Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

MB-05 "WELL"


xejay
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kam teko susidurti su siuo ginklu MB-05 "WELL"]? Butu idomu isgirsti nuomone.

 

Weight:3735g

Magazine:3x 25 rd

Length:120/126 cm

Measured velocity:470 fps

Internal barrel length (mm):500 mm

Hop-Up:adjustable

Fire mode:semi

Material:metal+ ABS

Body material:ABS

Description:

Set Included:

MB-05

magazine 3 pcs x 25 bullets each.

 

WellMB05.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ciupiniejau ir galiu pasakyt kad labai nelipo man i rankas boze zostkai nepatogi. o seipkias del viduriu tai visiems well arba keiti jos arba ne renkiesi . is vieno varianto . nes jei bazinio neleisi bus gan normaliai jei prikisi nagus tai teks viska keist .:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

matant kaina tiuno tai nelabai kazkaip uztikrintai atrodo. visu pirma reiktu galvoti apie vamzdi o ne apie galia. gali buti ir 200m/s bet jeigu vamzdis baze tai koks tolkas jeigu saudis belekur. hopupas antras palei svarba pats sudetingiausias dalykas kuri reikia sureguliuot. o poto tik apie galia mastyt. seip jeigu nebutum to pirkes buciau pasiules kreiptis i EDGI. pas juos ten gan nebrangiu pilnu komplektuku yra su vamzdziu ir viskuo kuo reikia.

 

sekmes eskpermentuojant :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui vyrai uz patarimus, del vamzdelio ri hupupo tai turejau omenyje, na bet viskas su laiku :) o siaip tai BBS tai tikriausiai maziau nei 0.36 net neziureti? Tiesa Senni, tu kalbejai apie orginale spiruokle, ar to tuningo, kad greitai sesta?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

To tiuningo

Seip galiu pasakyt kad kur nusipirkai ta tiuninga . siesta spirokle ne taip greit kad ten per pora geimu nusies bet siesta .

Dar viena paslapti galiu izdout . pasijim sena spirokle ankstesne kur buvo tame ginkle . nukirpk noujous mazdaug apie du 2cm ir idiek i stumoklio vidu . o tada kisk nauja . pakels apie 10-15 fps tau . o sratus 0.36 bent man asmeniskai nediekingi . yra arba 0.40 . stabilumas garantoutas o ir atstumas nekis tik kad suleties bb,so skridimo greitis .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl vamzdelio - AEG tipo vamzdeliai netiks į standartinį HOP-UP kamerą netiks. Turėsi ieškoti vamzdžių specialiai skirtų Maruzen L96/UTG MK96/Well MB-01 (tik gink dieve nepirk tų kur Tokyo Marui L96 - kita veislė).

 

Dėl Hop up keitimo. Yra du gamintojai - Hexagon (net nezinau kur parduoda) ir PDI (yra pas lenkus specshop.pl ir Japonijoje x-fire.org) - šitie gamina upgrade hop up kameras. Hexagon ima tik well tinkancius vamzdzius. PDI hop-up'as ima jau AEG tipo vamzdžius, kas iš esmės lemia didelį vamzdžių pasirinkimą.

 

Dėl greičių - nepadės tau jie.. Amerikoje ir su su 130 ir su 140 snaiperiai šaudo. Esmė, efektyvus nuotolis, o kad tu gali toli šratą nusviesti tai ne esmė - manau pats tą puikiai supranti. O pasigaminti galingą ir dar taiklų springą kainuos nemažai pinigo. Pats turėjau panašų WELL su 195 m/s. Patikėk, daug sukišau pinigo - viduje neliko nieko gamyklinio. Buvo smagus apratas ;] Beto patiunintas jis šaudys gerokai garsiau - bus toks "klankt", tai būti super tylus nesitikėk.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Is esmes as ta suprantu, kad padidines greiti, nebutinai pakelsiu atstuma ir tiksluma kas yra svarbiausia.

Tai kiek supratau, man reiketu pagrinde kol kas atkreipti demesi i HOPUPA ir VAMZDELI. Pagal tavo pasakyma simpson, tai reiketu ieskoti PDI hupopo sistemos ir AEG vamzdelio 6.01 mm.?

Gal turi nuorodu pasiziureti i prekias, kokiu mazdaug reikia, nes kaip suprantu pats turejai panasu toki ir jau issisaiskinai viska smulkiau...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kam teko susidurti su siuo ginklu MB-05 "WELL"]? Butu idomu isgirsti nuomone.

 

Weight:3735g

Magazine:3x 25 rd

Length:120/126 cm

Measured velocity:470 fps

Internal barrel length (mm):500 mm

Hop-Up:adjustable

Fire mode:semi

Material:metal+ ABS

Body material:ABS

Description:

Set Included:

MB-05

magazine 3 pcs x 25 bullets each.

 

WellMB05.jpg

 

šita jau ~puse metu tampau :) patogus daiktas ypac buoze (na bent jau man). Viskas nusireguliuoja pagal tave. Silpniausia sautuvo vieta - hopupas, jis tiesiog tragiskas :( tiek nervu sugadinau per ji, bet susitvarkiau ir dabar viskas puiku :) kas del galios, bent man jos uztenka, i zmogu buvau pataikes is mazdaug 68 metru, manau kaip airsoftui ir dar kinui tai neblogai.Kas del tiuningo tai cia ne VSR tiek daug jam detaliu nerasi, bet pasiknisus shopuose manau surastum ko reikia, pats pasidariau homemade spaceriuka ir uzdejau ant spring guide :D dar vienas velnias kurio nepaminejau yra trigerbox'as. Neliesk jo ir jokiu budu neardyk, nes byra kaip koks sudas tas plastikas, na o metalinis box'as kastuoja 200 doleriu, taip kad spresk pats :)

20100820_002.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl VSR'o tai jo. Bet Lietuvoje VSR'ų iš vis nėra (bent nematęs). Pas mus tik L96 ir CA M24 keletas. VSR atitikmens iš kinijos JG Bar-10, beje JAV labai vertinamo mūsų pardavėjai neatvežė.

 

http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_161_303

 

čia lenkuose patikima parduotuvė. Esu pats iš jų pirkęs 2 kartus - jokių problemų su išsiuntimu. Shippingas brangokas apie 70 zl. Tai jeigu rasi kas kartų siųstų prekes galėtum pasidalinti. Turi nemažai garsių kompanijų detalių. Ir pasirinkimas

 

Kas dėl gaiduko - tai jo. Plastikinį galima sustiprinti, kad ilgiau laikytų,

 

Visokių yra auksarankiškų modifikacijų - spaceriukų, mag catch mod'ų nu ir kito bieso ;] Tik ieškok, žiūrėk ir daryk.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Stai ir maniskis, siandien kurjieris atveze. Siaip pirmas ispudis, kad sautuvas padarytas atmestinai, taciau pasitelkus siek tiek kliju galima isvengti to nemalaus buozes barskejimo :)

20110202513.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na va isbandziau su tais BBS'ais kur buvo dezej, ten tikriausiai kokie 0.26, tai atlaisvinus visai hopupa normaliai sauna, o jei siek tiek paversi eina labai i virsu, tai be 0.36 muset nieko nebus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kokie, pas drauga buvo 0.23 tai tie isviso i virsu skrido. Pastebejau dar viena dalyka, kad reikes eiti pas tekintoja, kad normaliai istekintu metalini gaiduko mechanizma, nes tas kur yra is plasmases panasu ilgai nelaikys. Ziurejau nusipirkti tai kaina apie 200EU :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau aš metalinį gaiduką ;] Geras daiktas. O plastikas man atlaikė ne vieną apkabą prie 170 m/s. Bet ir tai kai sugedo, tai išlūžo gabaliukas laikantis spyruoklę viršuje. Lengvai pataisoma :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sudalyvavau su savo sautuveliu si savaitgali zaidime, galiu pasakyti esu labai patenkintas rezultatais. Tik 0.33g. bbs'ai per lengvi, reikia 0.36, o siaip viskas liux. Kolegos padarys gaiduka metalini ir bus puiku. Dar planuoju vamzdeli ir gal hopupa pasikeisti ir viskas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tokia natura, as visus "s" isbandau, po to lengva buna suprasti kur geras daiktas :D

 

 

Labas xejay

Ar pasijaute idetas tiuningas, ar teko matuoti m/sek?, kokia galia, turiu MB-01 WELL, ir blaskausi, kod sudejus dali upgreido ,netektu visko keisti. Idomu koki max spyruokles tiuninga islaikytu originalus gaiduko mex.

O kas daro metalini gaiduko mex., ir kiek tai kainuoja, gal kokius kontaktus... ju ir savo, noreciau daugiau visko pasiklausti

ACIU

869939109

Vilnius

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

matant kaina tiuno tai nelabai kazkaip uztikrintai atrodo. visu pirma reiktu galvoti apie vamzdi o ne apie galia. gali buti ir 200m/s bet jeigu vamzdis baze tai koks tolkas jeigu saudis belekur. hopupas antras palei svarba pats sudetingiausias dalykas kuri reikia sureguliuot. o poto tik apie galia mastyt. seip jeigu nebutum to pirkes buciau pasiules kreiptis i EDGI. pas juos ten gan nebrangiu pilnu komplektuku yra su vamzdziu ir viskuo kuo reikia.

 

sekmes eskpermentuojant :)

 

 

Labas

Kas tas EDGIS? Domiuosi panasia problema ir reikia daugiau protingos info...

Aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labas xejay

Ar pasijaute idetas tiuningas, ar teko matuoti m/sek?, kokia galia, turiu MB-01 WELL, ir blaskausi, kod sudejus dali upgreido ,netektu visko keisti. Idomu koki max spyruokles tiuninga islaikytu originalus gaiduko mex.

O kas daro metalini gaiduko mex., ir kiek tai kainuoja, gal kokius kontaktus... ju ir savo, noreciau daugiau visko pasiklausti

ACIU

869939109

Vilnius

 

Tiesa pasakius nežinau ar tas idetas tiuningas kazka padare. Esme is jo ta kad pats stumuokliukas dabar aliumininis ir spiruokle siek tiek greitesne, be to labai gerai tie guoliukai ker dedasi pries spiruokle, kad ji lengviau uzsitrauktu. Gaidukas mano, dabar iseina kad islaiko 530FPS. Del gaiduko mechanizmo tai pasisnekesiu su kolegom, gal ir tau padarys, bet cia tik po 2011.02.20.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...