Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pirmas ginklas ir ekipiruote


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nusprendžiau užsiiminėti airsoft sportu ir pats laikas įsigyti savo, nes nuomota įranga nevisą laiką yra patikima ir atima daly malonumo kai paveda. Kadangi neturiu draugu kurie žaistu, todėl kreipiuosi į jus su pagalbos šauksmu. :)

 

Pirmasis ginklas krito į akį ir viskas patiktu bet man keli žaidėjai sakė kad APS nėra patikimi ginklai ir Blow back sistema yra tik  vienas didelis - 

http://www.taiwangun.com/en/electric/asr116-lpa-ebb-full-metal-black-aps?from=listing&campaign-id=19

 

2 ir 3 variantai yra vienodi tik skiriasi ilgis :) tikiuosi 03-26d  žaidime susirungti daugiau info.  O kokia jūsų patirtis lakstant miške su ilgesniais ginklais ? ar pasijaus skirtumas tarp 700-780 mm ir 790- 870 mm ginklo ilgio ? 

https://gunfire.pl/product-eng-1152211476-SA-V21-Assault-Rifle-Replica.html

https://gunfire.pl/product-eng-1152211477-SA-V26-Assault-Rifle-Replica.html

 

Na ir papildoma įranga. Gal patarsit ką ar pasakysit kad neverta. 

Apkabas planuoju imti 3 pradžiai. 

Šoviniai visiems gyvenimo atvejams. 

Akinius forume žmogus minėjo kad šie jam padeda.  http://www.notabene.lt/akiniai-i-force# . Aš atviras pasiūlymams, tik ne mesh tipo . 2 kartus žaidžiau 2 kartus turėjau problemų. 

Apranga ir LiPo su smart chargeriu dėja turės palaukti poros atlyginimu. Ne bent tik imsiu APS modeli ir lauksiu dar mėnesiuką :)

 

 

 

 

eng_is_One-point-bungee-sling-black-1152 One point bungee sling - black
Product code: UTT-24-006253
Price: 3,49 €
Available: yes
On a wish list from: 2017-03-20
Add to basketRemove from the list eng_is_BB-Speed-Loader-1152202509.jpg BB Speed Loader
Product code: GIG-05-005665
Price: 7,61 €
Available: yes
On a wish list from: 2017-03-21
Add to basketRemove from the list eng_is_Stalker-Type-Mask-MC-1152203223.j Stalker Type Mask - MC
Product code: UTT-28-006144
Colour: MC
Price: 8,25 €
Available: yes
On a wish list from: 2017-03-21
Add to basketRemove from the list eng_is_Chest-Rig-type-tactical-vest-MC-1 Chest Rig type tactical vest - MC
Product code: GFT-18-007437
Colour: MC
Price: 10,10 €
Available: yes
On a wish list from: 2017-03-21
Add to basketRemove from the list eng_is_100rd-mid-cap-magazine-for-M4-M16 100rd mid-cap magazine for M4/M16 type replicas - black
Product code: SPE-05-008181
Colour: Black
Price: 6,51 €
Available: yes
On a wish list from: 2017-03-21
Add to basketRemove from the list eng_is_Rockets-Professional-0-20g-BBs-1k Rockets Professional 0,20g BBs - 1kg
Product code: ROC-16-001303
Price: 6,54 €
Available: yes
On a wish list from: 2017-03-22
Add to basketRemove from the list eng_is_Rockets-Professional-BB-0-25g-115 Rockets Professional BB 0,25g
Product code: ROC-16-005151
Price: 13,24 €
Available: yes
On a wish list from: 2017-03-22
Add to basketRemove from the list eng_is_Rockets-Professional-BIO-0-25g-BB Rockets Professional BIO 0,25g BBs - 1000pcs - white
Product code: ROC-16-006040
Price: 2,65 €
Available: yes
On a wish list from: 2017-03-22
Add to basketRemove from the list eng_is_Knee-protection-pads-Future-MC-11 Knee protection pads Future - MC
Product code: UTT-27-006342
Colour: MC
Price: 9,01 €
Available: yes
On a wish list from: 2017-03-22

 

 

Dėkingas kas peržiūrėjot posta ir palikot komentarų 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sratus pamirsk situos, nekokybiski, geriau Specna arms pasiimk. Vietoj detuviu, pasiimk smart chargeri ir normalu lipo akuma (small hint), nes su standartine batarke ilgai nepazaisi (zaidimo ilgi turiu omenyje), o paprastose savaitgalinėse pastreluskese galesi ir su bunkerine pabegioti. Del chest rig, priklauso ka noresi nesioti, jei ateityje planuoji racija, daugiau detuviu, kitus priedus, sitas bus netinkamas del tvirtinimo galimybiu nebuvimo. kadangi ginklus ziuri ganetinai ilgus, irza siulyciau toki is jo pasidarysi ir vieno tasko, ir dvieju tasku, plius judant galesi uzsitempti ir saunikas nemakaluosis ant peciu. Ginklo ilgis itakos turi tik tavo judejimo patogumui. Miske tas ne taip jauciasi kaip patalpoje. Svarbiau vidinio vamzduko ilgis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl akinių varianto tai galiu dėti didelį +. Tik jei galvoji imti tamsintus, būtinai pasiimk ir skaidrius, spalva nesvarbu. Antkeliai gerai, verta.

O dėl papildomų dėtuvių ir amunicinės liemenės patarčiau neskubėti, ir pasakysiu kodėl: liemenė nieko gero, vėliau kai norėsi prisikabinti porą pouchų savoms reikmėms, ieškosi kitos. Dėl dėtuvių - smagu jas pasikeisti pačiu netikėčiausiu metu, bet dėtuvių atitaikymas yra individualus dalykas ypač kai skiriasi modeliai, geriau nueik į kokią airsoft parduotuvę prisiderinti, nes gan dažnai klibančios dėtuvės gali turėti problemų su šratų padavimu. Baterija - jei yra standartinė, nėra kur skubėti pirkti Lipo. Atlaikys Nimh ir ne vieną žaidimą. O jei jau biudžetas spaudžia, imk geriau Lipo vietoj dėtuvių ir chest rig.

Priedo, pasieškok patogių batų. Akiniai ir batai, tai kur aš tikrai netaupyčiau kitų malonumų sąskaita.

 

Tiesa, SA-V21 atrodo neblogai, pats esu susidomėjęs pakeisti savo senuką šiuo modeliu. O ir atsiliepimai apie SA modelius, kaip vieni iš geresnių pigių/biudžetinių variantų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  1. Pirmam ginklui tiek pinigu neleisciau, galima pradet is bedos ir nuo naudoto. Bet jei esi brendu myletojas ir esi jau paveiktas apstrakciu patarimu be atsakymu kodel tai imk brangiai ;) Viduriai vis vien bus tie patys ir juos reiks keist. Taip kad esme pirkt gera isore/rema, vidurius su laiku pasikeisi (vamzdelis, CNC hop kamera, O-ring nozzle, Mosfetas, aliumo stumas su pilnais dantimis, stumoklio galva, spiruokle, na ir jei nebus spiruokles nukreipenciosos su guoliais tai ir ja teks keist) Del APS nepatikimumo cia jau kiekvieno asmenine nuomone. Mano atveju itin geras ginklas su labai nustebinusiais viduriais (esu ardes ir perrinkes jau tikrai ne viena gamintoja ir populiariausia modeli). Bet cia nesiplesiu. Obuolius reikia lygint su obuoliais. Geriau likuti pinigu isleisk ant optikos minimum 4x32 ir 45 rankenos. Po to dar ir padekosi uz gera patarima ;)
  2. Tokiu akiniu neimciau, nes nesvarbu kokia reklama paraso, jei akiniai neturi ventilaivimo galimybiu jie rasos ir nieko tu nepadarysi. Geriausia imt pacius paprasciausius darbo akinius, svarbu kad nelenktu vaizdo. Geriausi akiniai: http://www.taiwangun.com/en/glasses-goggles/tactical-glasses-black-clear-tmc?from=listing&campaign-id=19 subrazysi pasikeisi kainuoja kapeikas
  3. Jei nezaidi CQB kauke reikalinga nebent botaniko zaidimuose kur pacukai be chrono laksto ir saudo is 5 metru ;) kur dalyvauji nezinau. mes dalivaujam tik patikrintuose Kariauk.lt bei kitu profesionaliu komandu eventuose.
  4. Chest riga imk butinai su Molle sistema, pradziai bus gerai tik 3x pauchas, veliau dasipirksi ir susimontuosi kitus pauchus, liemenes investicijos nereiks ismest ar pardavinet. Jei nonori plate carier tipo, o tik chest rigo tai imk kad bent ant petnesu butu molle juostos. pvz kaip pas mane ;)
  5. Sovinai tik SRC arba Specna Arms, visa kita nerekomenduotina is to ka prie vietos galima nupirkt, ypac jei naudosi precizini vamzdeli. O ji butina naudot
  6. Detuves imk talpesnes, su 100 greit baigsis. Mes visa komanda Cyma naudojam per skirtyngu gamintoju ginklus ir net M249 arba mano UAR ir nera joki vargo:http://www.taiwangun.com/en/aeg-mid-cap/m4-series-mid-cap-magazine-for-150-bb-s-cm?from=listing&campaign-id=19 Siaip 4 pakaks, 3 i paucha ir 1 i ginkla

 

Sekmes, jei bus klausimu rasyk padesim.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano nuomone neverta pirkti pigų AEG ginklą ir po to keisti visas dalis. Pats tą patyriau nusipirkęs PJ M4 RIS iš taiwangun... Jeigu atsukčiau laiką atgal, išsirinkčiau patinkančia platformą ir pasiimčiau gero gamintojo ginklą ir kaina sumoje turbūt būtų mažesnė. Rekomenduoju Krytac http://www.airsoftshop.be/nl/krytac-trident-spr.html Kaina atrodo labai didelė bet čia tau nereikės nei vienos dalies pakeisti. Taiwangun ginklai palyginus su šiuo grožiu atrodys kaip skardiniai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano nuomone neverta pirkti pigų AEG ginklą ir po to keisti visas dalis. Pats tą patyriau nusipirkęs PJ M4 RIS iš taiwangun... Jeigu atsukčiau laiką atgal, išsirinkčiau patinkančia platformą ir pasiimčiau gero gamintojo ginklą ir kaina sumoje turbūt būtų mažesnė. Rekomenduoju Krytac http://www.airsoftshop.be/nl/krytac-trident-spr.html Kaina atrodo labai didelė bet čia tau nereikės nei vienos dalies pakeisti. Taiwangun ginklai palyginus su šiuo grožiu atrodys kaip skardiniai.

 

nemaciau viduriu ginklo uz 500 eur bet maciau uz 200 eur :) todel sunku ir pakomentuot, bet butu idomu pamatyt gal turi video kur paberta ir parodyta kas ten vidui uz ka riektu moket 3 kart daugiau?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu akiniu neimciau, nes nesvarbu kokia reklama paraso, jei akiniai neturi ventilaivimo galimybiu jie rasos ir nieko tu nepadarysi. Geriausia imt pacius paprasciausius darbo akinius, svarbu kad nelenktu vaizdo. Geriausi akiniai: http://www.taiwangun.com/en/glasses-goggles/tactical-glasses-black-clear-tmc?from=listing&campaign-id=19 subrazysi pasikeisi kainuoja kapeikas

Tamsta, ar nešiojote šiuos akinius? Beveik metus naudoju, nė karto nerasojo. Žaista ir karštą vasarą ir žiemą.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tamsta, ar nešiojote šiuos akinius? Beveik metus naudoju, nė karto nerasojo. Žaista ir karštą vasarą ir žiemą.

 

Kolega nesiojo ;) perejo i mano rekomenduotus, kaip ir visokius kitokius bandem. Bet cia nuo zmogaus fiziologijos priklauso, vienas daugiau prakaituoja kitas maziau, zmogus pats nuspres ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū visiems už patarimus tikrai daug apmatymų. Pradžiai bijojau kad kai parašysiu pousta atsiras piktu dėdžių, kur sakys tema jau forume nagrinėta, o kai į ja nueini 2006-ar 2010 m , kur nevienas linkas  nedirba :)

Reziume: šaratukai tik Specna Arms. RC dalys žiūrėjau parduotuvę, todėl ir neimu lipo, jeigu po kelių žaidimų truks sulčių, busiu iškart jų klientas. :) Apie liemenę daug teisybes išgirdau, imsiu http://www.airsoftas.lt/taktine-molle-liemene-multicamo  , maciau rekomendavo molle firmos. Diržas +. Su apkabom tai kai darysiu užsakimą parašysiu laišką su klausimu ar tinka apkabos šiam modeliui, man žmones minėjo kad perkant nebijot  lenkam rašyti laiškus jie maloniai padeda :) . Batai darbiniai su kieta nosimi, maloniai nustebino nes nebijo vandens ir purvo, išbandyta 03-19 kariauk.lt poligone. Dėl ginklo brando tai esu laikęs AK47 plastika už 130 eur , tai nelabai, g36 uz panašią kainą geriau jau ir m4 specna armsu tai maloniausiai rankose buvo ir atrodė kokybė gera, o imdamas ginklą suprantu kad investuosiu 100 euru mažiausiai bet čia su laiku kai tik biudžetas leis. o dėl barngaus ginklo tai nelabai leidžia biudžetas na gal labiau sužadėtinė :D 

 

ačiu visiems už patarimus , susitiksime mūšio lauke :) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik įkišiu savo 3 euro centų nuomonę. MTC marginimo liemene, mano asmenine nuomone, nėra pats geriausias pasirinkimas. Nebent esi 100% tikras, kad turėsi MTP marginimo drabužius ir jų nekeisi kitais kituose žaidimuose ar komandose. Su vienos spalvos liemenę, olive ar brown, galima žymiai nuosaikiau priderinti prie skirtingų raštų camo aprangos. Jeigu vaikščiosi ant woodlando užsidėjus MTP rašto liemenę, niekas tau per daug nieko nesakys, bet truputį šypsosis į ūsą. (arba viskas ką parašiau aukščiau yra tiesiog mano perdėtas estetikos supratimas ir gorka + MTP liemenė yra vapšė normaliai) :D 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik įkišiu savo 3 euro centų nuomonę. MTC marginimo liemene, mano asmenine nuomone, nėra pats geriausias pasirinkimas. Nebent esi 100% tikras, kad turėsi MTP marginimo drabužius ir jų nekeisi kitais kituose žaidimuose ar komandose. Su vienos spalvos liemenę, olive ar brown, galima žymiai nuosaikiau priderinti prie skirtingų raštų camo aprangos. Jeigu vaikščiosi ant woodlando užsidėjus MTP rašto liemenę, niekas tau per daug nieko nesakys, bet truputį šypsosis į ūsą. (arba viskas ką parašiau aukščiau yra tiesiog mano perdėtas estetikos supratimas ir gorka + MTP liemenė yra vapšė normaliai) :D

Labai taikliai pastebėta :) dėkui, tai turbut veido kauke , antkelius geriau butu imti neutralios spalvos?   o išvaizda svarbi kaip ir patogumas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kas liecia akiu apsauga galiu pasakyt tiek, viskas priklauso nuo tavo fiziologiniu savybiu. jei kaisti ir prakaituoji mazai, tai tau realiai nerasos praktiskai jokie nauji akiniai, o jeigu verdi kaip katilas ant lauziuko, tai gali pirkti kad ir uz pora simtu balistinius, visvien rasos, tai kad vienintele iseitis gali buti apsauga su tinkliuku. siaip akiu apsauga labiau rasoja dregnu ir vesiu klimatu, priedo si efekta sustiprina tavo fiziologines savybes. kuo toliau lesiai nuo snukio, tuo maziau jie rasos, kitaip tariant, ant to pacio zmogaus akiniai rasos smarkiau nei akiu kauke.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Dėl akinių kolega Slash Zero paraše ir aš su juo sutinku. Joks ekspertas tau nerekomenduos tai ko tau reikia. Tik tu pats gali tai sužinoti per savo klaidas.

Dėl groteliu pasakysiu irgi. Jų buna skirtingų (apvaliu, kvadratiniu 6kampiu) ir kiek vieno akies fiziologija skirtinga, net gi jeigu akys ant to pačio snukio :D tai čia irgi niekas tau nepatarėjas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...