Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Komandos pranesimai


ernis
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • 1 month later...
  • 10 months later...

„Cerber“ klubas pasisako už žaidimą pagal taisykles. Po įvykių 2011-07-10 žaidime „Cerber“ klubo organizuojamose žaidimuose yra nepageidaujami „Partizanų“ klubo nariai dėl ginklų galingumų ir žaidėjų sužeidimų.

Kiekviename „Cerber“ klubo organizuojamame žaidime bus tikrinami visų dalyvių ginklų galingumai, o žaidimo metu pasirinktinai žaidėjų, kurių ginklai kels įtarimus, privalės dar kartą chronuoti ginklą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

просто поинтересуйтесь у Толика кто там еще играл и САМИ выясните кто же так ЧЕСТНо играл с вами в одной команде...

toest igral za tu storonu gde igrali moi kolegi? ( dva celoveka).polucaetca tak sto te kto igral za storonu v ktoroi bilo dvoe iz komandi partizany, stali avtomaticeski partizanami???????

eto serjoznie pretenzij,i na eti voprosi hotelosby polucit vniatnij otvet.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

просто поинтересуйтесь у Толика кто там еще играл и САМИ выясните кто же так ЧЕСТНо играл с вами в одной команде...

toest igral za tu storonu gde igrali moi kolegi? ( dva celoveka).polucaetca tak sto te kto igral za storonu v ktoroi bilo dvoe iz komandi partizany, stali avtomaticeski partizanami???????

eto serjoznie pretenzij,i na eti voprosi hotelosby polucit vniatnij otvet.

 

As nesuprantu, jus LIETUVOJ gyvenat ar kur? Pradesiu postus varyt angliskai, patiktu? Ne blyn, lotyniskai. Angliskai dar kas antras moka. RASYKIT LIETUVISKAI!!!! Kirilicos nesuprantu....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

vienu žodžiu -

du partizanai žaidė priešininkų pusėje ir "automatiškai" visa pusė "tapo" Partizanais...

 

Px. Seniai jau laikas lietuviškai išmokt.

 

Rusiškai suprantu puikiai, tačiau jei diskusija vyksta lietuviškai, rašyti joje rusiškai GYVENANT LIETUVOJE tik iš principo - graudu, ponai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vyko geimas kaisiuose - vienoj pusėje buvo dauguma cerberio klubas ir kolegos, o kitoj pusej keletas (ar 2 ar daugiau partizanu). Nu ir dabar cerberiu kolegai kraujais galva paleido.Tai Cerberiai, kurie organizuoja geimus užbanino Partizanus motyvuodami tuo, kad Partizanų komandos nariai nesilaiko LSB taisyklių - galingumo apribojimų ir nepripažįsta pataikymų. Teisybės čia niekas neras :/

 

Nesenai tas pats buvo su Vilkais ir Battle Fox vismaliukuose - tai ten BF narys prakirto Vilkui keletoj vietų veidą. Aišku atrodė geriau Vilkas, nei šitas vaikinas iš Kaišių. O BF ginklas tuomet buvo praxronuotas ir atstumas tipo nebuvo kažkoks mirtinai artimas. Bet BF vistiek gavo baną nuo Vilkų. Iš vienos pusės - dalykite jūs tuos banus kaip norite :)

 

Tuoj vistiek lošim Flora prieš maškalatus ir Multicam prieš Marpat :D O LT NEW cammo prieš Woodland :) - nes tokiais tempais banais visus užkalsim :D Galėsim kapotis galiniam daugiabučio kieme prie Perkūnkiemio. Nesurinksim ant Vismaliukų geimo :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

[quote name='J.J.Simpson' timestamp='1310499005' post='110955'

 

Tuoj vistiek lošim Flora prieš maškalatus ir Multicam prieš Marpat :D O LT NEW cammo prieš Woodland :) - nes tokiais tempais banais visus užkalsim :D Galėsim kapotis galiniam daugiabučio kieme prie Perkūnkiemio. Nesurinksim ant Vismaliukų geimo :)

geriau jau nesusirinkt visai nei rinktis bet kam ir bet kaip, kolega ;) kas moka ir nori randa kaip ir su kuo. bedos tame nera....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo reiktu daryti kazkoki arbitraza. Nes nesamone kas kam nori tas tam banus dalina. Nemanau kad yra tokiu kurie nori specialiai kazka suzalot. O kiekviena ivyki reiktu ziuret atskirai ir sprest ar duoti bana ar ne. Nes jei dalins visi tai kaip minejo kolega greitai zaisim komandu viduje tik

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo reiktu daryti kazkoki arbitraza. Nes nesamone kas kam nori tas tam banus dalina. Nemanau kad yra tokiu kurie nori specialiai kazka suzalot. O kiekviena ivyki reiktu ziuret atskirai ir sprest ar duoti bana ar ne. Nes jei dalins visi tai kaip minejo kolega greitai zaisim komandu viduje tik

 

Vat man labai įdomu - kas man gali uždrausti kažko nekviest į kažkokį žaidimą? Jeigu AŠ organizuoju, tai AŠ ir sprendžiu.

 

Antras klausimas, "apčiulptas" jau ne vieną kartą - kas svarbiau - kokybiškas žaidimas su mažiau žaidėju, ar Stalingrado stiliaus mūšis su 1000 maklaudų :) Aš visados už techniškesnį ir būtinai SĄŽININGĄ žaidimą, tebūnie tai 30-40 žmonių, bet be nesąmonių. Counterstrike užkniso jau seniai seniai, kai Lietuvoje dar be CA, TM, ir ICS jokių kitų ginklų nebuvo, o prekiavo jais tik Luka ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...