Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Siuntimasis


Rekomenduojami pranešimai

Cia per pasta siunteisi? Nes jei siunteisi per pasta, ir prie pvm negavai damoket 8.69€ atskiro mokescio uz ju "keliu mygtuku paspaudima ir lapu atspausdinima" tai tik dziaukis tuos 10eur uzsimokejes ir siuntini gaves :)

ne, as gavau ta tarpininkavimo mokesti 8.69. bet tie plesikai man per daug PVM paskaiciavo. aisku juokai tie 2eu. bet moket uz nieka irgi nesinori

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 355
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Ne, čia tiesiog bendrai turiu omeny, kad jie nesąmoningai skaičiuoja. Iš evike pvz siunčiausi, tai jų shippingą 70 usd dar PVM apmokestint sugebėjo jie, nors realiai tai ne Lietuvoje teikta paslauga. Ir žinoma 10 eur tą mokestį taip pat gavau. + PVM už pačias prekes (ko aš tikėjausi ir kas būtų norma). Trumpai tariant ne iš Europos kažką siųstis apsimoka tik mažavertei sumai arba kai kažko tiesiog neįmanoma rast Europoj.

PVM visada skaiciuoja nuo prekes kainos+siuntimo islaidu(sitie du dalykai sudaro prekes verte).

 

ne, as gavau ta tarpininkavimo mokesti 8.69. bet tie plesikai man per daug PVM paskaiciavo. aisku juokai tie 2eu. bet moket uz nieka irgi nesinori

Ne pirma karta taip jie daro. Teke yra siustis uz didesnes sumas,kolekciniu airsofto revolveriu, tai pvm irgi pagal skaiciavima buvo daugiau nei 21%. Kodel taip yra irgi nezinau,matyt zino kad nieks niekur nesikreips del tu papildomu nezinia is kur atsiradusiu 10€ (tavo atveju 1,90€) ir todel pildo deklaracijas kaip sau nori :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 10 months later...
  • 8 months later...

Sveiki, galvoju užsisakyti airsoftini iš hong kongo ir jo kaina viršija 22 € , bet neviršija 150 € , skaičiau kad 21 PVM reikės sumokėti tiktai , bet ar leistu

nepilnamečiui tai sumokėti pašte?

 

Manau leis.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...