Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Liepos ŠAUKIMAS 07-15 Ukmergės poligonas


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 77
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Nelaimėjusius AUDI 80, kaip paguodos prizą pavėžiosim su Humvee, ne rekordas bet vis šis tas!

Žaidimo metu yra draudžiama šaudyti Į žaidybinį transportą.

Iš žaidybinio transporto galima šaudyti tik tokiais atvėjais jeigu yra įrengtas kulkosvaidžio bokštelis.

Šiuo metu yra 110 registruotų dalyvių !

 

37079254_10157702403428677_8201131118456

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! Keletas mano asmeninių pastebėjimų iš žaidimo. Scenarijus tikrai labai įdomus, siūlyčiau dar jį kada ateityje pakartoti. Pergalvoti reikėtų tą dalį apie ilgą "vamzdžio" kelionę per poligoną: gal trumpinti, gal tik taškus nurodyti ir nesvarbu kokiu keliu vamzdis judės, svarbu, kad pasiektų visus taškus iki grįžtant į namų bazę, tada daugiau laisvės abiems pusėms būtų. Jeigu liekant prie dabartinio modelio - tuomet matyt reikėtų koreguoti dalyvių skaičių arba mertviako laiką ilginti. Mums pavyko viso labo vieną kartą visą maršrutą pėstute praeiti iš septynių. Su HMMWV sekėsi greičiau, bet niuansas tas, kad priešas stabdyti gali be dideliu problemų, kadangi maršrutas žinomas ir tereikia pakrūmėje palaukti - vistiek atvažiuosim po keletos minučių tiesiai į glėbį :)

Labai geras oras, patiko! Košė truputį skystoka, bet skani. Užduotys aiškios, tikslios. Asmeniškai paleidau kokius 10-15 bbs į ISAF pėstininką gulintį ant žemės kažkur į tą pusę, nes nemačiau jo gulinčio. Vienintelis mano dienos šūvis į niekur. Nepaisant to, įspūdžiai geri, teigiami, priešininkai gana koordinuotai spaudė mus, medžiojo ir nedavė ilsėtis. Iki susitikimo kituose žaidimuose! :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia kai humvis atvaziavo i  zaliuju mirtviaka ir rekia stabdyk stabdyk :D uzsidejo launcheri ant peties sutojo islipo raudonas iskart liemene ant galvos :D ir ispizdino i mirtviaka savo :D o siaip tai man bent jau nepatiko tu 4 mirtviaku sistema, tampytis su savim pastoviai terba nesamone ir ne man vienam taip

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Po šio žaidimo norime priminti žaidėjams jog :
1. Visi žaidimo dalyviai privalo turėti raudoną (oranžinę) automobilinę liemenę.

2. antros klasės ginklų limitas 130m/s. Paklaida matavimuose nenaudojama. T.y. jeigu žaidimo dieną žaidimo chronometras rodo, kad Jūsų ginklas viršija nustatytas klasės normas, toks ginklas paimamas organizatoriaus saugojimui iki žaidimo pabaigos,

 

 

Greitu metu skelbsime Lost & Found

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia kai humvis atvaziavo i  zaliuju mirtviaka ir rekia stabdyk stabdyk :D uzsidejo launcheri ant peties sutojo islipo raudonas iskart liemene ant galvos :D ir ispizdino i mirtviaka savo :D o siaip tai man bent jau nepatiko tu 4 mirtviaku sistema, tampytis su savim pastoviai terba nesamone ir ne man vienam taip

 

Ten buvau aš tas raudonas :) Pagal scenarijaus taisykles dar turėjau galimybę išlipęs iš transporto priemonės gintis ginklu ir bandyti ką nors nukauti, bet jums ten visiems buvo tiek laimės daug, kad nušovėt mašiną su vieninteliu priešininku, tai aš primečiau, kad neverta jūsų nervų tampyti ir laimingos pabaigos gadinti. Tuo tarpu, kol aš lipau laukan ir ėjau sau į mertviaką, niekas iš jūsiškių, iš humvio dar vieno vamzdžio nepasiėmėt pas save, jis gulėjo viduje mašinos per centrą ir puikiai matėsi. Mašina tiesiog toliau nuvažiavo į destination :D well played guys :D 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...