Jump to content

Photo

KJW M9 apkabos dujų pildymo vožtuvas leidžia dujas

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 AdomasJ

AdomasJ

eilinis

• Members
  • 40 posts

Posted 10 July 2017 - 07:00 PM

Sveiki, draugui iš apkabos dujų pildymo vožtuvo leidžia dujas, tiesiog leidi dujas į apkaba baigi leisti dujas ir viska pradeda stripiai leisti ,

buvau atsukęs vožtuvą ir gumyte sveika bei pilnai buvau išardęs dalys kitos sveikos .

Foto vožtuvo: https://i.ebayimg.co...Ps7T/s-l225.jpg

Gal žinote kas gali sutaisyti arba nauja kur nusipirkti?

#2 Piestas

Piestas

seržantas

• Members
  • 226 posts
  • Interests:Betkokios rūšies apokalipsė būtų puiku, ačiū.
  • Komanda: INFERNO

Posted 10 July 2017 - 07:43 PM

būna kad kreivai baliona įspaudus ir jį atitraukus normaliai neužsidaro vožtuvas. tada tiesiog pataisyk dar syki tiesiai įbedęs dujų balioną į dėtuvės vožtuvą.

HgvTUXg.gif

#3 AdomasJ

AdomasJ

eilinis

• Members
  • 40 posts

Posted 10 July 2017 - 08:00 PM

būna kad kreivai baliona įspaudus ir jį atitraukus normaliai neužsidaro vožtuvas. tada tiesiog pataisyk dar syki tiesiai įbedęs dujų balioną į dėtuvės vožtuvą.

Nu jau kelis kartus su draugu visaip bandėme , čia vožtuvas kaltas bet nežinau ar tikrai , bei aš neturiu atsuktuvo tinkamo kad jį priveržti (priveržiu bet nežinau ar to užtenka , žinau kad reikia kažkokio specialaus atsuktuvo bet nežinau koks pavadinimas jo.

#4 Spyglys

Spyglys

eilinis

• Members
  • 44 posts
  • Komanda: MARSOC (Kauno Airsofto Sporto Klubas „Patriotas“)

Posted 10 July 2017 - 08:14 PM

Dar nei vieno voztuvo neismeciau del jo kaltes situacija pataisydavo silikonas arba gumyciu pakeitimas.

Jei voztuvas ilgai stovejo be darbo (be duju ar be silikono) jo gumytes apdziusta susispaudzia ir praranda savo sandaruma.

e50cc3110368bb05cb01dabd3af30e80924.png617d893fe4e429f56947d232ab09f561908.png

#5 AdomasJ

AdomasJ

eilinis

• Members
  • 40 posts

Posted 10 July 2017 - 08:24 PM

Dar nei vieno voztuvo neismeciau del jo kaltes situacija pataisydavo silikonas arba gumyciu pakeitimas.

Jei voztuvas ilgai stovejo be darbo (be duju ar be silikono) jo gumytes apdziusta susispaudzia ir praranda savo sandaruma.

Nu nesu ekspertas tiesiog leidžia iš vožtuvo ir viskas dėl gumyčiu tai sakau man jos atrodo sveikos normalios., jeigu galėtu kas nors sutvarkyti iš Kauno ir sumokėti galėčiau ,

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users