Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

ieskau info apie M14 CQB SOCOM TM


PlayerEcho
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Pasijamk i rankas ir klausineti nebereiks :ph34r:

 

Ergonomika - kaip bet kurio seno sautuvo. Sunkus, ilgas, nepatogus ugnies keitiklis. Juk ne vien tik del kalibro juos praktiskai visur kiti sturmo sautuvai pakeite? M14 - skyriaus snaiperio/spoterio ginklas. Ne sturmo sautuvas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Oi, dėl ergonomikos, Skeptikai, tai tikrai pasiginčyčiau. Kaip man, tai reto patogumo ginklas. O pakeitimas naujesniais nelabai su tuo susijęs.

Na, bet čia kita tema. Kiek ?monių, tiek nuomonių.

 

2PlayerEcho

Pasikartosiu dar kartą, kas jau ne karta buvo ra?yta ir klausta.

Čia ne kariuomenė, čia yra galimybė pasirinkti tai kas patinka (i?vaizda, modelis, PATOGUMAS, kaina) ir visi kiti niuansai. To dėl, atkreipk dėmesį, da?nai apie tą patį modelį pas skirtingus ?mones skirtinga nuomonė.

Pakol pats nepačiupinėsi, o dar geriau - i?sinuomavęs nepalakstysi - nebusi iki galo įsitikinęs, kad tai būtent tai, ko tu nori ar kas tau LIMPA (kaip taisyklė, svarbiausiais pasirinkimo faktorius :ph34r: ).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ilgaji M14 teko isbandyt(su ivairiais tiuningais) na man asmeniskai jis patiko (vien tik del jo praktiskumo ir galimybiu diapazono) .. BET sitas mazesnysis atrodo ergonomiskesnis vien del savo ilgio

BEJA ar is forumieciu butent si ginkla kasnors turit?

 

na svorio ir ilgio as nebijau.. pagal mano ugi ir svori man labai turetu tikt polimiotas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamas Echo, prasyciau nerasyti po du postus ish eiles, jei parasai ir sove geniali mintis pasinaudok migtuku "edit" taip pat nefloodink bereikalingais postais, cia ne chatas ir ne IRC.

Dekui uzh supratima.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galetu pakomentuot si ginkla zmogus kuris ji turi?

Neesu mates zaidimuose, kad kas nors turetu Lietuvoje trumpaji varianta.

Visi viduriai ir t.t. padaryti kaip ir ilgajame M14, apie juos ir ju problemas gali rasti temoje "M14 dienorastis"

kas liecia balansa - tikrai geras, virsuje reilas kolimatoriui,

jei nori gyvai paciupineti - uzsuk i AIC Laisves pr, turime viena pasikabine.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu iprasta TM M14. Ginklas geras. Gearbox specifinis. Tvirtas, bet jei kokia beda ishtiks nelabai atsiras norinciu ji ardyti. Ta zinau is patirties. Prie normalaus M14 reikia iprasti. Ginklas atrodo gerai, rankoje guli maloniai. Bet jis sveria daugiau nei kiti ir palakscius su juo pora dienu big geime gali pradeti gailetis kad nepirkai kokio nors m16 serijos aftamato. Manishkis sveria apie 7kg. Vienaip ar kitaip M14 nera tas ginklas su kuriuo butu patogu trintis po pastatus. Net ir sutrumpinta versija neturetu buti pakankamai patogi kaip sturmo ginklas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Neesu mates zaidimuose, kad kas nors turetu Lietuvoje trumpaji varianta.

Visi viduriai ir t.t. padaryti kaip ir ilgajame M14, apie juos ir ju problemas gali rasti temoje "M14 dienorastis"

kas liecia balansa - tikrai geras, virsuje reilas kolimatoriui,

jei nori gyvai paciupineti - uzsuk i AIC Laisves pr, turime viena pasikabine.

Reiks butinai tik va is klp biskuti toloka...

(beja ar aic tune up kit'us pardavinėja??? ;) )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klaipedoj vienas netumpinta toki turi. Ir jis tikrai sekmingai saudo ir kiek girdejau nelabai tuninguotas pas ji, bet eina jis kaip su dalgiu po nuimineja.

Man asmeniskai jis sunkus ir didelis, bet cia jau labiau nuo kuno proporciju priklauso.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

as kaip tik praita sawaite butent toki modeli ir nusipirkau.

ir jau sekmadieni teko isbadyti musyje ;)

man bent sitas ginklas labai patogus ir saudo neitiketinai gerai ;)

kadangi as turiu mp5, tai su juo nera ka lyginti. atstumas skiriasi labai smarkiai suvio :D

tik reikia prie jo priprasti :D

jei domina daugiau i pm

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as kaip tik praita sawaite butent toki modeli ir nusipirkau.

ir jau sekmadieni teko isbadyti musyje ;)

man bent sitas ginklas labai patogus ir saudo neitiketinai gerai :D

kadangi as turiu mp5, tai su juo nera ka lyginti. atstumas skiriasi labai smarkiai suvio :D

tik reikia prie jo priprasti :)

jei domina daugiau i pm

ok, butinai db visko i?klausinesiu (neatsikratysi) ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...