienam savo,dabar visai neblogi pas Lukasenka - Sphere 0.25 - musu komandoj nieks nusiskundimu neturejo...

 

P.S. o del ginklo,tai tave vertetu patikrint,jei dalyvausi kokiam zaidime :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pirmiausiai nustebino tavo ginklo parametrai... 128 m/s su 0.3g... Kiek suprantu tavo M4 nei kulkosvaidis,nei snaiperinis...?

 

O del bbs - kiekvienam savo,dabar visai neblogi pas Lukasenka - Sphere 0.25 - musu komandoj nieks nusiskundimu neturejo...

 

P.S. o del ginklo,tai tave vertetu patikrint,jei dalyvausi kokiam zaidime :)

 

Matai, su tokiu tiunu kaip mano .25 tesiog per lengvi jau. 0.40 per sunkus...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

su tokiu tiunu tu busi ishmestas lauk ish bet kokio normalaus zhaidimo. sekmes.

 

Oi kaip gerai kad tu man pasakei, be sito tavo posto nu niekaip negalejau pagalvoti kad negalima su 157m/s vaziuoti i 125m/s saidima! :)

Tesiog issaugojai mano siela! Tam adminai ir reikalingi ar ne? :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kaip gerai kad tu man pasakei, be sito tavo posto nu niekaip negalejau pagalvoti kad negalima su 157m/s vaziuoti i 125m/s saidima! :)

Tesiog issaugojai mano siela! Tam adminai ir reikalingi ar ne? :)

 

Drasu... Tikrai drasu... O tiksliau- Kvaila bei Arogantiska! Atsiranda kazkoks naujokas, kuris nesupranta bei nesilaiko pagrindiniu straikbolo principo, vaziuoja ant Admino...

Siaip ar taip- sioje bendruomeneje jau uzsidirbai tikrai "gera" reputacija :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kaip gerai kad tu man pasakei, be sito tavo posto nu niekaip negalejau pagalvoti kad negalima su 157m/s vaziuoti i 125m/s saidima! :)

Tesiog issaugojai mano siela! Tam adminai ir reikalingi ar ne? :)

 

... ir viso gero :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kai leidziama 125m\s, pasidaro daugiau - tai pokemonas mano poziuriu, galiu pavadinti super sajanu, jei nori. ;D mintis ta pati.

trivialùs [lot. trivialis — paprastas]: 1. banalus, lėkštas, nuvalkiotas, neoriginalus. Ir taip aisku, kad ne joks organizatorius neleis zaisti su tokiu parametru ginklu. Kitas dalykas - tai jau buvo jam mineta daugybe kartu kitose forumo temose.

P.S. Butent po jo komentaro, forume apie bbs'u kokybe prasidejo postai ne i tema, kaip ir mano pastarieji du. ;) Manyciau tema reiktu pravalyti. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...