Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

3 shots burst mode


GSP
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Nu gerai per durnai pasakiau, atsispauzdini printeriuku juoda diskeli, kuriame balta juostele, nu tikrai esi mates tokius senose tarybiniuose magnetofonuose su elektroniniu juosteles skaitikliu, o tvirtinti sensoriu galima ne is vidaus, o is isores padarius skylute gear box'e tam tikroje vietoje... Tiek to it's up to you.

Selector plate (is pavadinimo) juostele kuri juda horizontaliai, is to seka, kad jutikliai turi buti isdestyti eileje, o kas per jutikliai tai tik tavo pasirinkimo ir esancios vietos reikalas.

 

Tai gali buti plata su juostelemis, kurios slenka per 3 kontaktu grupe ir atitinkamai juos trumpina. Tokiu budu galima isgauti 5 variacijas. Tau kaip ir uztektu, pagal aprasytus poreikius. Nu bet apvirskinsiu sugriauztus velykinius kiausinius, pamiegosiu ir gal dar ka tai is ryto sugalvosiu...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 56
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

na va jau sis tas yra :rolleyes:

 

pagal iraso garsa itarimas kad sauna keturis suvius :blink: bet realiai tikrai turi buti trys. Anyway susirinksiu ir su bbs'ais pamatysim :)

 

kas man patiko kad stumdant holo jutikli galima net ir precocking padaryti :D bet tada jau tik du suvius sauna nes nebuvo precocking numatytas.

 

p.s. jei sakysit ko taip anksti, tai vakar tik 24:00 pabaigiau lituoti viska ir mosfeta sukepinau, pervarges visa nakti negalejau uzmigti miegojau gal dvi valandas... Vis sukosi mintys del ko mosfetas galejo sudegti. Tai sian atsikeliau 6:30 ir supratau kad vakar ne ta mosfeta buvau pasiemes :blush:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

cia yra tik puse darbo kaip minejau :blink: Sis variantas idealiai tinka M16 raiflams. O mano trumpuciui sekantis etapas butent ir bus padaryti kad butu keturios padetys :blush: Tam reiks daryti jau ne mechanini ugnies keitikli su selector plate, bet skaitmenini su jutikliais :rolleyes: bet cia truputi veliau, dabar reik pratestuoti lauko salygomis zaidime ar viskas tvarkoj su dabartine "beta" versija. Tuomet zingsniuosim toliau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...