Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Šturmas - Balandis 2017.04.23 Kudrionys


SaugiSostine
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 62
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Megėjiškas video apie tai, kaip niekaip negalėjom paimti mėlynųjų saugomo pastato (kur baseinas), kaip paėmėm radarą ir susprogdinom bombą.

Mūsų pusė (žalieji) laimėjo. Dėkui žaliųjų komandos vadui (Vostok vadas) už mūsų grupei paskirtas svarbias užduotis - nepavedėm !

https://www.youtube.com/watch?v=5dzI2v5GXu0&feature=youtu.be

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Komanda nuoširdžiai palaiko organizatorius, nepaisant žaidimo trukumų.


Linkime jokiu būdu nenusiminti, o padaryti išvadas ir tęsti Šturmo serija.


Dėkojame organizatoriui už pastangas kuriant scenarijus įdomesniems žaidimams, už elektroniką ir pirotechnika, už įdomia žaidimo vietą.


 


Asmeniškai man blogiausias "evil" buvo magiška tabletė. Draudimas šaudyti nuo/ant stogo tik trečiame pastate, bet nebuvo uždrausta tuo stogu naudotis. Tikslaus žaidimo zonos apibrėžimo trukumas.


Šitie ir, greičiausiai, dauguma kitu nesusipratimu įvyko dėl prasto briefingo, ar prastai pagrįstu taisyklių. Ar tiesiog blogai info buvo perduodama. Tas paliko daug vietos interpretacijoms. Rezultate liko nemažai nepatenkintu žaidėjų. IMHO.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Priešingai nei praeitame "Šturme" šiame žaidime buvo nemažai neoficialių nuomininkų (komandų draugeliai) ir žaidėjų kurie "žinojo kas kaip turi būti"  ir savavališkai imdavosi iniciatyvos. pvz. po vieną slapstytis ir sėlinti miške, nors aplink tik savos pajėgos, arba be vado atsiklausimo susikurdavo sau užduotis ir išeidavo valyti pastato, kuris jau yra "valomas", ir taip pasėdavo sumaištį tarp savų.

Žaidimo organizavimas ir vadovavimas pusėms MAN labai patiko. Kiek dievas duos sveikatos tiek lankysiuosi šios serijos žaidimuose ir kitiems rekomenduosiu. Ačiū už žaidimą ir prašau nesiliaukite kurti puikių renginių!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Megėjiškas video apie tai, kaip niekaip negalėjom paimti mėlynųjų saugomo pastato (kur baseinas), kaip paėmėm radarą ir susprogdinom bombą.

Mūsų pusė (žalieji) laimėjo. Dėkui žaliųjų komandos vadui (Vostok vadas) už mūsų grupei paskirtas svarbias užduotis - nepavedėm !

https://www.youtube.com/watch?v=5dzI2v5GXu0&feature=youtu.be

Nu to pultelio tai visai neužskaitau :) Kitą žaidimą teks pultą folija apdengti, kad iš 300m nesusprogtintumėt :D

 

O trumpai apie žaidimą, tai viskas kaip ir neblogai :) Kol kas teritorijai nėra lygių. Bombermeno scenarijai man patinka, Jonny vadovavimas taip pat geras :) Dvorfai, nepyk, kad jūsų komandai teko saugoti štabą. Per Battlefield žaidimą mūsų komanda 1,5 paros saugojo kalėjimą. Per visą žaidima iššaudžiau 0,5kg šratų, o į žmones tik vieną mechaninę dėtuvę  :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

<...> Dvorfai, nepyk, kad jūsų komandai teko saugoti štabą. Per Battlefield žaidimą mūsų komanda 1,5 paros saugojo kalėjimą. Per visą žaidima iššaudžiau 0,5kg šratų, o į žmones tik vieną mechaninę dėtuvę  :D

 

Aš nepykstu, tiesiog likom alkani po puotos :( Labiausiai nuliūdino KILO9 šratai, nuo kurių strigo visi ginklai, o topas buvo BBS-TAMPAXAS (foto albume) :D

 

Mūsų video: 

Mūsų foto: https://www.facebook.com/pg/shadowstalkeriai/photos/?tab=album&album_id=1217960724969467

 

PILOT: 0:55 - akla ugnis? 1:28 - akla ugnis su pistoletu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia tie fašistai?

Čia tiesiog pakankamai žinoma frazė iš senų rusiškų filmų apie antrąjį pasaulinį karą.  Dažnai vartojama jumoristiniame kontekste (taip pat ir šiame vaizdo klipe). Šia fraze tikrai nesiekiama kažką įžeisti. Taipogi nereikia ieškoti jokios politikos tame :) . Peace

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nepykstu, tiesiog likom alkani po puotos :( Labiausiai nuliūdino KILO9 šratai, nuo kurių strigo visi ginklai, o topas buvo BBS-TAMPAXAS (foto albume) :D

 

Mūsų video: 

Mūsų foto: https://www.facebook.com/pg/shadowstalkeriai/photos/?tab=album&album_id=1217960724969467

 

PILOT: 0:55 - akla ugnis? 1:28 - akla ugnis su pistoletu?

0:55 - daugmaž mačiau kur šaudau  :).  Bet greitai supratau, kad toks mano elgėsis iš šono gali būti traktuojamas kaip "akla ugnis", todėl iššovęs tris bbsus, nustojau ir nusprendžiau paieškoti geresnės pozicijos.

1:28 - nekomentuoju - klausimas ne man :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...