Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Klausimai mums, kritika, patarimai ir pagyrimai


Donatas Lastauskas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Sveiki FALCONS AT,

kolkas esu besidomentis airsoftu ir būtų įdomu su�inoti keletas pastebėjimų ar patarimų dėl M4 CQB ginklo. Kaip pastebėjau tokio tipo ginklus turi jūsų 2 nariai.

Kotais imponuoja jis man :blink:

 

M4 CQB vs. M4

Kokie jo būtų trūkumai, o gal ir pliusai lyginant su normaliu M4?

BBs skridimo nuotolis, sklaida dar kokie pastebėjimai?

Visgi vidinis vamzdelis trumpesnis ~8cm nei M4?

 

I�anksto dėkui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki FALCONS AT,

kolkas esu besidomentis airsoftu ir būtų įdomu su�inoti keletas pastebėjimų ar patarimų dėl M4 CQB ginklo. Kaip pastebėjau tokio tipo ginklus turi jūsų 2 nariai.

Kotais imponuoja jis man :blink:

 

M4 CQB vs. M4

Kokie jo būtų trūkumai, o gal ir pliusai lyginant su normaliu M4?

BBs skridimo nuotolis, sklaida dar kokie pastebėjimai?

Visgi vidinis vamzdelis trumpesnis ~8cm nei M4?

 

I�anksto dėkui.

Na, ne is FALCONS AT as esu, bet apie tai galiu tau papasakoti...

Ne vienas ginklas yra pas mane, bet palyginsiu tave dominanti M4 C.Q.B. bei savo kita gana megstama G&P SPR

Lyginant su normaliu M4 (toks irgi yra pas mane) - skirtumu tikrai nepastebesi, aisku jei pas abieju tiunas tas pats ir chronometras rodo daugmaz ta pati, nes precizinis vamzdelis skiriasi gana nedaug, o ir ginklo mobilus funkcionalumas labai panasus.

Vat su BB,s skridimo nuotoliu prasideda skirtumai jei i palyginima ijungtume SPR su preciziniu vamzdeliu. TiekM4 CQB tiek SPR pas mane turi 120 spyruokles ir chronometras rodo labai panasius rezultatus, taciau BB'so skrydzio nuotolis tikrai skiriasi - jis pas SPR yra didesnis, aisku tiksliai negaliu pasakyti, taciau zaidziant tai labai ryskiai jauciamas skirtumas.

BB'su skalida - kol nebuvo idetas precizinis vamzdelis i M4 CQB, sklaida buvo didesne, taciau pakeitus vamzdeli reikalai zenkliai pagerejo, tas pats pasakytina ir apie ta pati SPR.

Aplamai kalbant apie sita ginkla - as naudoju Classic Army M4 C.Q.B. (jau antri metai berods ir tai mano pirmasis ginklas) ir tai mano pagrindinis bei pats megstamiausias ginklas. Buoze teleskopine, joje dedasi Large tipo baterija (didelis pliusas zaidziant ilgesnius zaidimus), paties ginklo dydis lemia gana dideli jo mobiluma bei patoguma, gali naudoti vieno tasko dirza ir ginko vamzdis nesivalkios po zeme.

As juo labai patenkintas ir tikrai zinau, jog keletas musiskiu taip pat ruosiasi panasius isigyti, o keli taip pat sekmingai naudoja.

Sekmes tau apsisprendziant bei perkant...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ne is FALCONS AT as esu, bet apie tai galiu tau papasakoti...

Ne vienas ginklas yra pas mane, bet palyginsiu tave dominanti M4 C.Q.B. bei savo kita gana megstama G&P SPR

Lyginant su normaliu M4 (toks irgi yra pas mane) - skirtumu tikrai nepastebesi, aisku jei pas abieju tiunas tas pats ir chronometras rodo daugmaz ta pati, nes precizinis vamzdelis skiriasi gana nedaug, o ir ginklo mobilus funkcionalumas labai panasus.

Vat su BB,s skridimo nuotoliu prasideda skirtumai jei i palyginima ijungtume SPR su preciziniu vamzdeliu. TiekM4 CQB tiek SPR pas mane turi 120 spyruokles ir chronometras rodo labai panasius rezultatus, taciau BB'so skrydzio nuotolis tikrai skiriasi - jis pas SPR yra didesnis, aisku tiksliai negaliu pasakyti, taciau zaidziant tai labai ryskiai jauciamas skirtumas.

BB'su skalida - kol nebuvo idetas precizinis vamzdelis i M4 CQB, sklaida buvo didesne, taciau pakeitus vamzdeli reikalai zenkliai pagerejo, tas pats pasakytina ir apie ta pati SPR.

Aplamai kalbant apie sita ginkla - as naudoju Classic Army M4 C.Q.B. (jau antri metai berods ir tai mano pirmasis ginklas) ir tai mano pagrindinis bei pats megstamiausias ginklas. Buoze teleskopine, joje dedasi Large tipo baterija (didelis pliusas zaidziant ilgesnius zaidimus), paties ginklo dydis lemia gana dideli jo mobiluma bei patoguma, gali naudoti vieno tasko dirza ir ginko vamzdis nesivalkios po zeme.

As juo labai patenkintas ir tikrai zinau, jog keletas musiskiu taip pat ruosiasi panasius isigyti, o keli taip pat sekmingai naudoja.

Sekmes tau apsisprendziant bei perkant...

Koks precizinis vamzdelis buvo įdėtas?

SPR'o vidinis vamzdis kokio ilgio ~500mm, nes CQB rodos 290mm ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Sveiki FALCONS AT,

kolkas esu besidomentis airsoftu ir būtų įdomu su�inoti keletas pastebėjimų ar patarimų dėl M4 CQB ginklo. Kaip pastebėjau tokio tipo ginklus turi jūsų 2 nariai.

Kotais imponuoja jis man ;)

 

M4 CQB vs. M4

Kokie jo būtų trūkumai, o gal ir pliusai lyginant su normaliu M4?

BBs skridimo nuotolis, sklaida dar kokie pastebėjimai?

Visgi vidinis vamzdelis trumpesnis ~8cm nei M4?

 

I�anksto dėkui.

Mes naudojam BOYI/DBOYS M4 CQB SD versiją. Skirtumas nuo originaliojo CQB yra tame, kad jis turi garso slopintuvą. Tai leidžia naudoti ilgesnį vamzdelį, kuris mažai kuo skiriasi nuo normalaus m4. Sklaidos ir nuotolio skirtumo praktiškai nėra. Šio ginklo pliusas yra mažesnis svoris, bei patogumas judant miške ir patalpose, nes kartais realios naudos airsofte neturintis flash hider'is maišosi. Jis skirtas artimesnei kovai ir tokia sklaida bei nuotolis kaip SPR nebūtinas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...