Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Klaipedos airsofto bendruomenes skelbimai ir pranesimai


balu
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Didelis aciu uz rengini komandai "Vaiduokliai" ir ju remejams. Taip toliau vyrai!

Nors ir grizau su paguodos prizu :), bet esu asmeniskai patenkintas organizavimu, kompanija (galetu buti didesne) bei suteikta galimybe sudalyvauti

 

Super!

 

Susitiksim ne karta tire!

 

Balu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 82
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Įdedu foto ir video. Pasistengsiu seedint‘i kuo ilgiau. Sorry, kad šiek tiek užtrukau, turėjau skubių reikalų.

Dėkui operatoriams Hollow ir Dynia už puikų ir kartais pikantišką darbą ( Dynia žino apie ką aš :D).

 

Šiek tiek statistikos.

Šaudant iš stovimos ar sėdimos padėties visi maždaug sušaudė vienodai. Sainter pvz sugebėjo sėdint padaryti grupę iš 4 šūvių į centrą. Bet šaudant stovint su pistoletu į judantį taikinį – išryškėjo aiškus nepripratimas prie trumpavamzdžio ginklo. Privalumą turėjo žmonės prieš tai „dirbę“ su koviniais pistoletais arba kas naudodavo pistoletą Airsoft žaidimuose.

 

http://webfile.ru/5810445

 

P.S Rapidshare pastrigo tai idejau cia.

P.S 2 Kas neras kur ką paspaust mano skype - leshiiij ,arba Hollow - k.kacinskas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Sveiki draugai ir bendrazygiai!

 

Norejau priminti kad i rengini "SUN CITY 2012. KOSOVO" iki geguzes 31d. imtinai startinis mokestis 65lt. Nuo birzelio 1 dienos - 85lt

 

Etatinis Klaipedos kasininkas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Visus pajūrio Kontrabandistus, šmeklas...oj Vaiduoklius :wacko: , Amfibijas, 8 PMC ir kitus kraštiecius,taip pat visus LSB narius su Šv. Kalėdom sveikina B.C.W. žulikai :D

Linksmų švenčiu hebra ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nuododamasis proga komandos B coy 1/6 marines vardu sveikinu visa gausią ir draugišką Vakarų Lietuvos airofto bendruomene bei kolegas iš kitų Lietuvos regionų su šventėmis!

Ramių Kučių ir sočių Kalėdų!

 

Vyr. kontrabandininkas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 6 months later...

Kaip ir kiekvienais metais vyksta šaudymo varžybos orinukais mūsų krašte. Liepos 14 (sekmadienį) vyks situacinio šaudymo rungtis. Visi norintys kviečiami dalyvauti. Varžyboms tinkami visi airsoft tipo pistoletai. Būtinas dėklas ant juosmens (diržo) ir akiniai.Jeigu nebus vėluojama, varžybų prasidės 10 valandą. Bus 6 arba 7 pratimai.

 

Varžybų mokestis 10lt. Studentams, bedarbiams, pensininkams, turintiems neįgalumą - pusė kainos. (Nepilnamečiai varžybų dalyviai turi turėti globėjus atsakingus už juos.)Varžybų vietos koordinatės340905, 6183847 (LKS)55.762977, 21.464779 (WGS)55° 45' 46.72", 21° 27' 53.2" (WGS)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Klaipėdos regiono airsofto bendruomenės dėmesiui,

 

1)Planuojamas klaipėdiečių ekspedicinis korpusas į Falklandus.

Draugų žaidimas šalia Vilniaus:

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/10455-20131110-falklands-fall-of-stanley/&do=findComment&comment=140757

 

2)Darysime bendra pavedimą bei organizuosime bendrą transportą pirmyn ir atgal.

 

3)Gali dalyvauti ir laisvai samdomi

 

3)Prašau susisiekti komandų vadovus su manimi jeims žinomu tel.numeriu :TURIU JUMS INFORMACIJOS.

 

pagarbiai Balu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klaipėdos Regiono dėmesiui:

 

1)20 vietu autobusiukas - 800lt (40lt vienam zmogui pirmyn atgal :) )

 

2)46 vietu autobusas - 1300lt (30 lt vienam zmogui pirmyn atgal :) )

 

iskaiciuota kuras, autobuso nuoma ir vairuotojas.

 

Jei info keisis, Balu neapsiema atsakomybes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

BRAVO 1/6

 

1.Zdane

2.Balu

3.Fimka

4.P/J

5.Tex

6.

7.

 

B.C.W.

 

1.Dynia

2.Vlad

3.Nikelis

4.

 

S8 PMC Klaipeda

 

1.Greywolf

2.Kunigelis

3.Uno

4.

 

Vaiduokliai

 

1.Dirigentas

2.

 

Pildoma paraiška į Ekspedicinį korpusą

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveikas. Pastebejau, kad renginys "Kalėdų frontas" vyko pries savaite :), tai Morkunai negali sakyti, kad renginiai nevyksta ;)

Tavo nurodytu laiku neplanuoju renginio, bet gal kas sumastys koki pasisaudymą. Sek forumą

 

Pagarbiai

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sveikinimai visiems bendruomenės nariams, kurie rytoj šves Kalėdas:

 

ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ С РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ. СЧАСТЬЯ И РАДОСТИ!!! :)

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Taigi kaip suprantu jūs nusistatę prieš nepilnamečius. Na, suprantu, kad tikrai nemažai išdarinėja visokiausias nesąmones, bet tokie nėra visi. Pavyzdžiui, man 16, mokaus Klaipėdos licėjuje, dirbu (prie knygų) daugiau nei kai kurie suaugę. Prie mokslų praleidžiu virš 40h per savaitę, nacionalinėje chemijos olimpiadoje laimėjau 3 vietą, esu mokyklos prezidentas, žinau kokia mano ateities specialybė. Manau esu pakankamai atsakingas ir sugebu priimti racionalius sprendimus (nesakau, kad esu suaugęs) ir stengiuosi nekelti pavojaus nei sau, nei kitiems, žaidžiant airsoft'ą. Gal galėčiau bent Klaipėdos airsoft'o bendruomenėje pritapti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...