Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KJW M9 apkabos dujų pildymo vožtuvas leidžia dujas


AdomasJ
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, draugui iš apkabos dujų pildymo vožtuvo leidžia dujas, tiesiog leidi dujas į apkaba baigi leisti dujas ir viska pradeda stripiai leisti ,

buvau atsukęs vožtuvą ir gumyte sveika bei pilnai buvau išardęs dalys kitos sveikos .

 

Foto vožtuvo: https://i.ebayimg.com/thumbs/images/g/0XoAAOSwGeBXPs7T/s-l225.jpg

 

Gal žinote kas gali sutaisyti arba nauja kur nusipirkti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

būna kad kreivai baliona įspaudus ir jį atitraukus normaliai neužsidaro vožtuvas. tada tiesiog pataisyk dar syki tiesiai įbedęs dujų balioną į dėtuvės vožtuvą.

Nu jau kelis kartus su draugu visaip bandėme , čia vožtuvas kaltas bet nežinau ar tikrai , bei aš neturiu atsuktuvo tinkamo kad jį priveržti (priveržiu bet nežinau ar to užtenka , žinau kad reikia kažkokio specialaus atsuktuvo bet nežinau koks pavadinimas jo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nei vieno voztuvo neismeciau del jo kaltes situacija pataisydavo silikonas arba gumyciu pakeitimas.

Jei voztuvas ilgai stovejo be darbo (be duju ar be silikono) jo gumytes apdziusta susispaudzia ir praranda savo sandaruma.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nei vieno voztuvo neismeciau del jo kaltes situacija pataisydavo silikonas arba gumyciu pakeitimas.

Jei voztuvas ilgai stovejo be darbo (be duju ar be silikono) jo gumytes apdziusta susispaudzia ir praranda savo sandaruma.

Nu nesu ekspertas tiesiog leidžia iš vožtuvo ir viskas dėl gumyčiu tai sakau man jos atrodo sveikos normalios., jeigu galėtu kas nors sutvarkyti iš Kauno ir sumokėti galėčiau ,

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 7 months later...

Gumytės gali iš pažiūros atrodyti sveikos. Geriausias taisymas yra išrinkti dėtuvę ir visas gumytes įdėti į bliudelį ir užpilti verdančiu vandeniu. Guma nuo karščio prasitampo, atgauna savo pradinę formą. Surinkinėjant atgal, apverti gumą kita puse nei buvo uždėta, užpurški silikono iš visų pusių, sandariai surenki ir turėtų padėti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...