Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kurį GLOCK rinktis?


bICEQ
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, mąstau apie Glock įsigyjimą. Šiuo metu žaidžiu su Beretta full metal. Man šiek tiek per sunkus ir per didelis. Norėčiau pasikeisti į Glock.

Kol kas turiu tris variantus WE Glock 17 Gen4,   WE Glock 18c,   WE Glock 19 Gen4.

Automatinis režimas nėra labai svarbus. 

Ginklas man reikalingas kaip side gun. Main gun'as snaiperinis vsr10.

 

Kurį rekomenduotumėte imti ir kodėl? O gal kokį kitą patartumėte?

 

Domina GBB tipo.

 

Mokėti noriu ne daugiau kaip 170e už naują.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kas jau kas, o marui glokas tikrai ne geriausias. atvirksciai. nebent naudosi su silpnesnem dujom hfc 134a (kuom labai abejoju). ant green gas nuraus snuki japonui ir pasibaigs tavo linksmybes. aplamai airsofte glokai tai visiska priesingybe koviniams, kas yra liudna.

o ka rekomenduotum tokios kainos segmente?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandyta pačio kailiu? nes tenka susidurti su TM Glockais 17 kurie naudojami tikrai be priežiūros ir daug šratų pro juos praeina ir jie negenda, ir plastikinis slide neskyla nieko, kalbama apie maždaug 10 Glocku 2metų senumo gal .

kas jau kas, o marui glokas tikrai ne geriausias. atvirksciai. nebent naudosi su silpnesnem dujom hfc 134a (kuom labai abejoju). ant green gas nuraus snuki japonui ir pasibaigs tavo linksmybes. aplamai airsofte glokai tai visiska priesingybe koviniams, kas yra liudna.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš suprantu, kad Tokyo Marui geriausi, bet aš mažai naudoju pistoletą, todėl nematau tikslo mokėti kelis šimtus eurų..

 

Čia pasižiūrek,rasi pigiau! Jei Lietuvoje tau per brangu ;)

 

https://www.airsoftguns-europe.com/airsoft-guns-gas-operated-pistols-revolvers

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na praejo pro mane nemazai tokyo marui gbb pistoletu, tiek savu, tiek kolegu. Apynauju ir ilgai naudotu taip pat. Glock'ui nei vienam nepavyko nuraut spynos su green gas'u... CO2 uzpildzius green gas detuve sutinku, bet tokiu bairiu nedaryta.

Tai tm g17 plasmasine spyna? O kas is g17 turi gelezine?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pardavejas arba gamintojas nurodo is kokio materialo pagamintas gaminys. Ar nori kad kasnors tau surastu ir pateiktu detalu sarasa?

Yra kaip kurie pikti zmones kurie megsta i klausymus, klausymais atsakyti.

Galima butu suprasti, kad forumas yra sukurtas klausymams -atsakymams, sakysim gal yra cia kas lankosi ir dviem zodziais gali atsakyti kazkam nereikes rankioti informacijos.

Ir arkliui aisku, kad uz mane niekur nieko ieskoti nereikia, jau seniai susiradau pats.

Apokalipses nebus. :)

 

P.s. ateity neitema klausymus, rasyk i pm, tik tersiam temas. Atsiprasau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal but ne taip issireiskiau, marui saudo tikrai geriausiai is visu, cia be variantu, glokai tame tarpe, as labiau apie patikimuma kalbejau. Na tiesa cia tikriausiai tas laikas kai verta pamineti apie savo sekme (tiksliau jos nebuvima) :) 2 g17 per 2 menesius (marui) lavonai, vienam skilo spyna, kitam nurove snuki. buvo ganetinai karstos dienos, tai greiciausiai del to, aisku vienas glokas labai ilgai gulejes sandelyje neaisku kokiom salygom, tai gal tiesiog plastikas degraduot pradejo, o kitas buvo is naujos partijos, nemaloniai nustebino. ir turejo labai dideliu problemu su voztuvo pramusimu silta vasaros diena. bet cia dauguma marui tokiu, bent jau mano 226 ir xdm taip pat turi keblumu su pramusimu silta diena. Po savo linksmu ivykiu pradejau narsyti interneto platybes ieskodamas tiesos, pasirodo, tai ne taip jau ir retai pasitaikanti problema su G serija. is mano patirties tiek. p.s. noreciau ir as tokio gloko kaip pas jus, kur ilgai tarnauja ir negenda :) bet kad nesiseka.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...