Jump to content

Photo

Naujokų ašaros. Arba "Kodėl visi manęs taip nemyli?!" ir "Kodėl jūs visi čia tokie žvėrys?!"

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 -TK-

-TK-

majoras

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3,187 posts
  • Komanda: RACCOON Team Vilnius

Posted 31 July 2012 - 09:28 AM

Labai prasyciau baigti sioje temoje diskusijas konkreciu (nepilnameciu) klausimu!

Koks skirtumas tar 15'mecio, 25'mecio ir 35'mecio? "Penkiolikinis" yra (savo akimis ziurint) jau labai "suauges", "labai adekvatus ir protingas". 25 sulaukes su atlaidzia sypsena ziuri i "penkiolikinio" "protinguma". O 35 metu zmogus skirias nuo kitu dvieju tuo, kad jis jau buvo tiek 15, tiek 25.... (T.M. 1976-20**)

P.S. bus pravalyta ir daugiau postu. Kaip jau rasiau- sioje temoje pasilieku pilna teise trinti ka noriu. Ypac, jei diskusija yra ne tam skirtoje vietoje!

[color=#000000;]RACCOON Team Member[/color]

[color=#FF0000;]Viva la Resistance!!![/color]

Posted Image

Žinučių rašymo forume www.airsoftgun.lt ypatumai �Grechas

"Tu zinai, kad tu esi, as zinau, kad tu esi ir visi dabar suzinos, kad Tu Esi" ©Tolikas

#22 dowidas

dowidas

eilinis

• Members
  • 1 posts

Posted 09 January 2014 - 11:11 AM

seip esu naujokas skaititi nepatingejau bet suradau tas kas mane domino aisku neviska bet uzdaviau pora klausimu ir man atsake  taisingai ,fura ,ir parase skaititi tingi ieskoti to labiau kas domina.tai paimiau ir parasiau ta pati klausima kur jisai 100 kartu buvo nagrinetas.nu ir dar dadesiu cia JUMS NEMOKYKLA KUR MOKITOJAS PASAKO CIA SKAITIKIT ARBA CIA :D CIA FORUMAS IR PATIEMS REIKIA IESKOTIS KAS TAVE DOMINA   :)

#23 -TK-

-TK-

majoras

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3,187 posts
  • Komanda: RACCOON Team Vilnius

Posted 09 January 2014 - 12:36 PM

seip esu naujokas skaititi nepatingejau bet suradau tas kas mane domino aisku neviska bet uzdaviau pora klausimu ir man atsake  taisingai ,fura ,ir parase skaititi tingi ieskoti to labiau kas domina.tai paimiau ir parasiau ta pati klausima kur jisai 100 kartu buvo nagrinetas.nu ir dar dadesiu cia JUMS NEMOKYKLA KUR MOKITOJAS PASAKO CIA SKAITIKIT ARBA CIA :D CIA FORUMAS IR PATIEMS REIKIA IESKOTIS KAS TAVE DOMINA   :)

Manau sitas "rašinėlis" tikrai vertas "Savaites Topo" nominacijos :D :D :D P.S. Sirdingai dekojam, kad paaiskinai mus Gyvenimo Prasme ir kad cia mums "NEMOKYKLA"! 

[color=#000000;]RACCOON Team Member[/color]

[color=#FF0000;]Viva la Resistance!!![/color]

Posted Image

Žinučių rašymo forume www.airsoftgun.lt ypatumai �Grechas

"Tu zinai, kad tu esi, as zinau, kad tu esi ir visi dabar suzinos, kad Tu Esi" ©Tolikas

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users