Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

511 Tactical


Pulia
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Kelnes geros. Batai sh..... Kuprines - maxspedition geriau.

 

Kelnes kokybe/kaina neatitinka. Santykis netinkamas.

Kita pritariu :)

 

+kepures dovanines SH, spalva ISNYKSTA :)

 

Brangu, uzbrandinta kokybe abejotina. Kitaip tariant pernelyg brangu uz tokia kokybe(mano manymu ji nera ITIN MEGA AUKSTA).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kelnes kokybe/kaina neatitinka. Santykis netinkamas.

 

Brangu, uzbrandinta kokybe abejotina. Kitaip tariant pernelyg brangu uz tokia kokybe(mano manymu ji nera ITIN MEGA AUKSTA).

 

O kokias kelnes bet kur kitur nupirksi už tuos ~130 Lt ? Kaip tik kelnių kainos/kokybės/funkcionalumo santykis ir yra geras, nes tai geriausios kelnės(kasdienai), kurias teko nešioti (lyginant su blackhawk, propperiu, ex-military SH.., noneimais, dzinsais). Čia kalba apie 5.11 ProLite'us, classic'ai šitoj vietoj atrodo prasčiau.

To paties nepasakyčiau apie marškinių kainos/kokybės santykį (100+ už MARŠKINIUS? :blink: ). Vienus turiu, tikrai geras daiktas, bet paprasčiausiai per brangūs jie. Aišku vėlgi - jeigu lyginant su gerais civiliniais brandais - nėra ta kaina kažkokia iš mėnulio, paprasčiausiai ne mano drabužis marškiniai.

Diržų kainos - kosmosas :wacko: jei nedalintų su kelnėm - tikrai nepirkčiau.

Krepšių kainos - kosmosas :wacko: Maxpeditiono irgi tas pats :D Bet už kordurą tfu kokybę :) reikia mokėti.

Pirštinės - vertos dėmesio tik per akciją, nedrožiant laiko 1-2 sezonus.

Batai - nenešioju 5.11

Kojnes - per brangios, analogai 10 Lt pigesni performina taip pat.

 

Bendrai - kokybė beveik atitinka kainą, civiliniai kokybiški analogai dažnai kainuoja net ir brangiau.

Verdiktas - nešiojau ir nešiosiu, bet ne viską aklai su tais magiškais skaičiais verta pirkti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kelnes. Dzinsai pigiau geriau :) as lyginu su 155 ltl.

https://aic.lt/5-11-tactical-kelnae-s-taclite-pro//prod_1072.html

 

Igaamziskumo ir isvaizdos prasme tikrai nieko vertos 5,11. ibo dzinai patrinti irgi dzinsai o patrintos 5.11 tolygu skuduras.

 

nesakau apie sunesiojima iki nutrynimo bet isvaizda.

 

Kurpine man patinka galbut maxpedition geriau bet modelis kuri turiu man labai tinka. Aisku kokybe geresne MAX bet modelis 5.11.

 

taip kad 5.11 vienareiksmiskai yra brandinis prabangos dalykas. nera butinas bet morim koket uz varda tada ok.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kelnės:

Tactile Pro- visada stengdavausi pirkti per išpardavimą, nes pilnos kainos gaila. Kelnės gerai nešiojasi, tačiau dyla ne pagal kainą. Labai patogios kišenės. 5.11 kelnės neša kompanijos vardą (mano nuomone).

Authentic Tactical- 100%cotton labai man netiko, greitai dyla, sunkios, negarina prakaito.

 

Diržai:

Man patinka, nedyla, tačiau nepikčiau už tiek litų (savus gavau kartu su kelnėmis )

Baltiniai:

Medžiaga gera (nors cotton), nenublukę kolkas. Nugaros mesh geros kokybės. Tačiau labai nuvylė pasiuvimas. Buvo pilna siūlų galiukų kuriuos reikėjo sutvarkyti. Ne to tikiesi iš marškinių už 100+ lt.

Kojinės:

Mano nuomone geresnės (ir kaina vos vos tesiskiria) FoxRiver kojinės.

Striukės:

Aggressor parka- labai brangi striukė. Be fliso tinka pavasarį, šaltom vasaros naktims bei rudieniui, su flisu nešiojau komfortabiliai ir žiemą. Prastai garina prakaitą (gortex geriau). Labai blogos siūlės, nuo dėvėjimo atiro kelios siūlės pilnai jau po 3 mėn nešiojimo. Antros tikrai nepirkčiau. Flisas niekuom nesiskiria nuo pigesnių helikon (o kai kurie helikon už tą pačia kainą yra geresni).

Krepšiai:

PUSH: Krepšio audinys pradėjo blukti, paminkštinimas sukietėjo, kai kurios siūlės atiro. vienareikšmiškai rinkčiausi Maxpedition.

Peiliai:

Neturėjau nei vieno, kadangi pagal metalą, bei sudedamasias dalis, nelenkia (o gal ir atsilieka) pigesnių peilių iš kitų firmų.

Batai:

Girdėjau labai blogų atsiliepimų apie produkciją kuri pasiekia LT, ir labai gerų atsiliepimų apie įsigytą USA.

All in all: artimiausiu laiku nieko išskyrus kelnes pirkti neplanuoju.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Turiu tik batus iš 5.11 kaip man tai jų užteko.

 

Minusai- neprasitampo, slysta tiek ant sniego tiek ant ledo.

Pliusai- nepraleidžia vandens, paracord užvarsčiai.

 

http://aic.lt/5-11-tactical-batai-atac-8-39-39-shield/5-11-tactical/avalynae-/prod_2605.html?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Dėl batų nesu toks įsitikinęs kad super...

ATAC 6'' - pirmą porą pakeitė dėl pado broko, su antra situacija panaši, bet jau nesivarginau. Guminis padas eina gabalais ir skilinėja, ypač žiemą, guma trapi ir sluoksniuota

Drabužiai - tiek marškiniai, tiek kelnės nešiojasi smagiai, nors vienų marškinių spalva pasikeitę po sezono nešiojimo

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

5.11 turi labai geru plonu pirstiniu kurios tinka saudimui - naudojam.

Jei perkat pirstines tai butinai isisakink kur jas naudosi. Jei pvz. modelis neskirtas nusileidimams su virvem - tai ir nebandyk, sudeginsi pirstines ir rankas.

 

Yra dirzu supperiniu - pats naudoju, net bandziau su jo keltis su virve. Atlaiko.

 

Kelnes, marskinai - irgi labai geros kokybes.

 

PIstoleto deklas - geras dalykas. Laiko jau turbut 6 metus ar daugiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Is naudojamu dalyku:

 

Marskiniai: labai smagus

Pirstines: Tac NFOE labai maloniai sedi ant rankos, patogu saudyt ir naudotis saunikais. Taciau po men naudojimo, teko persiut velcro. Daba naudojamos Hatch dziugina labiau. 

Peilis: Kaip Saintas ir minejo, uz tokia kaina geriau ziuret kitu gamintoju. Nors plienas ir HRC atrodo neblogi, bet noretusi kazko geresnio.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...