Jump to content

Photo

Operacija SUN CITY 2018 - LK "MŪŠIS MIESTE" komplekse

• This topic is locked This topic is locked
91 replies to this topic

#81 Sancho

Sancho

grandinis

• Members
  • 50 posts
  • Interests:Muay Thai, Kiteboarding

Posted 26 June 2018 - 11:16 AM

Dėl maklaudų. Mano partneriai iš JAV, kurie tiekia prekes JAV struktūroms,  irgi treniruojasi su airsoft  (beje jų prekes parduodu LT kariuomenei, policijai ir „Arui“ , pažįstu vadus – jei  kam reik kokios pagalbos – prašom, padėsiu). Pas juos yra skatinama filmuoti ir viešinti video, kuriuose žaidėjai nepajuto šrato. Panaši praktika galėtų būti išbandyta ir Lietuvoje: jei papostinai tokį video – sekantis žaidimas operatoriui nemokamai, prigavai 2 žmones – 2 žaidimai nemokamai ir t.t. Tada turbūt daug kas suinvestuotų į filmavimo įranga ir bandytų ją taip „atmušt“, o žmonės kurie suabejojo, kad į juos pataikė greičiausiai pasiduos labiau. Aš pats dabar būdamas pastato 2 aukšte pritupęs gilumoj gavęs rikošetą sau pasakiau „90% kad tai buvo rikošetas, nemačiau kas į mane šovė, žaisiu toliau“ arba „iš akies matau, kad granata lauke sprogo nuo manęs 5,5m, ne 4,5 – žaisiu toliau“, bet jei žinosiu kad mane filmuoja turbūt ir 10% tikimybė pakeis mano nuomuonę. Siūlau išbandyt  JAV praktiką.   

#82 b00ras

b00ras

kapitonas

• Members
  • 912 posts
  • Komanda: The Expendables

Posted 26 June 2018 - 12:16 PM

Kaip irodysi kad uz 50 ar dar daugiau metru TIKRAI pataikei i zmogu? Kamera neuzfiksuos idealiai tiksliai. Tinkamas variantas tik tiems kas net ir juntamesnio pataikymo nepripazista.

Jei atsiras tokiu, kurie "atmusines" irangos kaina, tai kas atmusines organizatoriu islaidas? Ar jie turi for free daryt zaidimus visiems?

Del rikoseto, juk pries game pradzia buvo pasakyta, kad pastate jis nesiskaito, tai ji gavus, nelabai ir galvot reikia...

Manau siuo metu galiojanti tvarka, kad kai matai jog maklaudina, eini pasiklausi nicko ir perduodi orgams yra geriausias variantas.

p.s. O ka Tu su kulkosvaidziu darei pastato gilumoj pritupes? 

#83 UNO

UNO

majoras

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,395 posts
  • Interests:Airsoftas
  • Komanda: Section 8, Private Military Contractor

Posted 26 June 2018 - 12:32 PM

p.s. O ka Tu su kulkosvaidziu darei pastato gilumoj pritupes? 

Neieškok sliekų šiknoj. Slėpėsi nuo lietaus, užsitaisė, ilsėjosi. Jei paskaitysi jo ankstesnį postą, pamatysi, jog su taisyklėmis jis susipažinęs gerai.

"It was a tactical training for their men. And it's the closest they could get to a real firefight without somebody getting hurt"

s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG

#84 Sancho

Sancho

grandinis

• Members
  • 50 posts
  • Interests:Muay Thai, Kiteboarding

Posted 26 June 2018 - 12:38 PM

Gerb. b00rai:

1) Pažiūrėk FB "Novritch" ir suprasi, jis filmuoja su vaizdą priartinančiom kamerom, per sulėtintą vaizdą viskas gražiai matosi. Taip filmuoja ir komanda "Invaders" ar "Vadybininko" iš Kariauk.lt paklausk.

2) Aš pasiūliau tik idėja, juk geriau ne 10 metų visus maklaudais vadint, o konkrečiai kažką siūlyti, daryti, bandyti. Dauguma postų yra vienas kito šmeižimas, neigiamybės, bet gal geriau siūlom išeitis, bandom kažką, o ne dar 10 metų šudais mėtomės. Žaidžiu blogai aš, bet noriu tobulėt, mokytis, man pačiam reik disciplinos ir griežtų taisyklių ir galimų bausmių - botago.  

3) Nicko sužinojimas, nuėjimas pas orgą be įrodymo yra tas pats kaip po geimo pasakyt kaip matei Petriuką ir Jonuką už eglučių nuogais vienas kitą ...

4) Kambario viduje gulėjo visą mano amunicija, kur užsitaisinėjau, LMG, M4, dėtuvės, granatos, puolė iš kelių taškų, gyniausi keisdamas ginklus tiek LMG, tiek M4 (viskas pagal taisykles).

5) Ir taip per daug čia visur prirašiau... Daugiau čia nerašysiu ir niekam neatsakysiu. Yra klausymų - PM.

Su pagarba visiems.

#85 Riebus

Riebus

seržantas

• Members
  • 229 posts
  • Interests:Tits & Mil-Sim
  • Komanda: Parabellum

Posted 26 June 2018 - 04:27 PM

Nebuvo jo ten. Dar pačioje pradžioje jūsų pastato šturmo jis mirė už tvoros ir iškeliavo ir grįžo kaip tik tuo metu kai priėjote bartis. Ir aplamai, be reikalo tu ten mus tiek barei.

Bare ji Vikingas ne as, bet zmogus apsipazino ir iskart atsiprase, nes ten Ping nebuvo. Kaip bebutu buvo priezastis, nes gavo rikosetu i veida nuo sienos, daug emociju. Praeinam... ne tragedija. :)

Apie nesąžiningus žaidėjus iš naujo nepradėsiu, aukščiau apie tai jau pasisakyta ne vieną kartą. Dėl šito, per dešimt metų pirmą kartą senį tokį piktą mačiau. Tik noriu pasidalinti naują nugirsta fraze - tai šaudyk taip, kad pajausčiau. Šita paniatkė tapo antros dienos uoga. Ir antros dienos kremas, kai pamatydavome hebrą su celofaniniais ploščiais ar palapinsiaustėm, manyk, bus konfliktas dėl nepajautimo.

Buvau salia kai sita fraze nuskambejo is GM, ir visiskai su ja sutinku. Konfliktine situacija is Parabellum puses del maklaudinimo kilo todel kad buvo saudoma is gretimo per gatve pastato kuris uz geru 70-80 metru ir zmogus lange labiau sukavo kad pataike nei kad realiai efektyviai saude arba pakele sedmenis atejo iki musu ir damuso musu likucius technikai imanomu atstumu. Reikia suprast kad visu pirma gal tikrai tas sratas nedaskrido, o visu antra jei ir daskrido po toko atstumo is jo nieko nebelike nes tikrai niekam nesijaute. Bet po jo sukavimu visi prisieme hit, nors situacija buvo diskutuotina. Mes ta situacija aptareme komandoje nes patys netoliaruojame maklaudinimo nei pas save, nei kitiems. As pats galiausiai isiveles i ta diskusija musio metu buvau nukautas gretimuose krumuose sedejusio kulkosvaidzio 2 klases :D Kas irgi pripazinkit uzknisa kai musio metu tavo demesi patraukia garsiausiai rekiantis, to irgi reiktu vengti. Ir diskutuoti kaip buvo jau po localaus konkfilto, bet ne po viso musio ;)

Kaip bebutu del to as visada uz saudyma kol pajus, ir pliekima kol nepakels liemenes. Nespejat per 2 sekundes pakelt? pasidarykit taip kad spetumete kitaip nera ko skustis.

Komanda Parabellum

"Šalmai Grunt`am, specai laksto su beretkem!" B)

#86 b00ras

b00ras

kapitonas

• Members
  • 912 posts
  • Komanda: The Expendables

Posted 26 June 2018 - 06:52 PM

Neieškok sliekų šiknoj. Slėpėsi nuo lietaus, užsitaisė, ilsėjosi. Jei paskaitysi jo ankstesnį postą, pamatysi, jog su taisyklėmis jis susipažinęs gerai.

Aciu uz prisiemimo atstovo rysiam su visuome pareigas, bet klausiau asmeniskai Sancho. Jis atsake kitame poste. Situacija aiski ir klausmu neturiu.

#87 UNO

UNO

majoras

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,395 posts
  • Interests:Airsoftas
  • Komanda: Section 8, Private Military Contractor

Posted 26 June 2018 - 10:57 PM

Kaip bebutu del to as visada uz saudyma kol pajus, ir pliekima kol nepakels liemenes. Nespejat per 2 sekundes pakelt? pasidarykit taip kad spetumete kitaip nera ko skustis.

Iš praktikos galiu pasakyti, jog puikiai veikia ginklo iškėlimas. Tai yra akivaizdesnis ženklas.

"It was a tactical training for their men. And it's the closest they could get to a real firefight without somebody getting hurt"

s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG

#88 V14

V14

jaunesnysis seržantas

• Members
  • 103 posts
  • Interests:futbolas, karyba
  • Komanda: US NAVY SEALs

Posted 28 June 2018 - 11:40 AM

Siame zaidime buvo atvejis, kaip i zmogu buvo pataikyta jis iskele ranka pasake garsiai kad i ji pataike, bet saudyti i ji nebuvo sustota atstumas buvo gana artimas max 20 m (buvo sviesus paros metas) maciau zmogaus veido israiska kol oponentas maloniniais mazybiniais zodeliais nebuvo isvadintas tol saudyti i ji nebuvo sustota 

#89 vadybininkas

vadybininkas

jaunesnysis seržantas

• Members
  • 186 posts
  • Komanda: Invaders

Posted 28 June 2018 - 01:11 PM

Iš praktikos galiu pasakyti, jog puikiai veikia ginklo iškėlimas. Tai yra akivaizdesnis ženklas.

Tik kaip matoma iš forumo post'ų iš tamstos komandos kitiems nariams tai tolygu 0 :) (Pilnai palaikau ginklo iškėlimą ir sušukimą "Hit" ir tada greitą liemenės traukimą)

#90 ProtingasChamas

ProtingasChamas

eilinis

• Members
  • 15 posts
  • Interests:Motociklai/Airsoftas
  • Komanda: MARSOC

Posted 29 June 2018 - 05:53 AM

Buvau už valstybines pajėgas :D

Žaidimą užskaitau, dadėjau savo iniciatyvos ir pasidariau sau smagų pasišaudymą.

Maklaudų nesutikau. Iki pastatų net su skydu daeiti neišėjo 😁

Turbūt geriausia fazė, kad naktį įsiplakiau pastato šturmuose tarp sukilelių ir kol jie vieną po kito valė pastatus nesugalvojau ką daryti... ar pjauti visus po vieną, ar susiprogdinti, gal iš granatsvaidžio visus paimt :D na bet smagiai visur iš paskos visiem ėjau, finale pasipriešinimo nebuvo (daug kas miegojo arba mirtviake) ką.. baigėm, išėjom, kartu visi parūkėm, ką pavaišinau..kas man pridegė. O paprašius pašviesti man į petį ir išvydę mėlyną antsiuvą liko be žado.. iš kur aš.. kaip čia ir t.t. 😂😂

Minusas buvo tik vienas. Aš atidariau duris,o man iš kitos pusės sukileliai stumė duris ko pasekoje liko mano pirštai pripausti, ginklas tarpdurį.. ačiū, kad dar mane išgirdot per paniką ir nepuolėt šaudyt kai į jus nukreiptas 40mm vamzdis :)

O visą kitą jau išvardino.

-P.Chamas

#91 Milkman

Milkman

eilinis

• Members
  • 21 posts
  • Interests:Airsoft
  • Komanda: Vaiduokliai

Posted 29 June 2018 - 08:23 AM

Žaidimas buvo tikrai neblogas, O Niūnio ir Chamo istorijos tikrai vertos  apdovanojimo. :D Mande my day :)

Nepamiršk - tu niekad nežinai, kas tavęs laukia už kito kampo.

#92 essenza(LV)

essenza(LV)

eilinis

• Members
  • 2 posts

Posted 23 July 2018 - 11:07 AM

Short video from LV side:

https://youtu.be/2nUv_xSvBAs

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users