Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ilgesnis vidinis vamzdelis


Rebellion
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu tokį specifinį klausimą:

 

Mano standartiniame AK stovi 455/456 mm vidinis standantinis vamzdelis. Cilindras be skylių (standartinis). Bet jo tūris sumažintas 2-3mm (dėl angle of engagement). Tūrio santykis 1.58:1

 

Norėčiau į jį įdėti preciziką 6.03 mm diametro ir 650 ilgio.  Tokiu atveju tūrio santykis ~ 1.1:1 . Bet kiek teko skaityti 2x ir didesni labiausiai mėgstami santykiai ir tie žmonės naudojo 0,28-0,3g bbs.

 

Kiek suprantu cilindro tūrio santykis turi būti didesnis nei 1:1, kad šratukas palikdamas vamzdelį dar tūrėtų oro spaudimą už jo.

 

Klausimas iškilo ar užtenka dabartinio cilindro tūrio ar visgi reiktų keisti į bore up? Gal ir bore up tūrio neužtenka? Klausiu tų žmonių, kurie "ant savo kailio" išbandė, kadangi forumuose prisiskaičiau įvairiausių spekuliacijų, bet viskuom ką skaitai negali tikėti  :ph34r: .

 

EDIT:

 

Dar žinoma reikia nepamiršti "nuostolių" dėl neįdealios kompresijos cilindre (plius ne visas cilindras yra naudojamas), hop-up kameroje ir panašiai...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

viskas kas virs 550mm jau turi but bore-up

 

tik tamstai klausimas vienas kam tau 650mm vamzdelis ir ko tu is jo tikies?

Jei bore-up papildomai nereiktų, tai papildomas taiklumas nemaišo. Plius neretai plieninis 650mm vamzdelis tik keliais eurais skiriasi nuo 455mm.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ne kazka tu to taiklumo laimesi, neverta zaist

Na ši tema jau tai ir atsakė pati, kad turint AK repliką iš ilgesnio vamzdelio nei jame esantis standartinis (455/456mm) nebus naudos. Nebent darai pilną tiuningą. Būtų smagu, kad administratorius padarytų šią temą sticky, kad kiti "svajokliai" nebesvajotų bereikalingai  :lol: .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

siek tiek blogai supranti, BB stabiluma suteikia mase, masei reikia jegos, jega galima sukurt bet riekia subalansuot cilindra su vamzduku kad nebutu perputimo ir vakuumo, jei tavo mase iki 028 (ne snaiperis) tai tavo ribos gan aiskios iki 130 ms ir tam tinka paprastas setupas cilindro ir vamzduko. (Type0 ir 6.02)

 

Precizika pagal daugybe testu internete bei asmenine mano patriti aiskiai parodo kad nuo mazdaug 350mm iki 550mm labai nedaug prideda atstumo, o taikluma isvis nera kalbos nes taikluma tai nusprendzia hop up setupasn+BB kokybe+vamzduko kokybe+plius N kitu smuliu kintamuju, taip kad mazesni isbarstyma pasieksi paprastom gan priemonem. Ir cia galioja 80/20 taisykle, padares 20% svabriausio darbo pasieksi 80% galimo rezultato.

 

Mano rekomendacija tau Pilnas cilindras nuo V3 AK serijos, O-ring nozzle, R-Hop, pasieksi maksimalu sistemos stabiluma bei maksimalu atstuma. del taiklumo nieko nepazadu ;) 

 

Sekmes. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

siek tiek blogai supranti, BB stabiluma suteikia mase, masei reikia jegos, jega galima sukurt bet riekia subalansuot cilindra su vamzduku kad nebutu perputimo ir vakuumo, jei tavo mase iki 028 (ne snaiperis) tai tavo ribos gan aiskios iki 130 ms ir tam tinka paprastas setupas cilindro ir vamzduko. (Type0 ir 6.02)

 

Precizika pagal daugybe testu internete bei asmenine mano patriti aiskiai parodo kad nuo mazdaug 350mm iki 550mm labai nedaug prideda atstumo, o taikluma isvis nera kalbos nes taikluma tai nusprendzia hop up setupasn+BB kokybe+vamzduko kokybe+plius N kitu smuliu kintamuju, taip kad mazesni isbarstyma pasieksi paprastom gan priemonem. Ir cia galioja 80/20 taisykle, padares 20% svabriausio darbo pasieksi 80% galimo rezultato.

 

Mano rekomendacija tau Pilnas cilindras nuo V3 AK serijos, O-ring nozzle, R-Hop, pasieksi maksimalu sistemos stabiluma bei maksimalu atstuma. del taiklumo nieko nepazadu ;)

 

Sekmes. 

visiskai pritariu, ir neisradinekit dviracio :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Riebus jei del taiklolumo nieko nepazadi tai kam patarineji? Sakai kad nuo 350 iki 550 vamzdelis nieko nedaro.Ir kam zmones keicias? As pats isidejas 690 stokini vamzdeli ir skyrtumas kitoks nei 490. Bandziau ir 490 ir 510 bet geriausia rezultata parode 690. Dar turiu klausima darko. Kam isradinet dvirati per naujo? Nes senas dviratis prasciau rieda negu siu laiku.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Riebus jei del taiklolumo nieko nepazadi tai kam patarineji? Sakai kad nuo 350 iki 550 vamzdelis nieko nedaro.Ir kam zmones keicias? As pats isidejas 690 stokini vamzdeli ir skyrtumas kitoks nei 490. Bandziau ir 490 ir 510 bet geriausia rezultata parode 690. Dar turiu klausima darko. Kam isradinet dvirati per naujo? Nes senas dviratis prasciau rieda negu siu laiku.

nelabai supratau, cia klausimas ar atsakymas?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labiau patarimas. Neturejau tikslo savo zinute izest forumieciu. Tik issakiau nuomone kad su israstu dviraciu galima pasizaist ir isspaust kazka daugiau ir geriau negu su stokiniu komplektu su 490 ar 510 vazdeliu. Jum gal is savo patirties nedave jokio rezultato tokio ilgio vamzdelis. O man dave paketaliojus vamzdelius ir sulyginus rezultatus 690 parode maziausia sklaida.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

128 m/s

 

patikslink apie koki atstuma kalbi kai kalbi apie taikluma padidejusi, ir koks maksimalus atstumas is kurio gali pataikyt i A4 lapa ;)

 

pasidalink info ;) kas per vamzdelis, kokia hop sistema, koks cilindas, kokia spiruokle. 

 

Nes sausai kalbi ;) kitaip sakant :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Stokiniai vamzdeliai dazniausiai buna 6.08. Tai ir yra pas mane toks. Ir pas mane cyma40 ak. Viduriai buvo gamykliniai ir ju uztekdavo kad isspaustu 127 su 690 6.08 vamzdeliu.

 

tai kad cyma 40 tai cia kalashas sakei pas tave SVD. Na kaip bebutu sistema neaiski ;) tai nebera apie ka ir pletotis

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...