Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

HOPUPO GUMA ir kodel kartais aeg ishshauna pora bb'su


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • 1 year later...
  • Atsakymus 51
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Imho pasirode kad kai kurie preciziniai vamzdeliai yra truputi mazesnio isorinio diametro nei standartiniai, nes jauciasi kad hop-up guma labai lengvai uzsimauna. Gal del to Hop-up guma t.y ziedas kuris laiko bbs nelaiko savo formos ir gaunasi minkstenis. Gal gumine kietesne (t.y. ne silikonine) hop-up guma padetu. Pvz man irgi buvo po precizinio vamzdelio istatymo privarydavo bbs i vamzdi, viskas issiprende kai buvo pakeistas nozlas, guarder naujas buvo 1-2 mm ilgesnis uz sena.

 

Teoriskai cia ne nozlo problema (bet man kazkodel pagelbejo, specialiai jo nekeiciau - jis buvo bore-up komplekte), gali pabandyti mad bull shark hop-up gumyte, sako kad padeda nuo double feedu.

 

Pries Santa Klausa persirinkau gearbox'a savo CA m249 MK II ir kartu keiciau nozzle, nes senaji per neatiduma supjausciau :) Pries zaidima pastebejau, kad saudo po du ir daugiau bb. Turejau kita nauja Hop up gumele, juoda Guarder. Greitai pasikeiciau, taciau rezultatas tas pats :( Neliko laiko daugiau krapstytis, taigi tyrima pratesiau namuose. Pries tai dar nusipirkau silikonine, ziemine hop up gumele.

 

Pakeiciau i silikonine permatoma Hop up gumyte, taciau situacija tokia pati, saudo po 2 arba isviso nesaudo. Tada ziuriu kas toliau, ogi atitraukus isorini ir vidini vamzdelius pastebejau, jog nozzle yra uzsifiksaves prie pat gearbox'o.

 

Nuotrauka

 

Budamas nozzle tokioje padetyje atveria kelia bb skverbtis i Hop up chamber, todel jie ten ir susirenka po 2 ar net daugiau.

 

Nuotrauka

 

Taigi, siuo atveju nozzle ilgesnis neturetu buti, nes tada apskritai nepatektu nei vienas bb'sas. Butu taip:

 

Nuotrauka

 

 

bandyk visa gearboxa su visu "pipsiuku" i prieki pastumt :)

rimtai sakau, tas "pipsiukas" per toli atsitraukia (kai spyruokle itempineja dantraciai) ir i kamera patenka du bbs. o gal "pipsiukas" buvo keistas i trumpesni (nozlas)?

 

Is foto taip pat matosi, kad pacio gearbox jau kaip ir neimanoma daugiau pastumti, kad nozzle tiek neatsitrauktu ir galetu prilaikyti kitus bb'sus.

 

Geriausiai viska parodo video spausti cia >>>

 

Priejau prie isvados, kad kazkas negerai su paskutinio dantracio padetim. Teks bandyti pastatyti ji kita pozicija. Bet niekad man taip dar nera buve, o ardes tai ne viena karta :)

Dar sove mintis, kad gali buti pasislepusi problema Tappet Plate. Ka kiti patyre ardytojai mastot?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

turejau panasia problema, viskas susitvarke, kaip pakeiciau hop upo kamera, o dantraciai cia tikrai nieko deti

 

tai tu parasyk ka i ka pakeitei. nes pas mane panasi problema kai saudo po .... daug bbs (karta paskaiciavau tai vienas suvis 6bbs) problemos sprendimo nuejau ieskot rusu forume http://www.airsoftgun.ru tai ten raso kad geriausia kamera skaitosi CA (pas mane A&K m249 mod II) ir ja pakeitus problema dinksta, tai vat jei jurkas raso kad pas ji su CA tokios problemos tada as isvis net neisivaizduoju ka daryt ka keist.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu parasyk ka i ka pakeitei. nes pas mane panasi problema kai saudo po .... daug bbs (karta paskaiciavau tai vienas suvis 6bbs) problemos sprendimo nuejau ieskot rusu forume http://www.airsoftgun.ru tai ten raso kad geriausia kamera skaitosi CA (pas mane A&K m249 mod II) ir ja pakeitus problema dinksta, tai vat jei jurkas raso kad pas ji su CA tokios problemos tada as isvis net neisivaizduoju ka daryt ka keist.

 

Anglakalbių formuose būtent CA SAW hop up kameros yra visiškas š***. Sako, kad GnP SAW kameros geresnės, bet gearbox and CA yra tvirtesni, nei ant CA.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu parasyk ka i ka pakeitei. nes pas mane panasi problema kai saudo po .... daug bbs (karta paskaiciavau tai vienas suvis 6bbs) problemos sprendimo nuejau ieskot rusu forume http://www.airsoftgun.ru tai ten raso kad geriausia kamera skaitosi CA (pas mane A&K m249 mod II) ir ja pakeitus problema dinksta, tai vat jei jurkas raso kad pas ji su CA tokios problemos tada as isvis net neisivaizduoju ka daryt ka keist.

 

Pas manes problema buvo su CA M16, kokia ten stovejo hopupo kamera nezinau, kadangi ginklas buvo pirktas jau nenaujas, dejau nauja CA Hopup kamera, kol kas problemu nebera

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Kokios medžiagos ir firmos geriausios HOP-up gumelės ?

 

Pakolkas favoritas Systema:

http://www.airstrike.lt/vidines-dalys/hop-up/hop-up-gumytes-spaceriai/systema-hop-up-bucking-hop-packing-for-airsoft-aeg

 

ar galite pasiūlyti geresnę gumytę ?

Žiūrėjau čia:

http://www.airstrike.lt/vidines-dalys/hop-up/hop-up-gumytes-spaceriai

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ginklas iki 120 ms tai puikiai tinka Guarder silikonine . http://airsoftas.lt/Aksesuarai/Atsargines_dalys/Gumel%C4%97_Hop-Up_permatoma

Pats tokias naudoju, tinka ir ziema ir vasara.

 

Aš turiu M4 Hopup kamerą by PROWIN, MADBULL Python 6,03 vamzdelį. Ir šioje kombinacijoje Guarder skaidri guma yra klaikiai laisvai. Bent jau man atrodo per laisva. Visas komplektas - šiek tiek tabaluoja.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu M4 Hopup kamerą by PROWIN, MADBULL Python 6,03 vamzdelį. Ir šioje kombinacijoje Guarder skaidri guma yra klaikiai laisvai. Bent jau man atrodo per laisva. Visas komplektas - šiek tiek tabaluoja.

 

Na kaip suprantu, daugiau mažiau loterija. O jeigu dėjus to paties gamintojo precizinį vamzdelį ir hop-up gumą (visos hop-up kameros dar neplanuoju keist), gal daugiau šansų laimėti ?

 

 

 

Jei iš tradicinių, tai PDI W hold, KWA 2GX vertos dėmesio.

 

Čia spėju tik Čekijoj ar Lenkijoj tokių rast galima. Perkant mažais kiekiais transportavimas didelį kainos % sudaro.

 

P.s. dėkui už info

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Čia spėju tik Čekijoj ar Lenkijoj tokių rast galima. Perkant mažais kiekiais transportavimas didelį kainos % sudaro.

 

P.s. dėkui už info

 

Lenkijoj, HK...  PDI VSR'inę turiu nereikalingą. Su siuntimu iš HK 16 dolerių gavosi. Dabar jau ir pigiau tikriausiai galima rast.

 

EDIT: va ir pigiau, sutaupysi kelias kapeikas: http://www.scopeandlaser.com/?p=6&lang=en&id=11773 Tik pas šituos reik pasiklaust ar tikrai turi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Sveiki .Su naujaisiais metais. tokia beda kai ginklas guli siltoj patalpoj saudo viskas gerai bet kai pabuna lauke kai salta pvz -5  pradeda nebesaudyt saudo po 2 sratus arba jei saudo po viena tai sratas krenta iskart prie ginklo toli nenuskrejes.gal turit kokiu minciu? hop-up gumele pakeitus nekas nepasikeite

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...