Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ekipuote


Paulleta
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kariai, as irgi turiu panasia poblema, tai noreciau pasidalinti, tuo paciu atkreipti demesi...!!! Zodziu vienoje is lietuvisku parduotuviu nusipirkau Ciras liemenes replika, su Molle sistema. Isvaizda tikrai normali ir pasiuta kokybiskai, bet pouchai - 'Pauksciu Paradas' ir t.t. vienintelis krepselis, kuris tikrai tvirtai laikosi, tai admin'o. Likusiems krepseliams visiskai nelaiko knopkes, o man nervai nebelaiko... :) Manau vienintele iseitis, tai siustis is kitur.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jamk sita:

http://www.eagleindustries.com/product.php?productid=449&cat=49&page=1

 

tikrai laikys viskas ilgai. Tiesa cia be pouchu, bet juos irgi rasi tame paciame saite.

 

Mariaus variantas šiek tiek brangokas, jei nežadi iš to gyventi ar nusisamdyti apsauginiu karštuose taškuose. Gali rinktis Guarder (airsoftas.lt), ten viskas laiko, gerai - jau 6 metus, patikrinta :D

Tiesa, ten pat yra dėklų po 30 lt, jei gerai pamenu, tai tu tiesiog dabartinius pasikeisk.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš turiu tokią kinietišką ciras kopija iš airsoftas.lt, knopkes laikosi kuo puikiausiai, ir šiaip tenkina tai ko tikėjausi iš tokio gaminio. Aišku siulės kurioms tenka atlaikyti daugiausiai krūvio pradėjo atiriti, teks pasitelkti fantaziją kaip viską pataisyti į geriau. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau ASG gamybos Ciras liemene CB spalvos is www.airsoftas.lt viskas kuo puikiausiai man veikia,nezinau kas ten per anomalijos tamstai vyksta,galbut vertetu persivert visus pouchus?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kariai, as irgi turiu panasia poblema, tai noreciau pasidalinti, tuo paciu atkreipti demesi...!!! Zodziu www.Airsoftas.lt nusipirkau Ciras liemenes replika, su Molle sistema. Isvaizda tikrai normali ir pasiuta kokybiskai, bet pouchai - 'Pauksciu Paradas' ir t.t. vienintelis krepselis, kuris tikrai tvirtai laikosi, tai admin'o. Likusiems krepseliams visiskai nelaiko knopkes, o man nervai nebelaiko... :) Manau vienintele iseitis, tai siustis is kitur. Taigi nedarykite tos pacios klaidos... ;) Sekmes !

 

Paprasciausias sprendimo budas (jei nenori auksciau pasiulytu "nebiudzetiniu" liemeniu pirkti)- http://www.kaivida.lt/?page=catalog&cat_id=42

Nusiperki ikalamu spaudziu komplekta (bent anksciau budavo komplektai su visais reikiamais ikalimui priedais) ir, jei rankos is teisingos vietos dygsta, persikali nelaikancias.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

Nusiperki ikalamu spaudziu komplekta (bent anksciau budavo komplektai su visais reikiamais ikalimui priedais) ir, jei rankos is teisingos vietos dygsta, persikali nelaikancias.

 

O jei nerasi komplekto arba rankos ne iš teisingos vietos - tau padės draugiškas siuvėjas arba batsiuvys. Jie paprastai turi įrangą įpresuot tas spaudes ir kitus navarotus. Kaune galiu duoti kontaktus poros vietų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O jei nerasi komplekto arba rankos ne iš teisingos vietos - tau padės draugiškas siuvėjas arba batsiuvys. Jie paprastai turi įrangą įpresuot tas spaudes ir kitus navarotus. Kaune galiu duoti kontaktus poros vietų.

 

 

Tai, jeigu iseina papaisyk keleta adresiuku, kaip tik si savaitgali lexiu i Kauna. Is anksto dekoju ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tik šeštadienį, nes niekas nedirbs sekmadienį.

Kaividos adresą susirask nuorodoje aukščiau, ar jų centriukas Jurbarko g. dirba šeštadienį nežinau, pasiskambink pasiklausk. Centriuke visko daug didesnis pasirinkimas, aš ieškočiau ten.

Įpresuos tau viską Savanorių pr. 225 antras aukštas pro kailių siuvyklą tiesiai ir po dešinei vyriškų drabužių siuvykla ten. Turi visą įrangą ko reikia, bet užspaustukų pasirinkimas ribotas, geriau nusipirk savo kaividoj kokie patinka.

Dar yra Ožeškienės g. 4 ant kampo siuvimo reikmenų parduotuvė, ten ir nusipirkt gali ir presuoja iš karto. Įpresavo man didelę "vandens nuleidimo" kniedę kur būna pouchų ir kuprinių dugne. Bet nežinau ar dirba šeštadienį.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...