Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Gal kas galėtų duoti linka arba pasidalinti kažkokiais pdf. kur būtų paaiškinta ką reiškia vieni ar kiti rankų ženklai? Internete man pavyko rasti tik skaičių rodymą ir pora labiausiai naudojamų ženklų. Galbūt to užtektų tačiau kol laukiu ginklo norėčiau išmokti kuo daugiau dalykų, kurie vėliau pravers.

 

Taip pat gal kas galėtų paaiškinti kokia tvarka yra rodomi šie ženklai? pvz: kuria tvarka reiktų parodyti "aš matau 2 priešus ar pan."

 

 

Ačiū

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galėtų duoti linka arba pasidalinti ka?kokiais pdf. kur būtų paai?kinta ką rei?kia vieni ar kiti rankų ?enklai? Internete man pavyko rasti tik skaičių rodymą ir pora labiausiai naudojamų ?enklų. Galbūt to u?tektų tačiau kol laukiu ginklo norėčiau i?mokti kuo daugiau dalykų, kurie vėliau pravers.

 

Taip pat gal kas galėtų paai?kinti kokia tvarka yra rodomi ?ie ?enklai? pvz: kuria tvarka reiktų parodyti "a? matau 2 prie?us ar pan."

 

 

Ačiū

Na, pradziai, baziniai signalai:

http://www.metacafe.com/watch/253101/ameri...y_hand_signals/

 

O siaip gali paieskoti Google "military hand signals" arba "Army hand signals"

 

Siaip airsofte naudojami supaprastinti signalai. Paprasciau jei tau tiesiog viena karta parodytu.

 

Kas del eiliskumo - tai rodoma taip kaip ir sakoma. "As matau 2 priesus" - 3 arba 4 signalai ("as" galima praleisti) :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O siaip gali paieskoti Google "military hand signals" arba "Army hand signals"

google jau naudojau, aš klausiu tik tada kai savo jėgom nieko naujo nesužinosiu :) radau labai daug pakeistų ženklų (kažkas buvo fleime papostinęs juos :) ) taip pat radau kaip tupdyti malūnsparnius rankų ženklais :winkwink: bet nemanau, kad tai labai naudinga...radau truputi info, bet kai kuriuos ženklus be instruktažo nelabai įmanoma suprast :) bet Ačiū už pagalbą :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

google jau naudojau, aš klausiu tik tada kai savo jėgom nieko naujo nesužinosiu :) radau labai daug pakeistų ženklų (kažkas buvo fleime papostinęs juos :) ) taip pat radau kaip tupdyti malūnsparnius rankų ženklais :) bet nemanau, kad tai labai naudinga...radau truputi info, bet kai kuriuos ženklus be instruktažo nelabai įmanoma suprast :) bet Ačiū už pagalbą :)

google>small unit hand signs:

 

target="_blank">http://rotc.unlv.edu/fm21_60.pdf

 

target="_blank">http://www.specialoperations.com/Focus/Tac...als/default.htm (pagrinde taspats tik ne pdf)

 

 

 

 

Kaikurie ženklai buvo adaptuoti futbolo ultrų :winkwink:

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man 16 metu esu is Kauno. Noreciau paklausti ar nesu perjaunas uzsiiminet situ dalyku. Ir jei galeciau, mazdaug kiek tureciau isleisti pinigu, kad nusipirkt nelabai brangu bet patikima ginkla? :winkwink:

Atsakymas labai paprastas.

Straikboliniai ginklai ir dalyvavima jedejime bei geimuose tik nuo 18 metu.

Sis klausimas nediskutuotinas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

cia jau nuo orgu priklauso! Bet kaskada diskutavom sia tema, dauguma yra pries.

Supratau :)

 

O cia visur taip? Tik pilnameciams leidziama zaist ar kiek saliu tiek taisykliu? :)

 

Mna toks klausimas iskilo, nes kai rinkausi info apie ginklus tai radau laaabai daug review'uyoutubei kur pienburniai tipo daro apzvalga apie savo gunus :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Cia is tikruju kiek organizatoriu tiek taisykliu. Kas liecia konkreciai Lietuva, organizatoriai nenori prisiimti atsakomybes uz nepilnamecius zaidimuose, del to ju tiesiog nepriima, cia nera nusistatymas pries nepilnamecius tiesiog niekas nenori tureti problemu jei kas nors nutiktu nepilnameciui zaidimo metu. Tose salyse kur airsoft ginklai klasifikuojami kaip zaislai juos legaliai gali isigyti bet kas, bet nereiskia kad bet kas nepilnameciui parduos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku. O imanoma airsofta zaist panasiai kaip dazasvydi? nu kad nuvykus kurnors issinuomuot ginklus ir t.t...? ar irgi tik nuo 18?

Vel ta pati taisykle galioja, reikia tartis su organizatoriais. Dazniausia yra parasyta, kad bus galimybe issinuomoti iranga.

 

Perskaiciau tik ka romelio posta ir iskilo toks klausimas. Anksciau skaiciau, kad tik i uzsieni vaziuojant reikia AEG leidimu, o dabar reiks ir Lietuvoje tureti ji? prie to pacio gal kas gali papasakot Kur ir kokia tvarka reikia gauti leidima Airsofto ginklui?

 

 

Aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ot velnias...o galvojau, kad galesiu pradet uzsiiminet ir dometis situ dalyku :)

dometis tikrai niekas nedraudzia, atvirksciai- patariama. taupyti pinigus taip pat galima jau dabar, bei pirkti tokias ekipuotes dalis kaip geri batai, gera karinio tipo kuprine, universalus daikciukai kaip skareles, pirstines ir taip toliau... :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

dometis tikrai niekas nedraudzia, atvirksciai- patariama. taupyti pinigus taip pat galima jau dabar, bei pirkti tokias ekipuotes dalis kaip geri batai, gera karinio tipo kuprine, universalus daikciukai kaip skareles, pirstines ir taip toliau... :winkwink:

nemanau kad verta pirktis. Zmogus vis dar auga, tad keicias batu ismiera, ir seip kuno sudejimas. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm nežinojau kur tai talpinti tai tikiuosi neapsirikau. Radau foruma su daugybe ivairiu AEG, GBB kitu replikų review taip pat yra review apie ivairias equipment'o dalis (žaidėjų ne gamintojų review :winkwink: ). Jau radau nemazai dalykų, kurie man rūpėjo tikiuosi tai kažkam padės ir nereiks kurti naujų temų :)

 

ArniesAirsoft - Review archive

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...