Jump to content


Photo

Operacija PAG-15 , Goro provincija Pabrabadanas

kariauk airsoftas lietuva

 • Please log in to reply
39 replies to this topic

#21 Gisis

Gisis

  grandinis

 • Members
 • 65 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: ESKADRONAS

Posted 30 September 2018 - 03:50 PM

Praėjo PAG'as, laukiam kito! Eskadronui šis buvo puikus :).

Eskadrono padalinį šį kartą sudarė 14 karių.

Pirmą užduotį gavim SOP1 - surasti ir sunaikinti chemijos gamyklą / sandėlį, kuris turėjo buti šiaurėje. Išėjome į mišką, darėme žvalgybą, valėm vieną po kito priešus, kol užsirovėm ant gerokai didesnių pajėgų ir visas padalinys buvo sunaikintas. Bandėme susisiekti su HQ - ryšio problemos.

Antra užduotis - logistika. Viena grandis isvyko su vienu transportu. Gavo kontakta ir buvo sunaikinti. Antras vaziavimas - dvi grandys su 50cal. Kelionė praėjo puikiai. Trečias važiavimas - kaupiasi talibų pajėgos ir viena pasala bando sunaikimti 50cal. Vėl sėkmingai grįžtame. Ketvirtas važiavimas - matome visoje judėjimo zonoje didelias priešų pajėgas, maršruto keisti negalime, todėl iš esmės lendame į pasalą. Bandome susiekti su HQ, kad pravalytų kelią - nėra ryšio. Ryšys pradeda strigti ir tarp transporto priemonių, kol galiausiai padalinys sunaikinamas, o ISAF vadas patenka į nelaisvę.

Trečia užduotis - QRF - turim pulti bažnyčią, nes ten įtariama gamyklos lokacija. Parama su 50cal padaro gerą dengimą, bet šturmas stringa ir padalinys sunaikinamas.

Ketvirta užduotis - bazės perimetro apsauga. Užsiminuojame tunelį, kad nelįstų "žiurkės". Kadangi HQ ne kartą buvo apšaudyta iš gretimų pastatų, nusprendžiame apsukti išorinį perimetrą ir įsitikinti, kad šalia esantys pastatai saugūs. Pakeliui nukauname 3 priešus, kol užstringame stotyje - išvalome pirmą aukštą ir dėl granatų stokos nepavyksta perimti antro aukšto - padalinys vėl sunaikinamas. Mertveke sužinom, kad buvo panaudotas cheminis ginklas ir visos ISAF pajėgos sėdi metveke.

ISAF pajėgos nusprendžia "ura" stilium valyti pastatus - buvo įspūdingas reginys, nebuvau dar tokio matęs :)))). Aišku sekėsi ne kaip, nes realiai nebuvo jokio koordinavimo ir apskritai jokios logikos. Eskadronas tuo tarpu nuvyko pas PMC ir susiderino 50cal paramą. Kadangi pastatų viduje "urashchikai" kažką darė ir buvo kokie 99% tikimybė friendly fire'o, tai ėjome išorine siena iki HQ. Sėkmimgai stūmėmės kol dengė 50cal. Praradus paramą nebepavyko stumtis ir padalinys sunaikintas.

V2 bandymas. Apsitariam dar su 3 padaliniais planą. Nusprendžiam pajumgti PMC. Eskadronas su PMC eina per pastatus ir valo vieną paskui kitą, tuo tarpu 2 kiti skyriai bando nusigauti iki tvoros iš miško (pavojinga, bet bandom). Eskadronui su PMC sekasi puikiai - valom, dengiamės, valom ir t.t. Stringam prie final pastato - HQ. Gaunam krūvą pastiprinimo, susitvarkom rykiuotę ir galiausiai išsivalom ir susigražinam HQ.

Savo noru liekam saugoti HQ, kai kiti padaliniai ima bažnyčią ir pradeda mūšį su PMC.

Įdėjos kitiems metams:
- Puiki įdėja turėti 6 (berods) pajėgų tipus ir visus rotuoti kas 1,5 val, tačiau štabo darbas yra žiauriai sudėtingas ir nuo jo kokybės iš esmės priklauso visos operacijos, todėl siūlytume kažkaip arba nerotuoti. Darome prielaidą, kad su HQ iš esmės dėl to ir nepavyko susikomunikuoti ir gauti paramos, kuomet jos realiai žiauriai reikėjo
- Talibus reikia grūsti į mišką :). Būtų ne tik didžioji dalis cqb, bet ir toosas miške
- Dalyvių maitinimą, registraciją daryti tiesiai game zonoje - būtų nuolatinis dėmesio palaikymas ir nebūtų išsivaikščiojimų ar pertraukų

Apibendrinant. Turėjom kalną veiksmo, liko daug įspūdžių ir vėl norim.

Ačiū
- Lukashenkai ir visiems, kas prisidėjo organizuojant už game'ą
- ISAF vadui Tadui už vadovavimą
- PMC už pagalbą, kai jos prireikė :)
- ISAF'o chebrai, kad sunkiu metu patikėjo HQ atsiėmimo planu ir įvydkę sumanymą atsiėmė štabą

Bookinamės 2019-09-29!

Iki greito!

#22 UNO

UNO

  majoras

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 1,395 posts
 • Gender:Male
 • Interests:Airsoftas
 • Komanda: Section 8, Private Military Contractor

Posted 30 September 2018 - 04:11 PM

Savo noru liekam saugoti HQ, kai kiti padaliniai ima bažnyčią ir pradeda mūšį su PMC.

 

 

You say WHAT?!


"It was a tactical training for their men. And it's the closest they could get to a real firefight without somebody getting hurt"

s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG
 


#23 vadybininkas

vadybininkas

  seržantas

 • Members
 • 208 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: Invaders

Posted 30 September 2018 - 05:14 PM

Invaders komanda dėkoja organizatoriams už žaidimą!

Antri metai, antras PAG'as atvažiavom visi pasiruošę išsilaikyti iki 0300 tačiau gaila teko apsiriboti 0000
Antriname Eskadronui dėl HQ, manome jog HQ turetų būti vienas ir pastovus, o kitų skyrių rotacija buvo super kadangi, mūsų skyrius gavo pirmą įsakymą RAJONAS, turėjome vykdyti patruli tačiau startavus nepraėjo 5min ir prasidėjo susirėmimai su Talibais nuo bažnyčios pusės, gaila nebuvo išnaudotas Checkpointas nei karto.

Dėkojame PMC už bendradarbiavimą atmušant talibus nuo ginklų gamyklos (pastatas nr. 7), labai padėjo rotacija su pmc ir šovinių papildymas HQ.
P.s. Lexai kur tie pyragėliai????

Improvizuota Eskadrono rikiuoti prieš atsiimant HQ pastatą (epic)
Mokymai kaip išsivalyti laiptine (trumpai ir aiškiai)
rezultatas? 
Du kariai antrame aukšte ir įveikta laiptinė
Antras aukštas išvalomas judam link HQ

Šis PAG'as padėjo suprasti kokia reikšmę turi žaidėjai žaidime, aš (ne komanda) supratau jog mūsų žaidėjams reikia tik tobulėti ir tobulėti kultūros srityje. Jeigu tavęs paklausia Nick ar komandos pavadinimo tu tiesiog atsakai, O ne lendi į akis ir pradedi aiškintis kas man nepatinka ir turi įsikišti orgas ir nuraminti žaidėją (kaip suprantu feniksų komandos narį), Naktį vienas talibas apėjo puse skyriaus iš nugaros ir sulupa visus iš 0.5m-2m atstumo iš karabino, niekas nesiginčija dėl esmės, klausia tik nick name, atgal gauna eik n* ir tepa slides (Specnazo antsiuvas ant peties). Maklaudai? oooo Taip, Talibu puolimas nuo bažnyčios po cheminio ginklo atakos buvo tragedija, kadangi mirėme nuo cheminio ginklo išeidami stebėjome kaip šratai atsimušinėja nuo chalatų, turbanų ir kitų vietų tik matyt jie su neperšaunamom liemenėm, kojinėm ir apatiniais nes nei vienas nesureguoja,  jie toliau chargina į priekį, o kai jau paaiškini kad į tave pataike minimum 10 kartu, kam šauktis mediko? kam traukti liemene? tepa slides atgal į mertveka net neatsisukes, (N kartų tokia pat situacija, naktį taip pat aiškini žaidėjams kad jie 10min turi kviestis medika... cmon??? taisykles skaitot?)
ISAFAI friendly fire still counts.... Nušauna savi valant pastatą, užsidedi liemene ir šaukiesi mediką, ir matai kai ISAF pajėgos šturmuoją koridorių ir vieni kitiems į nugaras šaudo bet niekas neprisipažysta, žaidėjai krupteli net nuo bbs bet vistiek judą į prieki lyg niekur nieko, kol nepradedi aiškinti kad tave savi nušovė jau du kart. 

 

Amunicijos ribojimas pusei ISAF  pajėgų buvo tik eilutė taisyklėse, vieniems latviams du kart turėjau pakartoti, bet nuoširdžiai atsiprašė ir sakė tik refleksas.

Keista kai žmonės klausia jog ką PAG'as tik vieną dieną?? nesamonė. Tik kad žmonės ir tos vienos pilnos dienos negali atlaikyti, tai kam jums dvi dienos?

Dar kartą dėkui Organizatoriams, mūsų komandą laukia kitų metų ir tikimes naujų story line.
Dėkojame PMC ir kitiems ISAF vyrams už puikų žaidimą.
Dėkui Tadui, Regimantui na ir Mefisto (kad labai nesipriešino kai vedėm į nelaisve)

Dešrelės Bomba buvo!

 #24 Vytautass

Vytautass

  eilinis

 • Members
 • 27 posts
 • Gender:Male
 • Location:Panevezys

Posted 30 September 2018 - 05:48 PM

kad latviai talibai ten is vien maklaudai saudai 0 emociju, nuo kada vidury geimo pmsai gali detis liemenes ir eit pasisenekt tarpusavyje vidury gatves sustoje (sedejom sekanciam name su snaiperiu kartu) tai graudus vaizdas negali islyst tai uzsideda liemenes ir eina pasitart ka daryt, nustoja sneket gryzta i savo namus ir lyg niekur nieko nusima liemenes, arba dar geresnis atvejis iseina su liemene is namo aplink ju 3 namai 1nas talibu tai eina link talibu ir myza atsisukes ziuri ka darom ir taip kartojas kelis sykius taip ir norejosi paimt ir suvanot per liemenes...#25 Edelweiss

Edelweiss

  eilinis

 • Members
 • 43 posts
 • Gender:Male
 • Komanda: Bravos

Posted 30 September 2018 - 06:01 PM

Na, trumpai apie zaidima, roleplay idejos buvo geros, deja nebuvo vykdomos, Latviai ipatingai neapsikrove siuo reikalu. ISAF puseje dalis rusakalbiu civilius is bazes susaude (nors nei ginklu nei kazko kito neturejome) is esmes principas juda tai saudau, beabejo ne visi, nes su kaikuriais (Latviais) tikrai smagiai pabendravome, prie tos pacios bazes tik kitoje puseje. Talibu latviai hm... visiskas praliotas kai gavo info, kad jie nebe friendly su lietuviais tai prasidejo visiskas balaganas, identifikuoti problema, o ir is mertveko kaip niekur nieko atejo issirikiavo ir susere visa grupe.. aisku atkersijom iszudem baznycia su suicide misija (bet ir gerai tuo metu prasidejo isaf ataka, butu mus vistiek sunaikine greiciausiai..


2014-03-12+14.44.48.jpg


#26 Samtis

Samtis

  eilinis

 • Members
 • 36 posts
 • Gender:Male
 • Komanda: Laisvai samdoms

Posted 30 September 2018 - 06:06 PM

Keli pastebėjimai:
Didelė dalis žaidėjų panašu net neskaitė taisyklių, latviai atskira tema, matyt bratušanai žaidė palei savo taisykles ir panetkes...
Didelės dalies talibų neėjo atskirti nuo ISAF pajegų, chebra ne gi sunku pasiruošti?
Beje, kai ISAF'o kariūnas ,,išmetė'' talibų belaisvį ir nupylė jį su karabinu iš metro atstumo į nugarą, tai čia kaip su tuo minimaliu šaudymo atstumu? :)

#27 Airiz

Airiz

  grandinis

 • Members
 • 56 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: S8 PMC

Posted 30 September 2018 - 06:07 PM

kad latviai talibai ten is vien maklaudai saudai 0 emociju, nuo kada vidury geimo pmsai gali detis liemenes ir eit pasisenekt tarpusavyje vidury gatves sustoje (sedejom sekanciam name su snaiperiu kartu) tai graudus vaizdas negali islyst tai uzsideda liemenes ir eina pasitart ka daryt, nustoja sneket gryzta i savo namus ir lyg niekur nieko nusima liemenes, arba dar geresnis atvejis iseina su liemene is namo aplink ju 3 namai 1nas talibu tai eina link talibu ir myza atsisukes ziuri ka darom ir taip kartojas kelis sykius taip ir norejosi paimt ir suvanot per liemenes...

 

A cia kazkoks Panevezeciu zargonas su pmsais?#28 UNO

UNO

  majoras

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 1,395 posts
 • Gender:Male
 • Interests:Airsoftas
 • Komanda: Section 8, Private Military Contractor

Posted 30 September 2018 - 06:11 PM

kad latviai talibai ten is vien maklaudai saudai 0 emociju, nuo kada vidury geimo pmsai gali detis liemenes ir eit pasisenekt tarpusavyje vidury gatves sustoje (sedejom sekanciam name su snaiperiu kartu) tai graudus vaizdas negali islyst tai uzsideda liemenes ir eina pasitart ka daryt, nustoja sneket gryzta i savo namus ir lyg niekur nieko nusima liemenes, arba dar geresnis atvejis iseina su liemene is namo aplink ju 3 namai 1nas talibu tai eina link talibu ir myza atsisukes ziuri ka darom ir taip kartojas kelis sykius taip ir norejosi paimt ir suvanot per liemenes...

 

Jei tu kalbi apie ta atvejį, kurį aš mačiau, tai tada PMSAI (PMC?) ėjo aiškintis dėl priešininkų taisyklių nesilaikymo. Kitas atvejis buvo, kai pas mus atėjo GM ir vienas iš mūsų išėjo su juo pasikalbėti apie tą atvejį. 

Graudus yra tavo skubotas vertinimas ir skyrybos tekste trūkumas. 

 

Iš pastatų mes nebijojome išeiti, mūsų užduotis buvo saugoti pagrindinį pastatą. Buvo laikas, kai su 27 žmonėmis kontroliavome pusę poligono pastatų - visus nuo safe zone iki centrinio šikinyko. 


"It was a tactical training for their men. And it's the closest they could get to a real firefight without somebody getting hurt"

s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG
 


#29 Vytautass

Vytautass

  eilinis

 • Members
 • 27 posts
 • Gender:Male
 • Location:Panevezys

Posted 30 September 2018 - 06:57 PM

emm orgai su raudonom liemenem vaiksciojo? ir nusiiminejo prie namo? atejo 2 pas mus del taisykliu nesilaikymo pro pusiau atidengtus langus ale negalima saudyt nu ok nuimem plokstes, bet kai orgu pasiklausiau paskui idomumo delei, spek ka atsake, hardcore cia kaip nori taip saudai...#30 UNO

UNO

  majoras

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 1,395 posts
 • Gender:Male
 • Interests:Airsoftas
 • Komanda: Section 8, Private Military Contractor

Posted 30 September 2018 - 06:58 PM

emm orgai su raudonom liemenem vaiksciojo? ir nusiiminejo prie namo?

 

Perskaityk dar kartą.


"It was a tactical training for their men. And it's the closest they could get to a real firefight without somebody getting hurt"

s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG
 


#31 Vytautass

Vytautass

  eilinis

 • Members
 • 27 posts
 • Gender:Male
 • Location:Panevezys

Posted 30 September 2018 - 07:20 PM

tarpusavyje vidury gatves isejo is 1no namo ir is kito sustojo pasisnekejo ir atgal sulindo tai ka man dar syki skaityti? ir taip pries tai buvo ateje 2 pas mus is pmsu ale papist proto kad ale negalima saudyt, nors pagal viska galejom saudyt#32 UNO

UNO

  majoras

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 1,395 posts
 • Gender:Male
 • Interests:Airsoftas
 • Komanda: Section 8, Private Military Contractor

Posted 30 September 2018 - 07:31 PM

tarpusavyje vidury gatves isejo is 1no namo ir is kito sustojo pasisnekejo ir atgal sulindo tai ka man dar syki skaityti? ir taip pries tai buvo ateje 2 pas mus is pmsu ale papist proto kad ale negalima saudyt, nors pagal viska galejom saudyt

 

Na ir kas iš to, jei jie ir išėjo (aš tokio atvejo nemačiau). Nemanau, jog jie išėjo pasišnekėti apie tai, kaip pasukčiauti prieš jus ar nesąžiningai apginti pastatus, tuo labiau - bijo išlįsti :) Užsidėjo liemenes, matyt išėjo pašnekėti svarbiu - ne žaidybiniu reikalu. Tai dabar gal ir šikti reikia su prasiveržimu reikia visam skyriui, o ne su liemene vienam? Turint omenyje, jog mes visą parą visi buvome su veikiančiomis racijomis ir visi skyriai ir jų nariai buvo ant ryšio. Pas mus ten pastatuose ne tik PMC budėjo - turėjom ir ISAF hebros. 

Kai jau nėr prie ko prisipisti tai prispisti galima ir prie blogo oro.


"It was a tactical training for their men. And it's the closest they could get to a real firefight without somebody getting hurt"

s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG
 


#33 J.J.Simpson

J.J.Simpson

  OP TL, S8PMC Vilnius

 • Members
 • 762 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:Business, technology, marketing, airsoft, history, books
 • Komanda: S8PMC Vilnius

Posted 30 September 2018 - 07:43 PM

Tu toks pastabus. Ar buvo sunku ateiti kultūringai paklausti kolegu airsofteriu, kodel jie vaiksto, gal kokia nelaime nutiko pas juos? Ir paprasyti nevaikscioti, nes tarkim jums atrodo, kad naudojamasi raudona liemene ne pagal taisykle. Tau reikejo nueiti su ta pačia liemene ir tai padaryti. Ir nickus susižinoti.

Čia būtu suaugęs žmogus taip padaręs.

Ir jeigu butum gaves “eik nx” is zmoniu su liemenem,kaip dabar pas mus labai populiaru sulaukti, kai paprašai pasakyti nicka - tada galėtum db čia “ale pisti prota” ir shame’inti :)

s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG
 


#34 Lexas

Lexas

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 167 posts
 • Gender:Male
 • Location:Klaipeda
 • Interests:STOP LARP - LETS PLAY AIRSOFT
 • Komanda: Inglorious Bastards

Posted 01 October 2018 - 08:23 AM

To Vytautass:

 

Kad nebutu "neponiatkiu",

Į eglutes ėjau aš, kol atlikinėjau reikalaus, išgirdau iš snaiperio: "Asile, dink naxuj". :D. Juokas tik paėmė.

 

Pas tamstas aiškinti taisyklių, ėjau aš ir Nutonas. Mums, visiems PMC, orgas prieš žaidimą pasakė: Pro tarpus nešaudot, gynybines konfigūracijas nekeičiat.

Jus gi ir lenta nusukot, ir pro tarpa šaudėte. Bet kadangi jūsų ugnis nebuvo efektyvi, tai nusprendėme jūsų neliesti.

O dėl pokalbio gatvėje: 100% garantuoju, kad mūsų komanda offgame,  apie žaidimą neįkalbėjo.

 

To Vadybininkas:

Taigi sakiau, palikau 5 pastate. Matyt Talybanas suvalgė. :P Nu nieko kaip nors atsiskaitysime, per Legioną užsuk į barą.

 

O apie žaidimą. tai Bastardai visa laika saugojo pietine miesto dalį, ir  kai kurie  iš mūsų padėjo atsiminti ISAF baze, 

 Tai jai trumpai diena praejo taip: Kontaktas,  kontaktas, reloudas, kontaktas mertviakas, kontaktas, valgau sausiaka, kontaktas, mertviakas, 1,5 val ramybės, kontaktas, reloudas, kontaktas, kontaktas su prožykais, reloudas, kontaktas, dešros su kopūstais.

 

Dėkojame visai PMC pusei: S8, Sidabriniai Sakalai, ir Broliai iš Latvijos. Yra lengva kovoti, kai žinai kad tavo nugara visada saugi. Dėkui dar karta.

 

P.S.

Jau sutemus, vienam iš mūsų, Bagio, sulūžo ginklas. Bagio pasiėmė peili ir išėjo medžioti. Tai va jis sumedžiojo talyba kuris buvo su šalmu. Bagio net perklausė, prieš pjaunant: Talyban?? atsakymas: Da, da, Talyban. Tai kam tos taisyklės buvo rašytos? :unsure:
 


#35 Gisis

Gisis

  grandinis

 • Members
 • 65 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: ESKADRONAS

Posted 01 October 2018 - 10:33 AM

// OFF TOPIC'as

 

Nenoriu nieko asmeniškai įžeisti, bet niekaip nesuprantu, kam verkšlenti dėl

 

1. Maklaudų

2. Taisyklių neskaitymo / skirtingo interpretavimo

3. Headshot'ų

4. Full auto pastatuose

5. ...

 

Rimtai...

 

Buvo visko, bet lygiai taip pat visko būna ir kiekviename kitame game'e. Daugiau ar mažiau, bet visur būna tas pats. Gi prie kiekvieno žaidėjo nepastatysi orgo, kuris nuolatos stebėtų ar viskas pagal taisykles... Dabar toks jausmas, kad PAG'as buvo vienintelis game'as, kuriame tai nutiko ir vietoj to, kad skirtumėt laiko raportui ar pan, iš ko galėtų chebra pasimokinti, orgai padaryti game'ą dar įdomesnį ir t.t., prišikat į eventą beprasmybių, kurios nieko nepakeis.

 

Norit medžioti maklaudus, nusipirkit kameras, filmuokit, kelkit į forumą ar dar kažkur - viešinkit. Bus faktai, o ne oro gadinimas lygioj vietoj.

 

Pagavot talibą su šalmu? Fotkinkit, gaukit nick'ą ir viešinkit. Galėjo būti, kad realiai nebuvo talibas, o buvo ISAF'as, nes dalis nuėjo PMC poke'inti (info neatėjo iki manęs kodėl) ir tam, kad jo neatpažintų naktį, nes galvojo, kad aplink talibai, pasisakė, kad talibas (Eskadrono chėbra nieko bendro su tuo neturi, nes mes likom savo HQ).

 

Kad kažkas šaudė per sklylutę nežiūrėdamas, kad peršovė veidą iš 2-3 metrų ir t.t. - fak, taigi čia ne šachmatais žaidi. Taip, nekažką, kai taip nutinka ir norisi ne bbs'u, o buože atgal duoti (Eskadronui šį kartą koks 10 bbs'ų irgi veidus pagavo), bet gi visi būnat pasigavę adrenalino, kai galite kažkaip ne 100% pagal taisykles pasielgti.

 

Toks kaip pamokslas gavosi, bet kažkaip liūdna skaityti, kai chebra stengėsi, organizavo game'ą, kuris mano akimis gavos geras (ok, LARP'o buvo turbūt 1%, bet čia gi ir nereikėjo jo tikėtis), o dabar vietoj konstruktyvios diskusijos shit stormas verda.

 

// OFF TOPIC'o pabaiga :)

 

 

Grįžtant prie game'o. Pas ką dar kokios užduotys buvo? :)#36 UNO

UNO

  majoras

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 1,395 posts
 • Gender:Male
 • Interests:Airsoftas
 • Komanda: Section 8, Private Military Contractor

Posted 01 October 2018 - 12:32 PM

Grįžtant prie game'o. Pas ką dar kokios užduotys buvo? :)

 

Mes turėjome :)

PMC pusę sudarė 4 skyriai - S8PMC 9, Bastardai 9, Sidabriniai Sakalai 9 ir 4 Latviai. Dienos bėgyje prie mūsų prisijungė keli ISAF kariai neapsikentę "balagano".
 

Turėjome tris pagrindines užduotis, kurias gavome žodžiu ir rašytiniu koviniu įsakymu - ginti dviejų aukštų pastatą šalia stadiono, padėti ISAF kai jiems reikės paramos, išminuoti užminuotus kelius. 

 

Atvykę du skyriai įsitvirtino pagrindiniame pastate, trečias skyrius įsitvirtino 2 a aptvertame pastate šalia, kuris buvo per arti mūsų, jog palikti nesaugomą. Žaidimui prasidėjus iškart gavome kontaktą iš pietinės ir rytinės pusių, iš pastatų. Tokia įtampa tęsėsi turbūt iki pietų, kol mes nusprendėme šiek tiek praplėsti savo saugos zoną ir užėmėme visus pastatus nuo safe zone iki LOCALS pastato, įskaitant ir jį. Prisidėjo pora ISAF skyrių, kuriems labai dėkojame, nes kiti mus siuntė nx. Tik žaidimo eigoje sužinojome, jog kai kurie iš mūsų užimtų pastatų turi tam tikrą reikšmę scenarijui - Ginklų sandėlys, TV stotis ir dar kažkas. Pastatus saugojo mažos - 2-3 žmonių grupės. Išsitempę kaip triusikų guma laikėme pastatus iki kol nedidelė Talibų grupė apėjo mūsų kontroliuojamą teritoriją per safe zoną ir pažeidę stop juostą įslinko į pagrindinį mūsų pastatą. Tuo momentu pastatą saugojome keturiese. Mes juos nukenksminome su iš anksto paruoštomis nuotolinio paleidimo minomis. Po šito įvykio nusprendėme tiek pastatų nelaikyti ir pajėgas konsolidavome 4 pastatuose - 2 prie stadiono, du per kelią. Prie to prisidėjo ir GM - davė pyzdziulei, kad per daug pastatų saugome ir turime ginti tik vieną. Taip laikėmės iki kol sutemo, tada visos pajėgos persikėlė į du pastatus šalia stadiono. 

Atlikome kelias paramos misijas ISAF; Vieną konvojų - kuris, nors ir su nuostoliais, visgi, pavyko; miesto ribose išminavome kelias minas. Sulaikėme kelis Talibus ir perdavėme juos ISAF, radome cheminį ginklą ir perdavėme ISAF, visą laiką stengėmės informuoti ISAF apie priešo pajėgų judėjimą mieste. Toliau turėjome atlikti dar vieną konvojų, bet nespėjome, nes krito ISAF HQ. Pasirodo, dujokaukių ne daug kas turėjo ISAF pusėje. Mes matėmė kaip buvo paleistas cheminis ginklas, užsidėję kaukes stebėjome kaip visiems kitiems PX. Įskaitant ir Talibus, ir vietinius ir ISAF. Kaukes turėjo vienetai.

Du paskutiniai žmonės gynę ISAF HQ buvo PMC. Kažkas man p protą kad nepadedam...  Po pirmo ISAF bandymo susigrąžinti HQ susimetėm su Eskadronu ir šturmavom HQ. Pavyko neblogai, kol negavau full auto laiptinėje per dūdą. Nuotykis iškart baigėsi.

 

Sutemus, po to, kai priešo karys sugebėjo patekti į mūsų pastatą ir mane sužeisti (10 balų gudruoliui, pagarba) įsivedėme komendanto valandą ir lesėme visus, kurie trinasi aplink mūsų saugomus pastatus. Tame tarpe kliuvo ir ISAF. ISAF šaudyti per langus mums padėjo grupė iš ISAF :) Aš jau laukiu kada mus skalbs už šitą, bet pasakysiu iš anksto - ateina per tą pačią pusę iš kurios mums užpuolė Talibai ne vieną kartą, ateiną be ryšio su mumis ir dar blizginate į langus. Ko jūs tikitės? Bet įtariu tarp pasiklydusių buvo ir Latviai, kurie inicijavo PMC užpuolimą, nes "we can not trust them". 

Didžiausias minusas viso žaidimo eigoje mūsų sutarimu kliūna ISAF pajėgų HQ organizuotumui. Tik antroje dienos pusėje sužinojau, jog jie darė kažkokį fintą ir rotavo savo HQ. Tokio marazmo dar nesu matęs. Gavau ryšio priemonę su koduotais kanalais bendrauti su ISAF HQ. Iš tos racijos naudos buvo nedaug. Į kvietimus atsiliepdavo skirtingi žmonės, jei išvis atsiliepdavo. Po vienos 3h tylos iš ano galo, nusiunčiau grupę patikrinti, ar ta racija nepamerkta į arbatą ir ar ISAF HQ išvis gyvas. Ryšys atsinaujino... kokiai valandai. Kai jiems mūsų reikėdavo, mes keldavome, kai mums - tyla. Turėjome gerą inerciją kai užgrobėme pastatus iki LOCALS. Tada labai reikėjo ISAF proveržio ir būtume nujudėję pastatais iki Bažnyčios. Šaukiau šaukiau - nieko... po pusantros atsiliepė, kai jau buvo per vėlu. Ir baigėsi viskas ties LOCALS. HQ patalpose irgi balaganas - pilna patalpa žmonių, visi svarbūs visi mandri. Ateini, jautiesi kaip TALIBAS. Kas vyriausias - niekas nežino... Ateini vieną kartą, pagiria, kad gerai varom, ateini atrą - pasirodo nereikėjo. Ateini trečią, sėdi ir kažko lauki. Ketvirto nebeprireikė, nes HQ nebeliko. 

 

Mums siūlė permesti ISAF. Nepasirašiau. Bet dabar sužinojau, jog ISAF permetė mus. Kitais metais minas rinksit patys ;)

 

Svečiai iš Latvijos skundėsi, kad neturėjo versto scenarijaus ar taisyklių. Manau svečių nusižengimai dėl to ir pasitaikydavo. Hebra atėme 2 actimel granatas iš Latviukų - viduje Veikliosios medžiagos svoris 1,4 g. Pas zuki 0,4 g. 
Daug kas nesilaikė saugaus atstumo, 10 min nukautojo taisyklės, pavienių pastatuose, ardė įtvirtinimus ir vėl dangstė  ir tt. Šios pastabos žaidėjams. 

 

Organizatorių norėtume paprašyti šiek tiek anksčiau paskelbti scenarijų ir pusėms jį pateiktį detalesnį su aiškiomis užduotimis. Taip pat, tas maistas viduryje žaidimo yra blogai. Vieni valgo, privalgę nusiima visai. Kiti saugo pozicijas, bijodami jas prarasti. PMC taip ir neparagavo mėsos.

 


"It was a tactical training for their men. And it's the closest they could get to a real firefight without somebody getting hurt"

s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG
 


#37 MAKS

MAKS

  eilinis

 • Members
 • 47 posts
 • Gender:Male
 • Location:Taurage
 • Komanda: Sidabriniai Sakalai

Posted 01 October 2018 - 08:08 PM

Mes turėjome :)

PMC pusę sudarė 4 skyriai - S8PMC 9, Bastardai 9, Sidabriniai Sakalai 9 ir 4 Latviai. Dienos bėgyje prie mūsų prisijungė keli ISAF kariai neapsikentę "balagano".
 

Turėjome tris pagrindines užduotis, kurias gavome žodžiu ir rašytiniu koviniu įsakymu - ginti dviejų aukštų pastatą šalia stadiono, padėti ISAF kai jiems reikės paramos, išminuoti užminuotus kelius. 

 

Atvykę du skyriai įsitvirtino pagrindiniame pastate, trečias skyrius įsitvirtino 2 a aptvertame pastate šalia, kuris buvo per arti mūsų, jog palikti nesaugomą. Žaidimui prasidėjus iškart gavome kontaktą iš pietinės ir rytinės pusių, iš pastatų. Tokia įtampa tęsėsi turbūt iki pietų, kol mes nusprendėme šiek tiek praplėsti savo saugos zoną ir užėmėme visus pastatus nuo safe zone iki LOCALS pastato, įskaitant ir jį. Prisidėjo pora ISAF skyrių, kuriems labai dėkojame, nes kiti mus siuntė nx. Tik žaidimo eigoje sužinojome, jog kai kurie iš mūsų užimtų pastatų turi tam tikrą reikšmę scenarijui - Ginklų sandėlys, TV stotis ir dar kažkas. Pastatus saugojo mažos - 2-3 žmonių grupės. Išsitempę kaip triusikų guma laikėme pastatus iki kol nedidelė Talibų grupė apėjo mūsų kontroliuojamą teritoriją per safe zoną ir pažeidę stop juostą įslinko į pagrindinį mūsų pastatą. Tuo momentu pastatą saugojome keturiese. Mes juos nukenksminome su iš anksto paruoštomis nuotolinio paleidimo minomis. Po šito įvykio nusprendėme tiek pastatų nelaikyti ir pajėgas konsolidavome 4 pastatuose - 2 prie stadiono, du per kelią. Prie to prisidėjo ir GM - davė pyzdziulei, kad per daug pastatų saugome ir turime ginti tik vieną. Taip laikėmės iki kol sutemo, tada visos pajėgos persikėlė į du pastatus šalia stadiono. 

Atlikome kelias paramos misijas ISAF; Vieną konvojų - kuris, nors ir su nuostoliais, visgi, pavyko; miesto ribose išminavome kelias minas. Sulaikėme kelis Talibus ir perdavėme juos ISAF, radome cheminį ginklą ir perdavėme ISAF, visą laiką stengėmės informuoti ISAF apie priešo pajėgų judėjimą mieste. Toliau turėjome atlikti dar vieną konvojų, bet nespėjome, nes krito ISAF HQ. Pasirodo, dujokaukių ne daug kas turėjo ISAF pusėje. Mes matėmė kaip buvo paleistas cheminis ginklas, užsidėję kaukes stebėjome kaip visiems kitiems PX. Įskaitant ir Talibus, ir vietinius ir ISAF. Kaukes turėjo vienetai.

Du paskutiniai žmonės gynę ISAF HQ buvo PMC. Kažkas man p protą kad nepadedam...  Po pirmo ISAF bandymo susigrąžinti HQ susimetėm su Eskadronu ir šturmavom HQ. Pavyko neblogai, kol negavau full auto laiptinėje per dūdą. Nuotykis iškart baigėsi.

 

Sutemus, po to, kai priešo karys sugebėjo patekti į mūsų pastatą ir mane sužeisti (10 balų gudruoliui, pagarba) įsivedėme komendanto valandą ir lesėme visus, kurie trinasi aplink mūsų saugomus pastatus. Tame tarpe kliuvo ir ISAF. ISAF šaudyti per langus mums padėjo grupė iš ISAF :) Aš jau laukiu kada mus skalbs už šitą, bet pasakysiu iš anksto - ateina per tą pačią pusę iš kurios mums užpuolė Talibai ne vieną kartą, ateiną be ryšio su mumis ir dar blizginate į langus. Ko jūs tikitės? Bet įtariu tarp pasiklydusių buvo ir Latviai, kurie inicijavo PMC užpuolimą, nes "we can not trust them". 

Didžiausias minusas viso žaidimo eigoje mūsų sutarimu kliūna ISAF pajėgų HQ organizuotumui. Tik antroje dienos pusėje sužinojau, jog jie darė kažkokį fintą ir rotavo savo HQ. Tokio marazmo dar nesu matęs. Gavau ryšio priemonę su koduotais kanalais bendrauti su ISAF HQ. Iš tos racijos naudos buvo nedaug. Į kvietimus atsiliepdavo skirtingi žmonės, jei išvis atsiliepdavo. Po vienos 3h tylos iš ano galo, nusiunčiau grupę patikrinti, ar ta racija nepamerkta į arbatą ir ar ISAF HQ išvis gyvas. Ryšys atsinaujino... kokiai valandai. Kai jiems mūsų reikėdavo, mes keldavome, kai mums - tyla. Turėjome gerą inerciją kai užgrobėme pastatus iki LOCALS. Tada labai reikėjo ISAF proveržio ir būtume nujudėję pastatais iki Bažnyčios. Šaukiau šaukiau - nieko... po pusantros atsiliepė, kai jau buvo per vėlu. Ir baigėsi viskas ties LOCALS. HQ patalpose irgi balaganas - pilna patalpa žmonių, visi svarbūs visi mandri. Ateini, jautiesi kaip TALIBAS. Kas vyriausias - niekas nežino... Ateini vieną kartą, pagiria, kad gerai varom, ateini atrą - pasirodo nereikėjo. Ateini trečią, sėdi ir kažko lauki. Ketvirto nebeprireikė, nes HQ nebeliko. 

 

Mums siūlė permesti ISAF. Nepasirašiau. Bet dabar sužinojau, jog ISAF permetė mus. Kitais metais minas rinksit patys ;)

 

Svečiai iš Latvijos skundėsi, kad neturėjo versto scenarijaus ar taisyklių. Manau svečių nusižengimai dėl to ir pasitaikydavo. Hebra atėme 2 actimel granatas iš Latviukų - viduje Veikliosios medžiagos svoris 1,4 g. Pas zuki 0,4 g. 
Daug kas nesilaikė saugaus atstumo, 10 min nukautojo taisyklės, pavienių pastatuose, ardė įtvirtinimus ir vėl dangstė  ir tt. Šios pastabos žaidėjams. 

 

Organizatorių norėtume paprašyti šiek tiek anksčiau paskelbti scenarijų ir pusėms jį pateiktį detalesnį su aiškiomis užduotimis. Taip pat, tas maistas viduryje žaidimo yra blogai. Vieni valgo, privalgę nusiima visai. Kiti saugo pozicijas, bijodami jas prarasti. PMC taip ir neparagavo mėsos.

 

Visiškai pritariu Uno ;) išsakytiems pastebėjimams.

 

Dar vienas:

Tokius kurie nusiiminėja nesibaigus žaidimui išviso reikėtų identifikuoti ir kitą kartą nebe priimti į žaidimą, mes jau antrą kartą iš eilės atvykstame į žaidimą šiame poligone ir didelė dalis netempia iki galo, tokiu būdu sugadina orgų suplanuotą scenarijų ir gerą žaidimą kitiems dalyviams.

 

Ačių visoms komandoms kurios žaidė už PMC ir aišku orgams ;)#38 s3kis

s3kis

  grandinis

 • Members
 • 64 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:Airsoft, photographing, video making.
 • Komanda: INVADERS

Posted 03 October 2018 - 08:53 AM

Visa vaizdo medziaga net labai norint netilptu i viena filmuka, keletas geriausiu kadru, ka pavyko uzfiksuoti.

 #39 HeBPeDuMKa

HeBPeDuMKa

  eilinis

 • Members
 • 10 posts
 • Gender:Male
 • Interests:Чем отличается снайпер от рыбака? А рыбак от браконьера?
  ...Мне не нужна автоматическая винтовка... Наслаждаюсь каждым выстрелом! "Один выстрел — один труп"

  ︻┻┳══━一
 • Komanda: Убитых Не Убить

Posted 18 January 2019 - 03:56 PM

Kur galima pažiurėti nuotraukas ir daugiau vaizdo įrašų iš renginio? Tiek daug paparacu buvo, o medžiagos nėra...


Не забывайте, что только честная игра приносит истинное удовольствие!


#40 nutonas

nutonas

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 139 posts
 • Gender:Male
 • Location:Klaipėda
 • Komanda: Inglorious Bastards

Posted 23 January 2019 - 06:26 PM

Kur galima pažiurėti nuotraukas ir daugiau vaizdo įrašų iš renginio? Tiek daug paparacu buvo, o medžiagos nėra...

 

Foto


IB
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users