Jump to content


Photo

Žaidimų ciklas EL Čiudo: OP 2 Ukmergė


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Kariauk.lt

Kariauk.lt

    leitenantas

  • Members
  • 535 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Lietuva
  • Interests:Šratasvydžio renginiai bendruomenei
  • Komanda: Kariauk.lt

Posted 14 March 2019 - 10:08 AM

9AZelwDpfn9dzmWACPsJ7A2FW90VzPPdk0Gaa3Nl

Nedidelė gamtos ištekliais turtinga valstybė, ilgus metus kenčianti nuo augančios ir stiprėjančios nusikalstamo grupuočių susivienijimo El Čiudo, 2019 m. kovo 3 dieną 10:00 šalyje paskelbta karo padėtis. Mobilizuota kariuomenė, įvesta komendanto valanda.

 

Tik paskelbus karą, nusikaltėliai pagrobė šalies prezidento brolį. Kuris iki šiol nerastas. Žvalgybos duomenimis brolis išgabentas iš šalies sostinės, įtariama: nedraugiškų šalių spec.pajėgų darbas.

 

Pirmieji susirėmimai tarp armijos ir grupuočių įvyko šalies sostinėje.  Susirėmimuose prie valstybinės radijo stoties vyko itin dideli mūšiai. El Čiūdo kovotojai kelis kartus užgrobę stotį galutinai ją sugadino tik po trečio šturmo.

 

Sulaukus Armijos pastiprinimo šalies sostinėje rastos kelios El Čūdo slėptuvės (safe house), vienoje iš jų rasti svarbūs dokumentai su galimų narko laboratorijų vietomis,bei kita svarbia informacija. Kitoje slaptavietėje aptikta daug kraujo, einant jo pėdsakais, netoli slaptavietė buvo nukauti keli grupuotės nariai, bei aptiktas sunkiai sužeistas įkaitas. Stabilizavus sužeidimus įkaitas išgabentas į Armijos štabą. Armija skelbia stabilizavusi padėtį šalies sostinėje, pranešama apie El Čiūdo kovotojų pasitraukimą į sostinės priemiesčius bei šalies kaimus. Situacija šalyje įtempta. Į kovą su nusikaltėliais įsitraukia vis daugiau šalies gyventojų.
 


Visa informacija šrate https://www.sratas.lt/renginys/39
 


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users