Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Birželio šaukimas 06-18


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Norėjau pasiteirauti, ar šiame šaukime bus aktyvuotas Francijos ir Ruslandijos žaidimo scenarijus, kuris neįvyko kiek anksčiau? 

 

Taip

 

Dėkoju už legendos įkėlimą. Norėjau pasiteirauti apie juodas linijas ir privalomumą jų laikytis: nematau jų aš vienas ar kaip čia?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 66
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

PKR labai patiko. Tikiuosi jums patiko mano skrydis. Vistik lūžis. Iki susimatymo už poros mėnesių.

O aš dar siūliau, kad kas įstatytų petį, manėm kad išnarintas tik :blink:  Nu bet ką darysi, aišku liudna, bet pusantrų metų be airsofto  tai čia keli menėsiai juokas, sveik greičiau ir lauksin sųgrįžtant.

Šiaip apie žaidimą, tai buvo liuks, scenarijus įdomus, kas norėjo veiksmo galėjo eit į puolimą, žvalgybą, kas mažiau, liko prie bazių saugot. Intensyvu, įdomu, aktyvu.

Pasiūlymas orgam-kadangi dabar vasaros metas, dienos ilgesnės, ką jeigu žaidimus organizuot be šaukimo, tarkim iš penktaddienio į šeštadienį? Niekam ne paslaptis, kad penktadieniais anksčiau baigiam darbus, tai nuo kokių 17.30 pradedam su viena kokia užduotim vakarine ar naktine ir šeštadienį tęsiam? Ką manot, ką kiti galvojat?

 

P.S gal kas turit foto ar vaizdų į youtybe iš šios dienos geimo-kur galima pažiūrėt?

Ačiū už gerą žaidimą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...