Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Parduodu Pirstines


kosmozona
 Share

Rekomenduojami pranešimai

taisykles skaitei? Draudžiama rašyti "up" "atnaujinta" ir panašiai skelbime, siekiant, kad skelbimas atsidurtu sąrašo viršuje. Leidžiama tik tuo atveju jei buvo pridėta naujų prekių, pasikeitė kaina ar praėjo 30 dienų nuo skelbimo patalpinimo.

O Jūs tikrai taip blogai jaučiatės kai kažkas pažeidžia taisykles?

Ar vis dar galvojate, kad turėdamas daugiau postų forume būsite daugiau gerbiamas?

Man tikrai nuoširdžiai įdomu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O Jūs tikrai taip blogai jaučiatės kai kažkas pažeidžia taisykles?

Ar vis dar galvojate, kad turėdamas daugiau postų forume būsite daugiau gerbiamas?

Man tikrai nuoširdžiai įdomu

tu teisus, as blogai jauciuos kai as laikausi taisykliu, o kiti ne. kam tada isvis tos taisykles? o postu skaicius cia ne prie ko

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tu teisus, as blogai jauciuos kai as laikausi taisykliu, o kiti ne. kam tada isvis tos taisykles? o postu skaicius cia ne prie ko

Tiesiog keista, kad žmonės ant tiek neturi ką veikt, kad komendantus kažkokius vaidina. O kai kažkam tikrai reik Jūsų atsakymų tai tylit

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog keista, kad žmonės ant tiek neturi ką veikt, kad komendantus kažkokius vaidina. O kai kažkam tikrai reik Jūsų atsakymų tai tylit

 

Aš čia į tarpą įlysiu, bet jeigu kiekvienas pradės kada nori rašynėti "up" tai betvarkė bus ir gali prasidėti "UP karas", plius forumas ne guminis, kiekvienas papildomas postas užima vietos už kurią gali reikėti mokėti daugiau pinigų už hostingą. Už narystę forume mums nereikia mokėti, todėl reiktų gerbti paskelbtas taisykles. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...