Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Šaudymas pastatuose


domazas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 78
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Eikite berniukai su tokiom diskusijom :) išjunkite CS, įsirašykite Arma. Pakelsite airsofto kokybę LT.

 

Aš tikiuosi, kad greitu metu pakursite tema, kodel aš turiu naudoti tik žuki? Kodel snaiperiai negali naudoti 0,6 aliuminio sratu ir t.t kodel negaliu zaisti su savo stockine CYMA 140ms? Kodel man i pulika neleidzia pilti .48 šratu [kam nepatinka kai gali nupjauti kruma prie žemės] ? Radau receptuka dumams Kenijos airsofto, kodel neleidžiat naudoti man savadarbiu “garstyciu” spalvos dumu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, nezinau, as jau seniai bemaciau forume tokia arsia diskusija :D Pries kelis metus pasitaikydavo, o dabar forumas net pernelyg nuobodus virto (iki siandienos) :D :D :D Prasau, teskit,man visada patinka pasidejus salia popkornu ziureti kaip veganas p*sa prota visam pasauliui kad reikia vazineti tik prius'ais ir esti vien kopustus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo smagu paskaitinėti, ačiū:D

Įsivaizduoju panašią dažasvidininkų temą, safaty is the first, kur susipliekia entuziastai ir tie kas sako, kad reik šaudyti minimum 40 metrų, kad kamuoliukai kristų atsimuše nuo rūbų, nes nu taaaatip norisi dažasvydį žaist, bet blemba mėlynių būna lieka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...