Jump to content


Photo

Operacija SUN CITY 2018 - LK "MŪŠIS MIESTE" komplekse


 • This topic is locked This topic is locked
91 replies to this topic

#1 Kariauk.lt

Kariauk.lt

  leitenantas

 • Members
 • 536 posts
 • Gender:Not Telling
 • Location:Lietuva
 • Interests:Šratasvydžio renginiai bendruomenei
 • Komanda: Kariauk.lt

Posted 06 April 2018 - 12:11 PM

Operacija SUN CITY 2018,  OHOLEND

 

 

2018 metų birželio 21 d. centrinės Europos valstybėje Oholende buvo bandyta įvykdyti valstybės perversmą, kurio metu, radikaliosios opozicijos atstovo Mumumbu Ivanovič vadovaujamos pajėgos užėmė dalį Oholendo teritorijos. Taip pat sukilėliams atiteko ginkluotės ir amunicijos sandėliai.

 

Mumumbu.jpg

 

Remiamas kalaborantų ir į jo pusę perėjusių karinių pajėgų, Mumumbu Ivanovič vadovaujamos sukilėlių pajėgos, nesutikdamos didesnio vyriausybinių pajėgų pasipriešinimo, juda link Oholendo sostinės.

Šiuo metu, Oholendo sostinėjė yra įsikūrusios diplomatinės ir konsulinės įstaigos, kurių praradimas sukilėliams užėmus miestą, turėtų labai didelį neigiamą efektą viso regiono geopolitikai ir susilpnintų legatymios Oholendo vyriausybės pozicijas kovoje su sukilėliais.

 

 

 

Situacija šalyje: Kova tarp vyriausybinių pajėgų ir sukilėlių peraugo į pilietinį karą, kurio metu kilo neramumai visoje šalyje. Ekonominė situacija Oholende kas diena blogėja. Šalį užtvyndė ginkluotos nusikalstamos grupuotės o šalis paniro į humanitarinė krizę. Palaikomi sukilėlių diktatoriaus Mumumbu Ivanovič šalyje prieglobstį rado radikaliojo islamo šalininkai priklausantys tarptautinėms teroristinėms organizacijoms.

salis.jpg Sunciyi2018.jpg salis2.jpg suncity.jpg

 

 

Viso pasaulio valstybės ėmėsi neatidėliotinų veiksmų situacijai Oholende stabilizuoti ir humanitarinei krizei sustabdyti. Tačiau dėl vienos šalies veto, Jungtinės tautos nebegali įvesti į  Oholendą Jungtinių tautų taikdarių ir imtis veiksmų Humanitarinei krizei spresti.

UNSUNCITY.png UNSUNCITY2.jpg

 

Atsižvelgiant į sudėtingą geopolitinę situaciją, siekiant apsaugoti mūsų kontroliuojamas strategiškais svarbias pozicijas, buvo priimtas sprendimas, perduoti objektų apsauga specialiosioms pajėgoms.

 

SPECIALIŲJŲ PAJĖGŲ  užduotis: Perimti ambasadų ir konsulatų pastatus iš vyriausybinių pajėgų. Organizuoti jų teritorijų apsaugą ir ginybą. Vykdyti prieigų patruliavimą. Atlikti asmenų patikrą patikros ir kontrolės postuose. Suteiklti pagalbą vyriausybinėms pajėgoms kovoje su teroristinemis ir sukilelių pajėgomis. Atlikti žvalgybą ir informacijos rinkimą. Palaikyti glaudų ryšį su operacijos koordinavimo štabu. Esant poreikiui atremti bet kokius pasikėsinimus į jusų saugomą objektą

 

VYRIAUSYBINIŲ PAJĖGŲ užduotis: Užkirsti kelią tolimesniam sukilėlių puolimui. Atkovoti užimtas teritorijas. Vykdyti svarbių teritorijų ir objektų apsaugą, organizuoti jų ginybą, palaikyti viešają tvarką. Kartu su spec. pajėgomis vykdyti teroristinių ir nusikalstamų grupuočių persekiojimą, užkardinti teroristinius išpuolius. Atlikti žvalgybą ir informacijos rinkimą. Palaikyti glaudų ryšį su operacijos koordinavimo štabu

 

SUKILĖLIŲ užduotis: Vykdyti išpuolius ir teroristines atakas nukreiptas prieš vyriausybines ir specialiasias pajėgas. Išstumti jas iš užimamų pozicijų. Imtis kenkėjiškų veiksmų destabilizuoti padėtį regione.

 

 

 

 

 

 

Atnaujinta : 2018-06-20 15:28

 

 

Jungtinių tautų stebėtojai informuoja, kad situacija Oholende per pastarają parą tapo kritine:

Mumumbu Ivanovič vadovaujamos sukilėlių pajėgos nustūmė vyriausybines pajėgas iš jų pozicijų ir priartėjo prie Oholendo sostinės. Kovos iniciatyva priklauso sukilėliams ir jie iš visų jėgų stengiasi apsupti Oholendo sostinę iš visų pusių ir blokuoti mieste likusias vyriausybines pajėgas ir Jungtinių tautų personalą. Situacija apsunkina ir tai, kad sostinėje gausu nespėjusius pasitraukti įvairių šalių ambasadų ir konsulatų personalo ir užsienio šalių piliečių.

Stebėtojai kreipėsi į jungtines tautas su prašymu nedelsiant imtis iniciatyvos ir karinės jėgos pagalba, užtikrinti personalo, ambasadų, bei užsieniečių apsaugą ir organizuoti neatėdioliotiną evakuaciją iš karo zonos. Tuo tarpu Oholendo vyriausybė pabrėžė, kad situacija šalyje sudėtinga ir vyriausybinės pajėgos nebegali užtikrinti visokiariopos pagalbos į apgultį pakliuvusiems diplomatinio kunsulato atstovams ir Jungtinių tautų personalui, bet kai tik, opertyvinė situacija bus palanki, jie imsis visų imanomų priemonių užtikrinti apsaugą.

 

Data : 2018-06-23/24

 

Žaidimo lygis : Operacija (Real, Low, Midcap dėtuvių talpos)

 

Vieta : Lietuvos kariuomenės poligonas Pabradėje, "Mūšis mieste" kompleksas

 

618168, 6104469 (LKS)
55.061937, 25.849873 (WGS)
55° 3' 42.97", 25° 50' 59.54" (WGS)

 

 

 

 

Žaidimo pusės (registracija uždaryta) :

 

Vyriausybinės pajėgos : Tik komandos , su šalmais

 

Specialiosios pajėgos : tik komandos ( spec pajėgų rekonstruktoriai , privačios saugos tarnybų rekonstruktoriai)

 

Sukilėlių pajėgos : LSK, komandos , be šalmų , rekomenduojama juodos beretės

 

 

 

 

Mediko taisyklė

 

Bintas ne mažiau 5 metrų , žaidėjai atsiveža savo bintus. ( elastinis ar timpos netinka )

Sužeistas žaidėjas , išsitraukia raudoną liemenę , deda ją ant galvos ir kviečiasi med pagalbos  10 min. jei po 10 min. niekas nepagydė , užsideda ryškią raudoną liemenę ant kūno, netrukdant žaidimo eigos juda į sutartą Mirties vietą. Sužeistas žaidėjas negali judėti toliau nei 1 m. nuo sužeidimo vietos, negali naudotis radijo ryšiu, negali pasakinėti kitiems žaidėjams apie žaidimo eigą . Tik žaidėjas turintis bintą gali gabenti sužeistą žaidėją į saugią vietą tvarstymui . Sužeisto žaidėjo gabenimas  - viena ranka turi visuomet liesti sužeistojo sprandą. Sužeistojo gydymas - binto vyniojimas ant galvos (šalmo, kepurės ) , bintas turi būti išvyniotas visas ir visu pločiu. Bintas vienkartinis.

Bintus galima perimti iš sužeisto žaidėjo , sužeistas žaidėjas privalo atiduoti savo turimus bintus,

draudžiama naudoti panaudotus bintus.

 

Žaidėjai pažeidę mediko taisyklę iškart bus varomi į sutartą "mirties" vietą 2 h., pakartotinai pažeidę šalinami iš žaidimo (jei komandos narys šalinama visa komanda)

 

 

 

Ginklų greičių limitai pagal Šratasvydžio mėgėjų asociacijos Mobilizacija rekomendacijas  :

 

 

 

Klasė.........................Ginklas.....................Galingumas su 0,2 g bbs...Saugus atstumas................Pastate.........Lauke

1. Pistoletas, mechaninis shotgunas......iki 119 m/s..............................................1 m.......................be apribojimų......be apribojimų

 

Automatiniai ginklai, kulkosvaidžiai, snaiperiniai ginklai

 

Klasė...Ginklas.............Galingumas su 0,2 g bbs...Saugus atstumas...........Pastate.........Lauke

 

2..........Bet koks.......................101 – 130 m/s.................5 m..........................pavieniai...........be apribojimų
3......Lengvieji Kulkosvaidžiai ...125-151 m/s....................15 m.....................draudžiama......be apribojimų

4..........Sunkieji kulkosvaidžiai....151-170 m/s...................30 m......................draudžiama......be apribojimų
5..........Snaiperiniai...................125 – 150 m/s.................15 m.....................draudžiama......pavieniai
6..........Snaiperiniai...................151 – 170 m/s.................20 m.....................draudžiama......pavieniai
7..........Snaiperiniai bolt action...171 – 200 m/s.................30 m.....................draudžiama......pavieniai

 

Pastabos:

1 - 2 klasės įrangos maksimalus leidžiamas plastikinio šrato svoris – 0,30 g.

3. klasės ginklas turi būti tikro lengvojo kulkosvaidžio kopija (RPK, M249, MK43, Mg3). Privalomas 1 klasės ginklas. Maksimalus leidžiamas plastikinio šrato svoris – 0,30 g.

4. klasės ginklas turi būti tikro sunkiojo kulkosvaidžio kopija (M240, M60, PKM, 50cal.). Privalomas 1 klasės ginklas. Maksimalus leidžiamas plastikinio šrato svoris – 0,30 g.

5-7 klasės ginklas turi būti tikro snaiperinio ginklo kopija (SVD, SR25, M14, M21) Turi būti fiziškai panaikinta galimybė šaudyti serijomis. Visos ginklų kopijos su optika į šią kategoriją nepatenka. Maksimalus leidžiamas plastikinio bbs‘o svoris – 0,55 g. Privalomas 1 klasės ginklas.

Ginklo greičių matavimas atliekamas tik su Madbull ver. 2.1 chronometru.

Paklaida matavimuose nenaudojama. T.y. jeigu žaidimo dieną žaidimo chronometras rodo, kad jūsų ginklas viršija nustatytas klasės normas, toks ginklas paimamas organizatoriaus saugojimui iki žaidimo pabaigos, arba dalyvis neįleidžiamas į žaidimo teritoriją. Su 2,3,5,6 klasės ginklais leidžiama šaudyti iš pastatų, su sąlygą, kad mažiausiai 1/3 ginklo vamzdžio yra iškišta pro pastato langus arba duris. Taikoma tik šaudant iš pastatų 1 auškto . Neiškišant 1/3 ginklo iš pastatų leidžiama šaudyti 1,2, klasės ginklams tik pavieniu šaudymo režimu esant prie lango. (ne iš patalpų gilumos)

 

 

 

Atvykimas : Šeštadienį nuo 13:00 - 15:00


          Žaidimas prasidės šeštadienį (06-23d.) 17:00 ir baigsis sekmadienį (06-24d.) ne vėliau 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Miegas  :

 

Spec.pajėgos -  vilose, patrulio bazėse

Vyriausybinės pajėgos - autobosų stotyje

Sukilėliai - saugioje zonoje pastatuose

 

Arba saugioje zonoje (parkinge) nuosavose palapinėse ar automobiliuose.

 

 

Žaidimo metu miegoti privaloma su akių apsauga, rekomenduojama ausų apsauga (nuo garso)

 

Priminimas dėl uniformų naudojjimo :

 

Žaidimo metu draudžiama naudoti RF uniformas - gorka, flora, cifra ir t.t., skiriamuosius ženklus. Sovietinius bei nacistinius simbolius. LK naujo (multikam) ir seno eglutė) unifromas, jų dalis (kepurės, marškinėliai)  , LK uniformas galima naudoti dalyviams arvykusiems į žaidima tarnybos metu.

 

PAPILDOMOS ŽAIDIMO TAISYKLĖS

 

Kiekvienas žaidėjas gaus savo žaidybinės pusės antsiuvą (su velkro) kurį reiks prisitvirtinti matomoje vietoje. Antsiuvas yra ir žaidybinis pasas , kurio prireiks kertant patikrtinimo punktus.  Neturintis paso , gali būt uždaromas į sulaikymo kameras (tapatybės nustatymui) ne ilgiau 1 h.

 

Civilis miesto gyventojas : bet kuris žaidėjas , be ginklo . Ginklas gali būti pakabintas už nugaros , kuris laikomas nežaidybiniu ginklu . Nežaidybinis ginklas gali būti panaudotas tik neaptvertose vietose (pvz. praėjus patikrinimo postą sankryžose, sustabdžius patruliui gatvėje ) Nežaidybinį ginklą padaryti žaidybiniu galima tik nutolus paskutinio patrulio ar priešiškos pusės žaidėjo ~50 m , (pvz. užejus už pastato ir pnš)

 

Civilių apieškojimas (yra du būdai, kurį būda naudoti pasirenka žaidėjas kuris bus apieškomas)

 

1. žodžiu - apieškotas , saugus. , apieškotas žaidėjas negali naudotis paslėptais peiliais, ginklais , granatomis.

2. pilna programa fiziškai , jei ieškotojas neranda ginklo (peilio, pistoleto, granatos, kulkosvaidžio) - jį galima panaudot bet kada. Apieškojimas turi būti vykdomas abipusiu draugišku sutarimu , neperžengiant žaidybinės ribos.

 

 

Konfiskavimas:

 

IŠ žaidėjų (ir sužeistų karių) priešiškiems žaidėjams apieškojimo metu , ar jiems paprašius privaloma atiduoti žaidybinius bintus, bei šratasvydžio granatas.

 

Bet koks žaidėjų sulaikymas, pagrobimas. negali būti ilgesnis nei viena valanda nuo atvykimo į sulaikymo vietą.
 

Žaidybinis transportas:

 

1.   Žaidimo metu bus naudojamas karinis bei civilinis transportas

2.   Žaidime dalyvaujančios transporto priemonės bus pažymėtos kariauk.lt simbolika.

3.   Žaidime naudojamų transporto priemonių langai turi būti pilnai atidaryti . transporto greitis negali būti didesnis nei 20 km/h , sugadintos ar žaidime nedalyvaujančios transporto priemonės važinėja su įjungtu avariniu signalu.

 

Transporto stabdymas

Transporto priemonę stabdyti galima tik įrengiant kelio užtvaras , panaudojus ne mažiau kaip 2 m ilgio pagalius , bendras užtvaros aukštis ne mažesnis nei 1 m. Vairuotojas negali apvažiuoti užtvaros, gali tik saugiai grįžti atgal.

 

Transporto naikinimas

Granatos įmetimas į transporto priemonę . Sunaikintas transportas žaidime nedalyvauja 2 h. Arba organizatoriui leidus.

 

Draudžiama naudoti transporto priemonę kaip priedangą , šaudyti  iš/į  transporto priemonių(-es) ,     (išskyrus įrengtus kulkosvaidžių bokštelius)

 

Naktinis žaidimas:

Naktiniame žaidime (nuo 23:00-04:00) leidžiama naudoti tik 1-2 klasės ginklus , šratasvydžio granatas su žirnių ar pupų užpildu.

 

Privaloma:Žaidėjas baigęs naktinį žaidimą turi informuoti savo pusės vadą jog jis išeina ilsėtis (žodžiu o ne radijo ryšiu)

 

Rekomenduojame:

Sužeistam žaidėjui : balto prožektoriaus pagalba apsišviesti savo raudoną liemenę.

Einant į nušautų žaidėjų vietą (mertviaką) , ar einant į nežaidybinę vietą apsišviesti savo raudoną liemenę prožektoriu, naudoti raudoną mirksintį prožektorių.

 

 

 

 

Pastatų naudojimas :

 

Pastatų langai , daugumoje vietų uždengti DSB plokštėmis, kai kurie pritvirtinti veržlėmis. Nuėmus langų apsaugas , veržles prisukite ant tvirtinimo strypo (kad nedingtų)

 

verzles.jpg

 

 

Draudžiama šaudyti pro pastatų ventilacines angas, kai kuriuos jau patobulintos

skyles.jpg

skyles2.jpg

Ant pastatų stogų leidžiama lipti tik žaidėjams turitiems 7 klasės ginkluotę. Ir tik naudojantis ant pastatų esančiais laptais.


Pirotechnikos naudojimas:

 

Bet kokios pirotechnikos naudojimas yra griežtai uždraustas išskyrus leidžiama naudoti tik airsofto granatas su žirnių/pupų ar bbs užpildu arba TAG granatas (pastatų valymui)

Dūmines uždangas naudos griežtai tik organizatoriai, kai kuriose vietoje net ir pastatų antruose aukštuose.

Kilus gaisrui, bus nutraukiamas žaidimas toje vietoje ir gėsinama, būtina pranešti organizatoriams radio ryšiu apie situacija.#2 Kariauk.lt

Kariauk.lt

  leitenantas

 • Members
 • 536 posts
 • Gender:Not Telling
 • Location:Lietuva
 • Interests:Šratasvydžio renginiai bendruomenei
 • Komanda: Kariauk.lt

Posted 06 April 2018 - 06:21 PM

Šiek tiek jau čia teko būt - https://www.youtube....bed/NK3QzC9Edl0#3 J.J.Simpson

J.J.Simpson

  OP TL, S8PMC Vilnius

 • Members
 • 766 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:Business, technology, marketing, airsoft, history, books
 • Komanda: S8PMC Vilnius

Posted 07 April 2018 - 10:57 AM

S8 PMC Skaičiuojasi


s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG
 


#4 V14

V14

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 103 posts
 • Location:kaunas
 • Interests:futbolas, karyba
 • Komanda: US NAVY SEALs

Posted 07 April 2018 - 01:37 PM

USNS skaičiuojasi#5 Hollow

Hollow

  seržantas

 • Members
 • 204 posts
 • Gender:Male
 • Location:Klaipeda
 • Komanda: Vaiduokliai

Posted 11 April 2018 - 01:33 PM

Vaiduokliai skaičiuojasi.


Pagarbiai,
Hollow
Vaiduokliai, Team Klaipeda
Posted Image Posted Image
Луче царствовать в аду, чем прислуживать на небесах.

#6 PainAfterDeath

PainAfterDeath

  grandinis

 • Members
 • 59 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: ISAF AT

Posted 12 April 2018 - 09:27 AM

ISAF AT

 

1. PainAfterDeath

2. Slash-z3r0

3. Motorchik3L

4. VD

5. Jonny

6. Sofi

7. ...#7 Riebus

Riebus

  seržantas

 • Members
 • 236 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:Tits & Mil-Sim
 • Komanda: Parabellum

Posted 12 April 2018 - 09:59 AM

Parabellum:

 

 

Puse - SUKILELIAI

 

1. Riebus

2. Vikingas

3. Chaika

4. Harris

 

Kandidatai:

5. Grabas - susimokejo pats

6. Paulenas

7. Kaimynas


Komanda Parabellum

"Šalmai Grunt`am, specai laksto su beretkem!" B)

#8 Cook'as

Cook'as

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 121 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: Famous Fighting Fourth

Posted 13 April 2018 - 07:20 PM

Famous Fighting Fourth

Skaičiuojamės!

For more news follow us on fb:
https://www.facebook...fightingfourth/


#9 vadybininkas

vadybininkas

  seržantas

 • Members
 • 226 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: Invaders

Posted 14 April 2018 - 07:50 AM

INVADERS

 

Skaičiuojamės! #10 igoriokas274

igoriokas274

  eilinis

 • Members
 • 17 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius

Posted 15 April 2018 - 07:23 PM

Dalyvausiu

http://www.airsoftgu...tivity&mid=8929#11 sennis

sennis

  kapitonas

 • Members
 • 913 posts
 • Gender:Male
 • Location:vilnius
 • Komanda: RACCOON

Posted 16 April 2018 - 06:54 PM

Raccoon skaiciojas

1.Sennis


UAB Scriptum .. mes sprogdinam jusu idejas

Visit My Website]

#12 tamerlan

tamerlan

  grandinis

 • Members
 • 96 posts
 • Gender:Male
 • Komanda: <<VOSTOK>>

Posted 17 April 2018 - 09:34 AM

 << VOSTOK >>   Skaičiuojamės! #13 Piestas

Piestas

  viršila

 • Members
 • 301 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:Betkokios rūšies apokalipsė būtų puiku, ačiū.
 • Komanda: K.A.O.S.

Posted 17 April 2018 - 03:25 PM

lyloyAn.jpg

Piestas

Lituanoboy

Čekuolis

Sept#14 LinasM

LinasM

  eilinis

 • Members
 • 26 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius

Posted 22 April 2018 - 08:00 PM

Dalyvauju http://www.airsoftgu...m/?fromsearch=1

#15 Grabas

Grabas

  eilinis

 • Members
 • 42 posts
 • Gender:Male
 • Location:Kaunas

Posted 23 April 2018 - 08:20 AM

Dalyvausiu 

http://www.airsoftgu...c/13791-grabas/#16 Donce.

Donce.

  eilinis

 • Members
 • 31 posts
 • Gender:Male
 • Location:Mažeikiai
 • Interests:Airsoftas, airgun, moto.
 • Komanda: S/2

Posted 02 May 2018 - 08:41 AM

S/2 skaičiuojasi.#17 Ramzan

Ramzan

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 148 posts
 • Gender:Male
 • Komanda: Cheyenne Warriors

Posted 03 May 2018 - 12:56 PM

Cheyenne Warriors 

1. Ramzan 

2. Fidel 

3. Snooz

4. Goga 

5.

6.

7. #18 LeadTheWay

LeadTheWay

  purvinas ir pavojingas

 • Members
 • 954 posts
 • Gender:Male
 • Location:kaunas
 • Interests:Lietuviškas vadovėlinis karas,šūdo ėdimas.
  dzeimsas + mergina = dzigi dzigi;D
 • Komanda: ŽAIBAS RANGERS

Posted 14 May 2018 - 08:17 AM

ZAIBAS RANGERS:

 

1. james

2. guzas

3. prusas

4. wilka

5. sinia

6. wormboy

7. akela


<!--sizeo:4--><!--/sizeo-->RANGERS lead the way<!--sizec--><!--/sizec-->
ZAIBAS foto ZAIBAS mail
http://www.�aibas-team.lt
"It sounds violent because it is Rangers - highly trained killing machines. They usually go in first. They surprise. They kill. They destroy. They disappear. They’re the monsters under your bed at night,”

#19 {MARSOC}Ro

{MARSOC}Ro

  grandinis

 • Members
 • 55 posts
 • Gender:Male
 • Komanda: MARSOC

Posted 14 May 2018 - 01:58 PM

MARSOC skaiciuojasi


MARSOC

#20 MAKS

MAKS

  eilinis

 • Members
 • 48 posts
 • Gender:Male
 • Location:Taurage
 • Komanda: Sidabriniai Sakalai

Posted 28 May 2018 - 09:14 PM

Sidabriniai sakalai skaičiuojasi

 

1.

2.

3.

4.

5.


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users