Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Šturmas - Karštis 2017-07-16 VILNIUS


SaugiSostine
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Dėmesio!!! Keičiasi renginio vieta!!! Laikas tas pats, keičiasi tik vieta!

Nuoroda:

http://www.maps.lt/m..._5d,stops,zebra

Koordinatės: 580176, 6071718 (LKS)

54.775337, 25.2462 (WGS)
54° 46' 31.21", 25° 14' 46.32" (WGS)

Privažiuoti patogiausia iš Molėtų plento įsukant į Vanaginės sodų 1-ąją gatvę ir ja 3 km važiuoti tiesiai niekur nenusukant.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pakeiskite ir pagrindiniam poste vieta ir parkinga, kas nebus pastebejes posto pabaigoje ar message, eis greitai koordinates nusirasyti i pradini posta ir nuvaziuos ten kur reikia :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Busiu antras :) Ačiū už žaidimą, labai patiko (šitoj vietoj, tikiuis bus daugiau susiburimų), pastovus veiksmas, dinamika, aktyvumas, vadų nurodymai, žodžiu pagyrimo raštai orgam:)

 

Kitas dalykas, kas užkliuvo (nieko nesakau ir nenoriu kaltint, gal čia taip turi būt), bet grįžus namo ir nusiėmus rūbus, tai tokios žymės nuo BBS...kad net nežinau, iki mėlynumo, su užkepusiu krauju po oda, centimetro  skersmens, šaudyta buvo ne iš 5-10 ar 15 metrų...bet kaip ir minėjau, gal čia viskas ok, gal ir nuo mano šauniko tokis lieka  :D  šiaip pamastymui, gal rėiktų detalesnio chrono. Pamėginsiu įkelt foto, bet vis nesigauna man, niekaip negaliu išmokt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pliusai: Gera lokacija ir zaidimo legenda, aktyvus vadai, intensyvi zaidimo raida. Dekui Orgam tikrai patiko isvaziavom viskuo patenkinti.

 

Ka reiktu tobulint:

  1. Butini sarasai dalyviu ir ne tik registracijai bet ir chronui, musu komanda nebuvo prachronuota.
  2. Kelrodziu nors koki lapa uzkabint AIRSOFT, nes mums teritorija buvo pirma kart, ir teko pabludit aplink kol radom ir kaip pastebejom is besisukanciu masinu ne tik mums 
  3. Butina tikriti del liemeniu, neturintys privalo isigyti vietoje arba nedalivauti zaidima, turejome ne viena nemalonia situacija kai kolegos zaidejai patys nukentejo todel kad naudoja raudonus "drauges triusikus" tam kad identifikuotu jog jie nukauti.

Iki kitu zaidimu!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liecia chronavima, tai turiu klausima, kodel nepriejote patys? Mes pvz atejom ir pasichronavom.

 

O tau Jeronimo galiu atsakyti tiek, man po pistoleto suviu lieka kruvinos melynes, tai ko noret kai tave sulupa is 130 m/s automatine ugnimi is kokiu kad ir 30 metru, o dar jei sunkius sratus naudoja, tai patikek tu manim. As bijau pagalvot ka tu sakysi kai gausi is 200 m/s snaiperio 0.4 sratais is kokiu 30 metru. Sratasvydis tikrai ne kiekvienam.

 

Apibendrinant, aciu uz zaidima!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Slashai, skausmo aš nebijau, nebijok ir nieko negalvok. Kaip ir rašiau gal čia viskas ok, mano irgi neša 130m/s, tai gal ir tau tokios pat žymės liko nuo manęs  ;) Čia tiesiog garsiai išdeščiau savo mintis, nes neteko dar tokių žymių matyt nuo BBS. Peace.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liecia chronavima, tai turiu klausima, kodel nepriejote patys? Mes pvz atejom ir pasichronavom.

 

O tau Jeronimo galiu atsakyti tiek, man po pistoleto suviu lieka kruvinos melynes, tai ko noret kai tave sulupa is 130 m/s automatine ugnimi is kokiu kad ir 30 metru, o dar jei sunkius sratus naudoja, tai patikek tu manim. As bijau pagalvot ka tu sakysi kai gausi is 200 m/s snaiperio 0.4 sratais is kokiu 30 metru. Sratasvydis tikrai ne kiekvienam.

 

Apibendrinant, aciu uz zaidima!

 

Nenuejom nes zaidimas prasidejo, velavom i breefinga. Ir siaip pas mus overtune nepraktikuojama. Pastaba buvo orgam del ju paciu vidines betvarkes o ne del musu savanoriskumo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...