Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

G36, G36K, G36C dienorastis


Pciolka
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 136
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Turiu beda. Nusipirkau jg g608 aka g36k. Ir pradejo kirstis semi auto. Buna kad visiskai nesispaudzia nuleistukas. Buna kad spaydi ir jauviasi kad bando sukti bet tik is trecio karto padaro suvi. O buna kad greitai spaudinejant kiek spaudi tiek saudo. Lyg is inercijos kol isisukes tol veikia. Auto atrodo veikia gerai. Kame reples? Dantraciai pareje? Ka daryt? Kur tvarkyt? Kiek kainuos? Esu visiskai zalias...

Su panasia problema susiduriau ir as, ginklas visiskai naujas JG g36, toks jausmas lyg saugiklis uzgrybauja, del to stringa pats nuleistukas. Draugas irgi kartu pirkes JG g36k minejo kad kazkas panasaus daros, regis kazkoks bugas yra, serijom saudo be problemu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As pastebejau jog serijom lyg nesaudo o spjaudo sratus. Paimdavo po kelis iskarto, buvo velniska sklaida. Nunesiau i airsoftas.lt. Paeme 50lt tik uz darba, nes nieko nekeite tik pakrapste kazka viduriuose ir eualia. Uztat miela malonu vakare prasidarius veranda i negyvenamo namo puse paleisti serija ir matyti kaip tiesiai lekia linija sratu <!--url{0}-->

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

sveiki. turiu mintį pirkti g36c. esu nusižiūrėjas šita modelį

 

http://airsoftas.lt/airsoftas_ginklai_%C5%A1ratasvydis_airsoft_pigus_airsoft_ginklai_airsoftinis_automatas_karines_pramogos_bernvakariai_airsoft_ekipuote_airsoft/G3_modeliai/G36C_Dboys

 

gal kas tokį turite, nes stengiuosiu surinkti kuo daugiau informacijos apie ginkla ir susidaryti bendra vaizda.  :ph34r:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. turiu mintį pirkti g36c. esu nusižiūrėjas šita modelį

 

http://airsoftas.lt/airsoftas_ginklai_%C5%A1ratasvydis_airsoft_pigus_airsoft_ginklai_airsoftinis_automatas_karines_pramogos_bernvakariai_airsoft_ekipuote_airsoft/G3_modeliai/G36C_Dboys

 

gal kas tokį turite, nes stengiuosiu surinkti kuo daugiau informacijos apie ginkla ir susidaryti bendra vaizda.  :ph34r:

 

Matosi, kad stengiesi surinkti kuo daugiau informacijos. Ko gero jau visa si foruma, bei Google isnarsei... Cia dar biski:

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/10499-diboys-g36c-gearboxo-ir-hopupo-bedos/

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

Sveiki nusipirkau pries menesi CA G36C. pas mane irgi ugnies perjunginejas truputi streikavo. toks jausmas kai is vienos puses jungi tai nepakankamai perjungia. pajudinus jungikli is kitos puses pradeda saudyti. O dar geriau po automatines ugnies i pusiau automatine labai sunkiai persijungia. Tai va antroji problema issiprente istacius mosfet. Pirma problema paciam pavyko isspresti :) Perjunginetojas turejo lyg nedideli liufta, tai susiradau maziuka aleno rakta ir prisukau stipriau. atsargia atsukinekite, nes pas CA kaireje puseje, po jungtuku yra spyruokle su sratuku, kurie fiksuoja jungikli atitinkamose pozicijose, tai ju nepameskite. ir per daug suverzti irgi nerekomenduoju, nes sratukas vazinejasi plasmasiniu korpusu tarp tryju idubeliu. Jeigu persistengsite po kiek laiko jungiklis gali nustoti fiksuotis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Sveika chebra. Gavau SRC G36k (poros metų amžiaus). Teko man bendraut su CM ir JG gieškėm - likau patenkintas. Su SRC dar susidurti neteko, įdomi jūsų nuomonė apie šį gamintoją, kam teko susidurti akis į akį :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveika chebra. Gavau SRC G36k (poros metų amžiaus). Teko man bendraut su CM ir JG gieškėm - likau patenkintas. Su SRC dar susidurti neteko, įdomi jūsų nuomonė apie šį gamintoją, kam teko susidurti akis į akį :)

turiu arti dviejų metų. jokių problemų. sakyčiau netgi veltui keičiausi vidinį vamzdelį į precizinį - praktiškai jokio skirtumo sklaidoj. nežinau kaip su tiuninimu, nes tiek gearboxas, tiek hopup'as patobulinti III generacijos versijoje, tad nematau reikalo kažką keisti. spyruoklę, tiesa, keičiau, nes nusėdo (matyt buvau palikęs neatšautą atgal).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Turiu SRC G36K jau porą metų. Su korpusu jokių problemų. Precizika įdėjau, bet tai sklaidos nepakeitė. Prieš mėnesiuką įdėjau naują hop up gumelę ir vėl pakeičiau į seną, bo gimtoji geresnė. Tiuningo bijo kaip velnias. Jei jau darai tiuningą, tai keisk absoliučiai visus vidurius.

Detalės:

Laidų sistema gan prasta. Laidai ploni ir išvedžioti šalia aštrių metalinių atbrailų, bei užspausti. Dėl tos priežasties greitai prasitrina ir gali užtrumpinti. Reikia praizoliuoti papildomai.

Fire selector plate iš trapios plastmasės, todėl su juo reikia atsargiai ypač žiemą, nes lūžta.

Gearboxas guolių neturi, tik įvores, todėl anti reversas padaro taip kad apatinis dantratis suvalgo save ir įvorę.

Pats anti reversas stovi neteisingame aukštyje, todėl jo dalis nulūžta, bet tai neįtakoja veikimo.

 

 

Hintas: Nepirkite SRC reinforced dantračių, nes jie yra išlieti ne iš monolito, o supresuoti, taigi labai greitai atlimpa.

Sveika chebra. Gavau SRC G36k (poros metų amžiaus). Teko man bendraut su CM ir JG gieškėm - likau patenkintas. Su SRC dar susidurti neteko, įdomi jūsų nuomonė apie šį gamintoją, kam teko susidurti akis į akį :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

visi modeliai turi savu minusu ir pliusu is Gserijos neviena esu perrinkes jei naujas reik profilaktiskai persirinkt bent keli nauji buvo kai satrais myzo hoppop guma prastai ideta buvo juk realiai ne ranku darbo zaislai :) precizika realiai veikia tik nuo 40cm vamzduku jei i trumpaja geske tai reik 6.01 tas dar kaska parodys

o kas paco modelio ginklas vikes isorines dalis gan pigios tiuningo pasirinkimas dydelis nelepus apkabom asmeniskai linkstu i jg firma ir kainos ir kokibes santikis labai tenkina

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na 6.01 6.02 skirtumas minimalus ko nebepasakysi apie 6.04

ir dar daug kas itakoja gamintojo kokybe pirkosi ebejuj zmogelis precizika 6.02 piguti kiek bematuotum rodo 6.045

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki, Kolegos,

 

Gal galite kas patarti kokias dalis (konkrečias, su firmų pavadinimais) reikia nusipirkti, kad stabiliai veiktų JG0638 prie 120 m/s. Dabar jis katik išimtas iš dėžės, ir jau daug girdžių kad viską teks keist, o konkretumo nėr. Būkit padėkit pradedančiajam:

1) Baterija

2) Nozzle3) Hop UP5) Piston6) Barrel7) Spyruoklė.

 

P.S. Jei nepataikiau į žargoną, tikiuos nepyksit, o jei ką butino praleidau - pridėkit.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...
  • 4 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...