Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ginklo spalva "tan" ar "black"


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

po pirmų savo žaidynių, parašysiu pirmą savo postą :)

Kadangi nusprendžiau, kad šis sportas man (gailiuosi, kad neatradau jo dar prieš 10-15 metų :( ), pradėjau galvoti apie savo ginklą ir amuniciją. Forume neradau aptarinėjamos tokios temos kaip ginklo spalva (pagrindinio ginklo). Asmeniškai man labai simpatizuoja "tan" (smėlio spalva), o ne "black" (juoda). Dabar kodėl. Ne šiaip sau dėl grožio, bet dėl sekančių priežasčių: 1) žaidžiant pavasarį ar net sausringą vasarą, o taip pat ir rudenį, laukuose aukšta žolė būna padžiūvusi ir tokios labiau "tan" spalvos, juodas ginklas išryškėja; 2) "tan" ginklas vistiek turi ir juodų spalvų, o dar pridėjus ant ginklo priedus juodus gaunasi toks labiau kamufliažinis variantas. Tačiau gal toks margumas su juoda spalva ir nekoks, juolab, kad juodai spalvai prieštarauja mano trečias punktas; 3) gamtoje, natūraliai juodos spalvos nėra, tad jis sunkiai maskuojasi.

Visi šie punktai yra mano asmeninė nuomonė kodėl galvoju rinktis ginklą "tan" spalvos. Kadangi šiais laikais negalima net savimi pasitikėti, klausiu jūsų nuomonės apie tokios spalvos ginklus. Kaip jie "veikia" miške, naktį ar pastatuose?

 

Pagarbiai,

YETI

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kuklia nuomone siūlyčiau pažiūrėti į NATO bloko šalių patirtį ir naudojamą ginkluotę. Pėstininkai eina su juodais ir niekas nesuka galvos. Snaiperių ginkluotė dažoma, bet dažniau maskuojama skudurais, žolėm ir pan nuo situacijos, žvalgai gal dar naudoja dykumų operacijose tan spalvos ginklus, bet šiaip visi po defaultu eina su juodais. Čia aš apie karyba, o mes airsofte atstumus +-50-70m turime. Čia reikėtų atsižvelgti į camo drabužius geriau nei į ginklą. Kai ginklą priešas pamatė ant tavęs, tai jis garantuotai pamatė ir tave, nes tavo profilis ir ginklo skiriasi bent 15-20 kartų. 

 

Bet šiaip atsakymas į tavo klausimą vienas: perki tai kas tau patinka. Patinka tan, tai ir pirk tan. Jeigu tau "stovi" ant auksinio ak47, tai imk tokį ir pirmyn į mūšį :)

 

Ai, ir dar dėl 3 punkto apie tai, kad gamtoje, natūraliai juodos spalvos nėra, tad ji sunkiai maskuojasi: panteros, skunkas, katės, juodosios meškos, beždžionės yra juodos, pandos baltai juodos, zebrai, avys, ožkos, gyvatės, ruoniai, pingvinai, juodi arkliai, skorpionai ir t.t. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Imk toki, i kuri ziuredamas sypsosies.
Tiek juoda, tiek tan tu galesi uzmaskuot ant virsaus dazais/kamufliazinem juostom.
Gamtoje juoda egzistuoja, varna is gyvunu pasaulio, juodieji serbentai is augalijos. bet vistiek LT pagrinde zaidimai miske, o miskuose medziu kamienai pvz asmeniskai man labiau su tamsesne spalva asocijuojas. o dar jei seselis, tai tavo juodas ginklas labiau susitapatins su aplinka nei riesutu sviesto spalva. Na ir teorijoj juoda spalva objekto gabaritus sumazina. Jei rinktis is spalvu, as imciau juoda del jos universalumo

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Drabužius galvoju imti multicam. IMO atrodo, kad "tan" spalva su šiuo camo susilieja labiau.

Dėl trečio punkto turiu patikslinti. Turiu omeny, mano nuomone, flora neturi visiškai juodos spalvos (prigulus žolėje ar pan.). Na nebent, kaip rašė Chiuvakas serbentų krūmą ar kitas uogas....

Bet esmę supratau ir šita filosofija, kad perki tai kas patinka, nuo ko šypsena ir kas sukelia teigiamas emocijas, man patinka :) Juk visa šio sporto esmė tame :)

Nekuriant naujos temos paklausiu apie ginklą. Esu jau nusižiūrėjęs G&G GR15 Raider XL PBB (https://gunfire.pl/product-eng-1152198721-GR15-Raider-XL-PBB-carbine-replica-tan.html). Klausimas apie dydį, tiksliau apie RIS bėgelį. Versijoje L RIS bėgelis trumpesnis, XL ilgesnis gal per 50mm. Klausimas ar tas ilgesnis bėgelis perspektyvoje geriau, o gal tik papildomas, nereikalingas svoris?

 

 

 

Mano kuklia nuomone siūlyčiau pažiūrėti į NATO bloko šalių patirtį ir naudojamą ginkluotę. Pėstininkai eina su juodais ir niekas nesuka galvos. Snaiperių ginkluotė dažoma, bet dažniau maskuojama skudurais, žolėm ir pan nuo situacijos, žvalgai gal dar naudoja dykumų operacijose tan spalvos ginklus, bet šiaip visi po defaultu eina su juodais. Čia aš apie karyba, o mes airsofte atstumus +-50-70m turime. Čia reikėtų atsižvelgti į camo drabužius geriau nei į ginklą. Kai ginklą priešas pamatė ant tavęs, tai jis garantuotai pamatė ir tave, nes tavo profilis ir ginklo skiriasi bent 15-20 kartų. 

 

Bet šiaip atsakymas į tavo klausimą vienas: perki tai kas tau patinka. Patinka tan, tai ir pirk tan. Jeigu tau "stovi" ant auksinio ak47, tai imk tokį ir pirmyn į mūšį :)

 

Ai, ir dar dėl 3 punkto apie tai, kad gamtoje, natūraliai juodos spalvos nėra, tad ji sunkiai maskuojasi: panteros, skunkas, katės, juodosios meškos, beždžionės yra juodos, pandos baltai juodos, zebrai, avys, ožkos, gyvatės, ruoniai, pingvinai, juodi arkliai, skorpionai ir t.t. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamasai,

 

Tau AEG reikia kad prie uniformos susilietų ar prie aplinkos? Patikek, miske tave visa pamatys greiciau nei saunika. Pats teisingiausias pasiulymas, imk ta kuris akiai grazesnis ir malonesnis, nes TIK TAU su  juo zaisti. Nepatiks persidazysi. Svarbiau i korpuso ir viduriu kokybe atsizvelgti. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Drabužius galvoju imti multicam. IMO atrodo, kad "tan" spalva su šiuo camo susilieja labiau.

Dėl trečio punkto turiu patikslinti. Turiu omeny, mano nuomone, flora neturi visiškai juodos spalvos (prigulus žolėje ar pan.). Na nebent, kaip rašė Chiuvakas serbentų krūmą ar kitas uogas....

Bet esmę supratau ir šita filosofija, kad perki tai kas patinka, nuo ko šypsena ir kas sukelia teigiamas emocijas, man patinka :) Juk visa šio sporto esmė tame :)

Nekuriant naujos temos paklausiu apie ginklą. Esu jau nusižiūrėjęs G&G GR15 Raider XL PBB (https://gunfire.pl/product-eng-1152198721-GR15-Raider-XL-PBB-carbine-replica-tan.html). Klausimas apie dydį, tiksliau apie RIS bėgelį. Versijoje L RIS bėgelis trumpesnis, XL ilgesnis gal per 50mm. Klausimas ar tas ilgesnis bėgelis perspektyvoje geriau, o gal tik papildomas, nereikalingas svoris?

 

Rinkis ginklą labiau ne pagal RIS bėgius, o pagal patogumą ir žaidimo stilių. Ris begių pilnai užteks ir paprastame variante. Žiūrint kokius priedus dėsies - kolimatorius ar optika, rankena, prožektorius. Daugiau nelabai įsivaizduoju ką galima dėtis airsofte. Nebent butaforinius aksesuarus. O tam ilgo ginko tikrai nereikia. Rinkis pagal patogumą, pvz dideliam stambiam žmogui gali būti nepatogus trumpas ginklas ir atvirkščiai. Jei mėgsti mobilesnį artimesnių distancijų žaidimą, patogiau būtų su trumpesniu ginklu. Taisyklių tame nėra, tai labai subjektyvus reikalas. Tu daug geresnį laiką turėsi su ginklu kuris tau patinka ir "limpa" prie rankos, nei su tuo kuris kažkuom "krūtesnis" su geresniais parametrais, bet tau nepatinka.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis ačiū visiems pasisakiusiems.

Pamačiau kaip "tan" atrodo natūroje. Na iš ties, gal juodas bus autentiškiau ir universaliau.

Dar kartą ačiū! Pačiu laiku paklausiau ir svarbiausiai laiku gavau atsakymus, kurie privertė pamąstyti ir apie kitus niuansus.

 

Pagarbiai,

YETI

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...