Jump to content

Photo

Siuntimasis

• Please log in to reply
352 replies to this topic

#341 b00ras

b00ras

kapitonas

• Members
  • 839 posts
  • Komanda: The Expendables

Posted 10 August 2016 - 01:13 PM

Kiek zinau tai siunciais Kinu. niek ojie tau nepridirbo, paprasciausiai muitineje ne kvaili zmones dirba ir tuos bajerius su "dovana", ypac is juridinio asmens, jau senai perprate. Aisku jei siunteisi aeg ar koki pistoli tai patikrino kaina ju svetaineje.

#342 darko

darko

seržantas

• Members
  • 226 posts

Posted 10 August 2016 - 01:54 PM

tai ir as galvojau kad is kinu siuncia, bet man siunte is olandu. gal cia del licio baterijos, nes kiek zinau kinieciai bateriju nesiuncia. pas mane tik baterija ir dar pora detaliu, kaina 40EU. tai dabar kiek suprantu teks moketi PVM. buciau zinojes, buciau 2 siuntinius dares. o jei dar baterija sunaikins, tai isvis gerai :(

#343 ZyWhite

ZyWhite

grandinis

• Members
  • 65 posts
  • Komanda: Fearless

Posted 10 August 2016 - 04:24 PM

tai ir as galvojau kad is kinu siuncia, bet man siunte is olandu. gal cia del licio baterijos, nes kiek zinau kinieciai bateriju nesiuncia. pas mane tik baterija ir dar pora detaliu, kaina 40EU. tai dabar kiek suprantu teks moketi PVM. buciau zinojes, buciau 2 siuntinius dares. o jei dar baterija sunaikins, tai isvis gerai :(

Muito nebus. PVM bus nes 40 eu. Baterijos nenaikins

LSK

#344 Corde

Corde

jaunesnysis seržantas

• Members
  • 199 posts
  • Komanda: LSK

Posted 10 August 2016 - 06:00 PM

Kinieciai megsta rasyt kad "Shipment via Netherlands post" ar dar kazkoki pasta kita, nors esmes tas nekeicia - prekes eina is Kinijos,cia tik bairis kad daugiau pirkimo pareitu. Jei cia butu vidine ES siunta, tau muitine jokiu pranesimu nerasytu. Mokesi PVM ir 9eur uz tarpininka pasto (t.y. niekini mokesti, nes tarpininkas neegzistuoja, pats viska tvarkaisi internetu).

#345 darko

darko

seržantas

• Members
  • 226 posts

Posted 16 August 2016 - 06:50 AM

zodziu, kazkokiu budu nuo 38,56eu gavosi 10eu PVM :angry: niekaip cia man matematika nesigauna

#346 Shamanz

Shamanz

viršila

• Members
  • 322 posts
  • Interests:Airsoft, bushcraft, fotografija, dviračiai.

Posted 16 August 2016 - 08:12 AM

Galima pasinaudoti www.pvmskaiciuokle.lt puslapiu ir ten apskaiciuoti PVM :)

“The rush of battle is often a potent and lethal addiction, for war is a drug.” - Chris Hedges 

#347 darko

darko

seržantas

• Members
  • 226 posts

Posted 16 August 2016 - 08:27 AM

tai cia paprasta matematika. 38.58+21%=46.68 tai iseina 8.10eu, bet niekaip ne 10

#348 libera.avis

libera.avis

eilinis

• Members
  • 40 posts

Posted 16 August 2016 - 12:33 PM

Jie sugeba PVM paskaičiuot ir už siuntimą patį ir už pačią tarpininkavimo bei PVM apskaičiavimo paslauga. Mokestis jūsų mokesčiui.

#349 Corde

Corde

jaunesnysis seržantas

• Members
  • 199 posts

Posted 16 August 2016 - 12:33 PM

Cia per pasta siunteisi? Nes jei siunteisi per pasta, ir prie pvm negavai damoket 8.69€ atskiro mokescio uz ju "keliu mygtuku paspaudima ir lapu atspausdinima" tai tik dziaukis tuos 10eur uzsimokejes ir siuntini gaves :)

#350 libera.avis

libera.avis

eilinis

• Members
  • 40 posts

Posted 16 August 2016 - 06:42 PM

Ne, čia tiesiog bendrai turiu omeny, kad jie nesąmoningai skaičiuoja. Iš evike pvz siunčiausi, tai jų shippingą 70 usd dar PVM apmokestint sugebėjo jie, nors realiai tai ne Lietuvoje teikta paslauga. Ir žinoma 10 eur tą mokestį taip pat gavau. + PVM už pačias prekes (ko aš tikėjausi ir kas būtų norma). Trumpai tariant ne iš Europos kažką siųstis apsimoka tik mažavertei sumai arba kai kažko tiesiog neįmanoma rast Europoj.

#351 darko

darko

seržantas

• Members
  • 226 posts

Posted 16 August 2016 - 08:21 PM

Cia per pasta siunteisi? Nes jei siunteisi per pasta, ir prie pvm negavai damoket 8.69€ atskiro mokescio uz ju "keliu mygtuku paspaudima ir lapu atspausdinima" tai tik dziaukis tuos 10eur uzsimokejes ir siuntini gaves :)

ne, as gavau ta tarpininkavimo mokesti 8.69. bet tie plesikai man per daug PVM paskaiciavo. aisku juokai tie 2eu. bet moket uz nieka irgi nesinori

#352 Corde

Corde

jaunesnysis seržantas

• Members
  • 199 posts

Posted 17 August 2016 - 08:23 AM

Ne, čia tiesiog bendrai turiu omeny, kad jie nesąmoningai skaičiuoja. Iš evike pvz siunčiausi, tai jų shippingą 70 usd dar PVM apmokestint sugebėjo jie, nors realiai tai ne Lietuvoje teikta paslauga. Ir žinoma 10 eur tą mokestį taip pat gavau. + PVM už pačias prekes (ko aš tikėjausi ir kas būtų norma). Trumpai tariant ne iš Europos kažką siųstis apsimoka tik mažavertei sumai arba kai kažko tiesiog neįmanoma rast Europoj.

PVM visada skaiciuoja nuo prekes kainos+siuntimo islaidu(sitie du dalykai sudaro prekes verte).

ne, as gavau ta tarpininkavimo mokesti 8.69. bet tie plesikai man per daug PVM paskaiciavo. aisku juokai tie 2eu. bet moket uz nieka irgi nesinori

Ne pirma karta taip jie daro. Teke yra siustis uz didesnes sumas,kolekciniu airsofto revolveriu, tai pvm irgi pagal skaiciavima buvo daugiau nei 21%. Kodel taip yra irgi nezinau,matyt zino kad nieks niekur nesikreips del tu papildomu nezinia is kur atsiradusiu 10€ (tavo atveju 1,90€) ir todel pildo deklaracijas kaip sau nori :)

#353 AdomasJ

AdomasJ

eilinis

• Members
  • 40 posts

Posted 13 July 2017 - 03:26 PM

Sveiki, galvoju užsisakyti airsoftini iš hong kongo ir jo kaina viršija 22 € , bet neviršija 150 € , skaičiau kad 21 PVM reikės sumokėti tiktai , bet ar leistu

nepilnamečiui tai sumokėti pašte?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users