Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kurio gamintojo G36c rinktis?


bobinux
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, apsisprendziau rinktis G36c ginkla, bet kiek skaiciau forume labai daug skirtingu nuomoniu apie gamintojus, todel tikra painiava issirinkti, JG kiniskas, vieni sako, kad prastas kiti kad labai apsimoka del kains/ kokybes santykio ir uz sutaupytus pinigus bus galima atlikti tiuninga, CA sako kad geresni ir tikroviskesni, bet loterija su viduriais, kai kurie sako kad isvis nepatikimi, tM esa labai geri nes Japoniska kokybe (man paciam irgi ramiau butu pirkti "made in Japan"), bet nelabai randu LT parduotuve su siuo ginklu, dar sako kad SRC... Zodziu noriu paprasyti, kad tikrai kam yra teke naudotis siais ginklais atsilieptu ir padetu nuspresti, kuri gamintoja rinktis ir is kur geriausia pirkti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

manau tau reiktu apsiziuret isvis kas yra pasiuloje ir pasikalbet su tu ginklu turetojais. geriausia per graju ir paciupineti kartu. viskas paaiskes tada labai greitai :) o siaip girdejau cia forume tokia nuomone kad kokybiskas kinietis tikrai neatsilieka nuo japono.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas. Pas mane yra SRC is Oskalio pirktas. Pirmam musije subirejo bunkeris, Bet ten buvo gal -10 tai atleistina. Siap visa geima ginklas atlaike puikiai, neturiu priekaistu. Siap dar buvau pasauditi, tai man labai smagus pojuchiau. Chia mano pirmas ginklas, bet kol kas atsiliepimai tik pozitivas. Kaina apie 700 su viskuom. Zmones sako kad ginklas realiausiai atrodo is visu tavo 3 minetu(JG,CA,SRC). DAr pliusas kad yra visi RIS begeliai. ant vamzdzio 3 + vienas optikai. Mano nuomone: Ginklas geras, bet siektiek brangus. Jei gali sau leisti.. pirmin. Ai ir dar su mechanom naujom problema, Brangios zarazos

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas. Pas mane yra SRC is Oskalio pirktas. Pirmam musije subirejo bunkeris, Bet ten buvo gal -10 tai atleistina. Siap visa geima ginklas atlaike puikiai, neturiu priekaistu. Siap dar buvau pasauditi, tai man labai smagus pojuchiau. Chia mano pirmas ginklas, bet kol kas atsiliepimai tik pozitivas. Kaina apie 700 su viskuom. Zmones sako kad ginklas realiausiai atrodo is visu tavo 3 minetu(JG,CA,SRC). DAr pliusas kad yra visi RIS begeliai. ant vamzdzio 3 + vienas optikai. Mano nuomone: Ginklas geras, bet siektiek brangus. Jei gali sau leisti.. pirmin. Ai ir dar su mechanom naujom problema, Brangios zarazos

 

Dar pamiršai parašyt kad G36 Oksalyje tik 90 m/s. O JG 110 m/s . Ir kai kur galima 6 men. garantija gaut.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojau JG, dabar CA su blaubeku, isvaizdos, saudymo ir navarotu skirtumas tikrai neatitinka kainos skirtumo, vienasaliskai imciau CA, kai pajami i rankas CA iskarto jauciasi kad jis nepigus :D, nors ir baze bet saudo tikrai gerai. Ir t.t.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pamiršai parašyt kad G36 Oksalyje tik 90 m/s. O JG 110 m/s . Ir kai kur galima 6 men. garantija gaut.

 

Jo tas tiesa, garantija ten tik 2 savaites. O m/s nematavau nezinau, bet manau yra taip kaip sakai. Be to Oksalije akuma ir pakroveja atskirai perkti reikia. Del balsavimo, ju visu svoris yra mazdaug atitaikita realius. Akumai i prieki sudeti, tad maloniai, ir naturaliai svyra i prieki. Vienu zodziu kad G36c yra gerai tai tikrai, o koki pasirinkti... fz
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Komandoje naudojam 4 STAR/ARES G36. Labai kokybiska palstmase ir surinkimas superinis. Mano Gearboxas atlaike iki 140m/s.

Musu pirktoje pertijoe vienintilis minusas buvo silpnas HOP UP mechanizmas. Ji teko keisti i PROWIN, CA, arba TM.

Ji pakeitus problemos dingo.

 

Dar turiu JG G36C - uz sumoketus pinigus, galios, kokybes ir garantijos turbut ner geresnio pasirinkimo kol kas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na atrodo visgi apsistosiu prie JG, biudzetas mano ginklui numatytas buvo 950 LT, JG kaina 550LT, vadinasi atlieka dar 400Lt, dar planuoju isigyti duslintuva https://aic.lt/g-g-socom-garso-slopintuvas-14mm-cw//prod_1432.html uz 110Lt, vadinasi atlieka 290LT mazdaug, ka butu galima padaryti siam ginklui uz tokia suma (kalbu apie nesudetinga tiuninga ar detaliu pakeitima), gal baterija geresne ar nebutina? Detuviu kelias?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na atrodo visgi apsistosiu prie JG, biudzetas mano ginklui numatytas buvo 950 LT, JG kaina 550LT, vadinasi atlieka dar 400Lt, dar planuoju isigyti duslintuva https://aic.lt/g-g-socom-garso-slopintuvas-14mm-cw//prod_1432.html uz 110Lt, vadinasi atlieka 290LT mazdaug, ka butu galima padaryti siam ginklui uz tokia suma (kalbu apie nesudetinga tiuninga ar detaliu pakeitima), gal baterija geresne ar nebutina? Detuviu kelias?

 

MID CAP !!! PIRK !!! 6vnt

G36 MAG Gamintojas: MAG

Šalis: Taivanis

Sandėlyje: Kiekis ribotas

Kaina: 90 Lt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

As turiu apie 5 men. SRC G36KV modeli, bet su GEN II viduriais. Zaisdavau beveik kiekviena zaidima (nuo rudens ir ziema) kolkas niekas nenuluzo nesuluzo, tiesa kad suvio greitis budavo apie 90 m/s :) dabar pakeista spyruokle M120, Lukashenka galetu pakomentuoti geriau kaip ten tas jo vidus atrodo nes as nemaciau :) su sunkesniais saratais taiklumas jo tikrai geras. Bunkerine detuve kazkaip atrodo netvirtai laikosi, taciau isigijau mechanus isistaciau ir tarsi jie ten ir skriti buti :)

Pats ginklas jauciasi kad tvirtai sudetas, niekas nebarska netraska. Minusas su laidais i buoze ir saugikliu, reikia keistis i mazesni saugikli arba ji perkelt kur kitur ir uzsideti mazesnes fiskes, su atlenkta buoze nepazaisi ir ji nesifiksuoja kai joje akumuas, taciau tai atperka didele talpa akumo, kuris dar ne karto nepavede ziema. Taip sitam ginklui reiktu pirktis kolimatoriu nes esamas iron sight nieko vertas, arba tiesiog pasikeisti virsutini begeli nuo kito G36 modelio su iron sight'u.

Hop upas metalinis, reguliuojasi fiksuojasi nenusimusa.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...

Turiu G36KE gamintojas JG, pirkau šios žiemos pradžioje, už 620Lt. Didelių nusiskundimų neturiu, kaip sakant už tokią kainą ginklas tikrai geras, bet keletas minusiukų yra:

 

1.Kai šaudai pavieniais kartais užstringa gaidukas, tada reikia perjunginėti į Full auto pašaudyti ir tada viskas vėl būna ok.

 

2.Smulki problema su HOP UP, jai nori, kad ginklas visą geimą (4-6h) šaudytų, kaip nori tu, HOP UP'ą reikia nustatyti per geimą bent du kartus iš naujo, dažniausiai jis nusileidžia.

 

3.Žiemą tikrai teks pirkti LIPO bateriją ar kokią kitą, jai nenorėsi keiktis, kad tavo paleisti šratai krenta už 15 metrų arba išvis nebešaudo.

 

Šiaip žiūrinėju naujo ginklo iš G36 serijos, G36K SRC gamintojo, G36 KSK irgi SRC, G36K Tokyo Marui, jai kas turit dar nusiskundimų ar patarimų tai parašykit.

 

Klausimėlis: Ar rizikuočiau pirkdamas ginklą iš užsienio surinktą iš skirtingų firmų detalių ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau man pakrovus su protingu pakrovėju, ant full auto apytiksliai du bunkeriai plius minus dar koks 100 šuvių iki ima girdetis, kad nebe taip lengvai tempia spyruokle kaip su ką tik pakrauta baterija.

 

P.S. mano baterija JG works 8,4V 1100mAh NiMH

P.P.S. kaip gerai elgsies su baterija taip ilgai ji tau tarnaus bent aš taip manau (išimtis gamybos brokuotos)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na galiu pasakyti tik viena, kad mano LIPO 7,4V 1000mah žiemą prie -10 atlaiko visa vismaliukų geimą ir dar neišsikrauna, o NI-MH 1,2V 1100mah žiemą prie -10 išsikrauna per 2h, o tam tarpe kol veikia šaudo springdamas ir dusdamas, toliau kaip 20metrų šratas nenulekia. Čia panašiai pas daugumą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gavosi s..., ketinu antradieni vaziuoti i Vilniu pirkti G36c, bet taip gavosi, kad nera JG gamintojo modelio, airsoftas.lt ne nzn ar tures iki tada, nes ne neatraso i pasta, o airstrike kalbejae per faceboook, tai sake, kad tures galbut kita savaite (ta kuria vaziuosiu pirkti), taigi turiu tuomet klausima, airsoftas.lt pardavineja CM gamintojo g36c. Kaip manot ar geras sis modelis palygius su JG, ar geriau palaukti tada liepos jeigu nebus niekur JG. Internete vienur skaiciau, kad ABS korpusas bet prie fps terode 300, o kitur, kad nylon firbe polymer, cia tas kur geresniu korpusu ir greitis suvio didesnis buvo, tai speju cia tas su geresniu korpuso krui pardavineja. Laukiu jusu patarimo, reikia extra greiciu, aciu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip siūlau palaukti jai neskubu ir pirkti ginklą su garantija, nes su ja puse problemų išsisprendžia. ;) Turėsi ginklą su garantija, rodis tau per mažai fps nuneši į garantinį ir ten viską sutvarkyti turėtų, tam jis ir yra. Bent jau aš kai pirksiu ginklą žiūrėsiu su garantija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Parase airsoftas.lt atstovas, kad CYMA g36c komplektacija be akumuliatoriaus, bet kainos neparase, o internete kaina 650lt ir raso, kad su baterija ir pakroveju. Smagi situacija, kuomet ryt vaziuoji i Vilniu is Marijampoles, vien tik del ginklo replikos ir nežinai ar galėsi įpirkti ar ne. Gal kas patarkit kur tada šeip visą dieną praleisti, jei nepasiseks?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...