Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

BBSu u?striginėjimas


Balzhak
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, tiuriu a? tokia bėdą su ICS M4 (net ne?inau čia bėda ar čia normalu), po keletos bbsu i??ovimo bbsai lyg ir u?stringa hop upe (pradeda ?audyt "tu?čiais" ?oviniais), reik apverst ar pakratyt M4, kad vėl pagautų bbsus ir tada vėl ?audo, ko vėl neu?stringą... Kame reples? :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kavos tir?čiai sako, kad dėtuvė gali būti kalta :) Arba gal hop-up chamberyje ?iuk?lių prisirinko.

Jei BB tikrai u?strigtų hop-up'e, tuomet "?audant tu?čiais" pro vamzd?io galą nei?eidinėtų oras, reikia ka?kaip patikrinti ar oras i?eina. Tik netikrink su ranka, nes reikės va?iuoti pas daktarus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kavos tir?čiai sako, kad dėtuvė gali būti kalta :) Arba gal hop-up chamberyje ?iuk?lių prisirinko.

Jei BB tikrai u?strigtų hop-up'e, tuomet "?audant tu?čiais" pro vamzd?io galą nei?eidinėtų oras, reikia ka?kaip patikrinti ar oras i?eina. Tik netikrink su ranka, nes reikės va?iuoti pas daktarus.

tikru tikriausia tiesa, tik netikrink su ranka, kad ir kaip noresi

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

I?siai?kinau, ka?kas blogai su dėtuve arba su dėtuvės laikikliais, nes kaip prispaudi dėtuvę i? apačios arba į de?nę - viskas gerai. Tik kaip ?ita problemą pa?alint neįsivaizduoju. Negi visada reiks kai?iot visokius pagaliukus ir pana?iai, kad dėtuvė laikytus kaip turi būt?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

man yra buve kazhkas panashaus kaip tik nusipirkau ginkla, truputi pasaudzius strigdavo bbsai, tekdavo pastoviai kaishioti shampala ir juos ishstumti. Viskas ishsitaise sutepus hopupa ir detuve silikonu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi strigo, saude po kelis arba is vis nesaude, ko pasekoje teko vaziuoti i garantini remonta keisti vamzdeli. naudojau ICS bb'sus, po garantinio pakeiciau i Excel viskas bedos baigesi. :) pradzioje saudziau irgi su bunkeriu.

mano beda buvo ICS bb'sai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

keista, bet turiu uzsipirkes ICS bbs'u ir jau issaudes du maiseliu, tfu tfu tfu kolkas niekas nestringa. Ginklas reguliariai valomas gal cia visa paslaptis?

 

p.s. bunkeryje man bet kokie bbs'ai kirsdavosi, del to bunkeris pelyja lentynoje

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane systema 6,04 ir nera problemos, kulkosvaidis CA buvo 6,03

Tokios gamyklos kaip BB's dirba non-stop. Tai yra 24h. per para. Mano manymu tokiu gigantu kaip ICS ar Execl turetu per valanad pagaminti apie 6-12tonu BB'su per valanda! Suziureti broka begalo sunku, padaryti ji nera sudetinga. Tai, kad vienas buteliukas gerai pagamintas nereiskia, kad bus kitas blogas. Jei pasitaike vienas blogas, nereiskia, kad visi prasti.

Ir jusu diskusija atrodo tuscia.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei patikslinus, tai ics bbsai stringa tik siauriausiuose prec bareliuose ties hopup chamberiu, net juos isvalius. platesni vamzdeliai to baimintis neturetu :wacko:

Iš trijų ca g36, po ics eksperimento sugedo du - vienas su preziziniu vamzdeliu, kitas su paprastu. Likęs sveikas buvo be precizinio vamzdelio.

P.s. bbs'ai buvo ics 0,23 iš buteliuko.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nemanai: duok ciukcioms kuvalda, ir ta sulauzys

palyginimas - nieko nevertas. Gal tiesiog sutapimas, gal meistro kreivos rankos i precizika dejo blogai. gal nepriziureti AEG, gal gedimo priezastis - prastos medziagos, o ne saudmenys?

ICS BB'u quality control yra istiesu prastas. Pora kartu buvo strige, ir desimtis BB'u rasti nesferiniai (su issikisimu ryskiu). Bet zmones norit geresnes kokybes ir mokekit daugiau, nes jei mokat mazai tai gaunat atitinkamai. Asmeniskai as perejau atgal prie Excel (bet tik del to kad ICS stringa mid-capuose).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek ir ics tiek ir Exel bbsu kokybe tikrai gera. Esme cia slypi ne kokybeje o sarato diametre (kalibre). Ne paslaptis, kad ICS yra didesni uz exeli. Pameginkinte uztaisyti tuo paciu skaiciumi bbsu pistoleto detuve. Pvz i Hi Capa pistoleta, telpa 32 ir exelio ir ics, paspauskite spyruokle pirstu ir pamatysite, kad ICS uztaisius lieka "laisvumo" apie 1mm, o exeliu uztaisius lieka +- puse sarato (3mm).

Del tikslesniu diametru cia jau Vini Puch reiktu klausti :)

to pasekoje ir sunkiau ics uzsipildo (4 vnt) loaderiuose, kurie stumiami i apkaba.

Teorinis taiklumas turetu buti geresnis ICS. O praktiskai nepastebejau skirtumo. Gal kam teko atlikti toki experimenta?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

apie bbsu diametrus buvo kazkur forume linkas numestas kur kazkoks uzsienietis tyre gal desimt bbs gamintoju, tyre sferiskuma, diametra, mase, svori ir dar kazkokius velnius. Ten visi rezultatai ir ICS nera paciam dugne.

p.s. kiek pamenu temoje apie snaiperinius ginklus

 

Beja o kaip valyti detuves ne bunkerines? gal kiek kvailas klausimas bet rimtai sunkiai isivaizduoju ka ten ikisti reiktu juk ratu kanaliukas eina detuveje :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...