Jump to content


Photo

LEGION ETRANGERE IV


 • Please log in to reply
89 replies to this topic

#81 Jonny

Jonny

  seržantas

 • Members
 • 233 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: ISAF AT

Posted 13 September 2017 - 03:43 PM

SPA atsotvei is raudonojo kryziaus - vibro masazas buvo maloniausia dienos dalis, plius ji rado kaip uzsitikrinti Shadow Stalkers Korporacijos finansine parama RK- idealus pardavejas ir Korporacija ja tikrai verbuos ;)

 

Deja uzverbuota jau ir neperverbuojama :D #82 Riebus

Riebus

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 195 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:Mil-Sim
 • Komanda: Parabellum

Posted 13 September 2017 - 05:13 PM

Tuo momentu neturėjome ryšio su MK, nes galvojome kad jie sulaikyti. Šis puolimas su šnipų darbu nesusijęs.

 

Chaika, as Atlanto prasiau padaryt pirmine zvalgyba Oro uoste bet jus sulaike ir nuvede pas Lexa ;) po to jau atejot kai mes atsitraukem


Komanda Parabellum

"Šalmai Grunt`am, specai laksto su beretkem!" B)

#83 Lexas

Lexas

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 161 posts
 • Gender:Male
 • Location:Klaipeda
 • Interests:STOP LARP - LETS PLAY AIRSOFT
 • Komanda: Inglorious Bastards

Posted 13 September 2017 - 06:23 PM

Tamsta, niekas nedraude is anksto infiltruoti sava zmogu i RK. Kas buvo ir padaryta :)


Draudė-nedraude. Niekam nebūtų įdomu, jei aš slepciausi miške ir nebendrauciau. O dąba bent kažkam linksma buvo. 


#84 mAvis

mAvis

  eilinis

 • Members
 • 49 posts
 • Gender:Male
 • Komanda: Shadow Stalkers

Posted 14 September 2017 - 10:06 AM

Deja uzverbuota jau ir neperverbuojama :D

Viskas kainos reikalas  :D#85 Jonny

Jonny

  seržantas

 • Members
 • 233 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: ISAF AT

Posted 14 September 2017 - 12:09 PM

Viskas kainos reikalas  :D

Maybe. Maybe not... Its classified :D #86 DDP

DDP

  eilinis

 • Members
 • 33 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:http://saslt.ucoz.ru/
 • Komanda: MAD HOUNDS

Posted 14 September 2017 - 04:20 PM

Sveiki.

Iškart noriu padėkot  organizatoriams už organizacija žaidimo ir visas pastangas kurios jie įdėjo.

Aš su savo komanda  MAD HOUNDS ši karta pasirinkom Tauregu puse. Norėjom išbandyt kaska naujo.  Ne  tik legiono veikla.  

 

 

08/09/2017

Atvykus i vieta mes dar nežinojom ką darysim, su ko draugausim su ko ne.

Tikslas buvo gaut daugiau FAN ir $ . Dėl to buvo nuspręsta veikt pagal aplinkybes.

 

09/09/2017

Iš ryto nukeliavom iš savo kaimo i mesta apsižvalgyt. Mieste supratom kad pinigu ne labai yra kur uždirbt ir nusprendėm apsižvalgyt aplinka.
Radom kasykla, bet mums netgi neleido prieit prie jos ginkluota apsauga paprašę padaryt atsispaudimus, mes tik parodėm vektorių kur jiems eit ir nukeliavom i kita puse.

Radom oro uosta kur mus sulaiko dar du ginkluoti sukilėliai (ir vienas slapukas miške,  taip jau  gerai pasislepia, dar kelėta snukiu matėm už oro uosto). Mes buvom apieškoti taip gerai“ ir atidžiai kad ginklas kabantis ant mano krūtines nebuvo netgi pastebėtas. Mus paleido ir davę melaginga info lig tai toliau bus kur uždirbt babkiu. Taip radom OFF GAME  Legiono baze.  Nuo kurios pier mišką grįžom i mesta. Surinkom infos apie  mesto apsauga,  raudonos beretes elektrine ir tt.  Ir nusprendėm kad reikia rast legiono FOBa  ir parduot info. Užkūriau savo SHAHID MOBILI ir po 5 minučių  jau mačiau žalius majakus, „labai gerai“ paslėpta legiono FOB perimetro apsauga.  Įskart buvo aišku kur bazuojasi.  Nagliai, drąsiai ir visiškai ramiai (kaip tikras Tauregas) nuėjau link  FOBo КПП.  LARPo  legione tikrai buvo trukimas... (gaila, norėtųsi kad butu žymiai daugiau). Pats atidaviau visa amunicija ir prašiau pakalbėt su vadu. Jis buvo labai užimtas ir su manim norėjo kalbėt jo pavaduotojas. Kada aš įkalbėjau pavaduotoja kad svečia reikia sutikt mandagiai ir pakviest užeit i vidų jus  sutiko bet jau prie pačio ieimo atsirado ir pats vadas Jonny. I  Vidu mane ne įleido  bet pasišnekėjom salia FOBo. Gavus mano pasiūlymą Jonny negalėjo pats priimt sprendimus, ta ir pasake, iš ko buvo aišku kad reikia  ieškot kelia kaip patekt pas Generolu  ar kaip ji ten vadina.  Su Jonnu buvo sutarta susitikt po pusvalandžio kur bus išaiškinta jų pozicija.
 

Pier  ta laika susitikau su savo broliais ir viską papasakojau. To metu jie jau surinkinėjo info iš kasyklos.  Ir  gavau info kad gali ja lengvai užimt bet neišlaikyt, tam reikęs didesniu pajėgu.  Ir  dar kad mes jau turim kelete litru benzo  kuri pagrobę broliai.  Su  ta info  vėl nuvažiavau i FOBa.

Jau  prie kelio stovėjo  Dzipas su ginkluota apsauga bet jau nauji  veidai. Aš kaip ir praeita karta drąsiai ėjau i prieki kaip pas save name. Mane sustabdę, uždavinėjo krūva klausimu ant kuriu vietoj  atsakymo aš  sakiau susisiek su vadu, jis tau atsakys i visus klausimus.  (elgęsis mano buvo anglas ir balsą biški pasikeliąs ).   Reakcija mane nustebino. Man tiesiog leido eit toliau. Su ginklais atsidūriau už nugaros,  va tai  čia pasitikėjimas J.

Prie FOBo as susitikau Jonny kuris pasakę kad dar neturi atsakymo ir  reikia palaukt.  Aš pasakiau kad neturi laiko  laukt nes turiu kitus susitikimus ir čia stovėt kad  mane visi matytu negerai,  įskart buvau pakviestas i vidu. Ginklus atidaviau pats,  bet legionierius labiau gazdino mano SHAHID MOBILIUS.  Mane  nuvedę i „svečiu kambary“, šalia pastate du kambario priziuretojus.  Sake reikės kelias minutes palaukt čia. Prajos valandai  biški pagudravus. Buvau įsodintas i transportą kuris mane ir atvežė i štabą.

Valio dabar norėjau tik adekvatumo iš valdžios ir LARPo J Iš pradžių pas mane atėjo kažkoks legionierius ir norėjo pabendraut. Bet kaip tikras ir anglas Tauregas pareikalavau tik geresnio ir  tikro vado, sakydamas kad prieš tai jau vienas toks buvo, kuris vadina save vadu o pats nieko nesprendžia.  Is dideles palapines pasirodo WarBeast`as ooo  tai ka reikia pagalvojau aš. Išklojau visa info, apie mesta, apie raudonus beretes, apie apsauga ir kasykla,  ir dar pridūriau kad jeigu taip ilgai mane ne laikytu FOBe to metu galėjom paimt kasykla. Pasakiau kad  turiu kuro  ir galiu parduot.  Gavau babkiu,  gavau PPP, gavau kontaktus kaip susisiekt ir gavau stebuklinga žodi VASARA. Tai pat kelėta smulkiu uždočiu.  Bet  išgirdau iš kitu kad jeigu atnesi raudona berete gausi kaškoka siunta kuri visiems reikalinga.

 

Grizus i kaima pas brolius viską papasakojau jiems ir reikiejo pristatyt kura i FOBa. Kura pristatėm greitai ir saugiai.  Gavom dar babkiu  bb`s ir PPP o as  dar ir makaronu su kiniškos pagaliukus (ačiū tau nežinomas legionierius). Grįžom i kaimą kur  ir nusprendėm kad dirbsim su legionu. Nes ten nors susikalbėt eina.  Netrukus pas mus atkeliavo prekeivei, davė granatu, davė kilogramas šratu ir koordinates kur eit kad jos išnaudot pries legiona.  Mes melai viska priėmėm  bet susitarėm tarp broliu kad pašaudysim virs galvu.  Aišku legionas tai ne žinojo. Bet  spėjom perduot kad einam tien pasišaudyt  ir legionas taktiškai pasisalino. Ištraukėm kelėta sužeistu sukilėliu iš miško ir ramiai nuėjom i mesta. Pakeliui sutikom Karaliu kuris prasitare kad eina ieškot Legiono kad paprasit pagalbos nes sukilėliai kaškoki gryba pjauna. Na ir eik  o mes pailsėt i mesta. Ateinam i prie TRONO karaliaus o ten  jo padėjėjas kalbasi su raudona birente ir aplink nieko nėra.  Akis sublizgėjo $ kaip multikose.  Kas  aukštesnis ir didesnis užstojo nugarom matomumą, o pats mažesnis ištraukę peili ir tyliai taktiškai ir beveik KASERNAI papjovę raudona kepure. Ir iškart lauk. Pranešėm įskart kad turim RB ir kad reikia ja kažkaip perduot.  Tik atbėgam i kaimą o ten legionieriai jau mus guldo. Einu pakalbėt, nes gaila laiko ir bijom kad mus iš paskos vijosi sukilialiai, bet legionas kaip visada ne skubėdami padek ginklą, gulkis, toi apieškosim ir tt. Ir čia prisimeninau VASARA.  Is kart greit leido ateit pas jos Pranešiau kad turimu kepure ir mes lengvai vaikštom tarp legiono.  Legionas jau nuėmę mūsų vėliava (iki to momento netgi nežinojau kad jinai yra ir kad netgi kabėjo, iki šiol nežinau kaip atrodo J ) ir sako kad palieka kaimą. Ir užduoda klausima –jus su mumis ar pasilekat?  WTF ?  Pas mus gi berete aišku einam iš čia.  Musm gi buvo pažadėta apsauga už ta berete. Dar turėjau naglumo paprasit transporto kad mūsų palapines išvest iš čia nes tikrai ateis mus ieškot.
Bet kaip ir sakiau LARPo Legione trūksta... Pažiūrėjo i mane kaip i lunatika ir nuėjo i mišką.  Miške norėjau pargodit trumpesni kiele,  na čia gi legionas lengvu keliu ne ieško. Reikėjo pasiblaškyt po mišką.

 

Atėjus prie  FOBo galvodami na va toi pasveikins mes didvyrei ir kita visa lyrika. Aga atspėkit ar įleido i Vidu ? Mes ne galim tipo jums pasitikėt jus gi ka, tik berete atnešėt,  na ir kuro na ir krūva naudingos infos. TA situacija mane jau erzint pradeda. Siunčiu balandi WarBeastui kad FOBe  tas vadas visai mus nemyli ir ant ranku ne nešioja,  daryk ka nors. Ir opa  prašom užeikit, tik nenaudokit ginklu J Na jo mūsų broliai keti bet filmą apie REMBO suprato ne kaip dokumentika. Užėjom pažvengėm ilsimės. Noriu patekt vel pas WarBeast`a  nes Jonnys kaip politikas nedaro jokio įspūdžio. Šiaip ne taip sukuriam plana ir keletą variantu kaip padėt legionui užimt mesta, nes tikrai mes ten be legiono ramiai ne gyvensim.  Ir su ta planu keliaujam bandom vel prasimušt pas Big BOSS komanda. Gaunam transportą kuris užsikuria tik ji gerai pastūmus ir keliaujam i štabą. Ten smagu ir  gera tave myli gerbia duoda babkiu maisto ir tikrai didžiuojasi mūsų darbu.  Aptarėm naujus planus.  Gaunam dar daugiau pasitikėjimo. Ir einam i kaimą aptart kaip užeit i mesta. Kalbam girdim matom per mišką sukilėliai eina, bando slėptis bet prastai išeina. Po keliu sekundžių iš kitos puses girdim šūvius. Greit užimam pozicijos. Svečiai kuri atėjo po keliu minučių nušauti, o tie kure  miške sėdi slepiasi, laukiam kada ateis arčiau bet jie nejuda. Prajos dar kieles minutes nusibodo laukt ir siunčiam serija bbs i mišką.  Čia  tai tikrai geri sportininkai taip davę i kojas kad Deividas Boltas gali pavydėt.  Na ka bandom nueit i mesta pažiūrėt kas ten vyksta. 
Kaip nupjovėm RB mate tik Karaliaus padėjėjai tai sukilėliai negali  žinot kad tai mes, bet triausei turi samana kuri kalba su mirusiu  sielom.

 

Mieste mus visi sutinka laikydami ginklus rankose ir spoksą kiek viena mūsų žingsni.  Žino bet ne puola.  Atėjom pas karalių ramiai  sėdim kalbam bet ginklus laikom priės savęs.  Jaučiam kad situacija įtempta. Jau tamsejo. iki mesto GAME OFF liko kelėta minučių. Ir staiga sukilėliai susigrupavo kai kure ištraukę peilius ir eina pas mus.
Visiems sakau pasiruošt. Ginklus nuimt nuo saugikliu. Butent mano pozicija buvo pati geriausia sėdėjau pridengtas truonu. Laikydamas ginklą i priesu puse.

Ateina užduoda klausima ir staiga pradeda pult. Vienas nukritęs beveik ant kėlu su kakta i pistoleto vamzdi karalio padėjėjo.  O man šonu. Visi rėkia. Kelis kartus stumtelėjau ji savo ginklu pasakydamas pif paf  ir ta pakartojus visai hebritei kuri atejo. Bet ten jau buvo ginčiai. Situacija iš tikrųjų keista. Bet kokiu atveju kiek mūsiškiu ne papjaut  vistek visi užpuolikai nukauti. Biski padiskutavom ir bendrai priėjom prie vienos nuomones kad poliams prastas ir saugos atstumo taisykles ir sveikata kur kas brangiau negu įrodinėt kas ką papjovę. Du mūsiški buvo nugabenti I ligonine te pirmi kurie tikrai spėtu gaunt malku. Kiti liko. Bet užpuolikai  visi nuvarę algal. Spėjom tik viena nurengt.

Sau si incidentą pazimejau kad jo ligtai ir ne buvo nes tikrai nesusipratimai. Kas kur per naktį išsibėgo ir jau laikas OFF GAME.  (dėl to ir buvo keista kodėl dar buvo pakelta šita situacija su pretenzijom forume)

Go to home  and sleep.

 

10/09/2017

I mesta atėjom apie 10 +-  Vėl pikti  veidai ir i mūsų puse nusukti ginklai. (na bet pagal idėja negalėjo gi žinot kad čia mes papjovėm RB)

Visa situacija mieste pastoviai pranešinėjimą legiono vadovybei. Kol  vaikščiojom mieste rado kanistrą su kuru kuri sėkmingai pagrobta ir nutampyta i kaimą. (poto paaiskejo kad tai off game kanistrą).  O kaime vėl legionieriai kaip maradiorai laksto.  Sakau stebuklinga žodi VASARA. O atsakymas tai buvo vakar.  Šiandien galiojimo laikas baigęsi. Galvoju na vėl site nieko nemąstantis kariai daro viską kaip parašyta vadovėliuose, bet vadovėlius gi ne tik jus skaitot. Veli siustas balandis legiono bosams. Kelėta minučių ir opa atsiprašom hebrite eikit su taika, čia mūsų vadas jums nelygei kviepuoja.
Paslepiam kanistrą  gristam i mesta.  Mieste dar labiau įtempta situacija. Pradedam daryt barikados nes jau atvirai sukilėliai užima pozicijos ir taikosi i mus. Nusensiu du brolius i kaimą atnešt dūmu ir siurprizu. Kai tik jie palieka mesta mus pradeda pult. Pirma nušauna karalių ir jo padėjėja. Mane vėl gelbėjo geležinis tronas. Atsišaudineju.  Muse mietu pašaunu RB  kiti kovotojai mane stebina. Vienas pašautas bet po minutes vėl šaudo,  kitas pašautas nusprendę kad gali gydyt savo kolegų. Fu fu fu    kas per nesąmone vyksta.  Irito  Granata bet tikrai ne tyčia nuridėjo i kambarį kur stovėjo masinos.  Jau  ir dūmai paleisti. Ir dar beįgesi šūviniai. Mintis paprastos vis tiek nusaus bet iš art skaudes tai išeities nėra esu pašautas.   Įskart atbėgo fleceris paima ir nesa i ligonine. Iš nugaros tik girdžiu reikėjo ji papjaut. Tie žodžiai dar paskubino meno gabenimą i ligonine.

 

Tuo  metu vyksta legiono puolimas. (biški pavėlavot)

 

Ligoninėj irgi kazusas, taisykles keičiasi kas minute... Gal ir nekreipčiau dėmėsi BET pagal planą su legionu visi nukauti sukilėliai turėtu užtrikt ligoninei be elektros.  O čia opa  ir jeigu tu Tauregas  eik gydykis pagal taisykles  o jeigu tu  sukilėlis tai tu jau sveikas...   Biški paskandalinom be pykčiu,  išsiaiškinom ir gražinom taisykles.

Po gydimo  įsipirkau savo ginklą ir išsiunčiau žvirbli Legionui. Legionas vadovybe visa VASARA pastate kaip asmenine karaliaus apsauga. O tai reikalas bet kam tas hemorojus kada mieste toks hausas. Karalius melai sutiko ir priima mus i savo apsauga mane daro karaliaus apsaugos vadovu.
Ir prasidėjo.  Nagli Jodkepures ateina ir kacialina taisykles. Kei kure ligioneriai nežino ka veikt ir priesoja Tauregus.  Kiekvienas ateina kaip vadas ir sako ka nori bet kada duodi jam kompromisą negali pats spręst. Kiek viena žingsni pokalbi ir veiksmą žino legiono vadovybe. Galu galia priima mums tinkamos sąlygos. Prekeivius nužudo.   Bet gaila ne taip kaip prašiau,  nes prieš mirti norėjau pasakyt kad butu atidavę man ginklą kaip ir prašiau už ačiū butu kitaip susiklosčiusi situacija. (Panašu kaip KAKTUSAS su Jonny).

 

Einam kabint vėliava Pakeliam ir čia legionas mus suima. ISDAVISTE ???  Atima ginklus na kaip visada  parastai apieškotas...  Ištraukiu peili ir pjaunu dvi beretes. Minčių buvo paimt viena i belaisvi bet atsiminus kaip prastai su LARPu sprendimas buvo toks.  Gaunu kulka i nugara Lygtai ir viskas bet NE  atsirado gi dar vienas kuris sugebėjo iš 4 metru atstumo pašaut dar karta ir ne tai sau o tęsei i byb...  (((  (melines nuotrauka neatsiusiu bet pas žmona įtarimai)
 

GAME OVER

 

Iš tikro labai patiko geimas labai daug gavau patirties vis dėl to verta pabandyt ir kitos misijos, paliginus su praeitais metais man buvo įdomiau. Tikrai noriu dar .  Ir gal ne dvi dienos o dar daugiau.

Gavau Fano kaip ir norėjau.

 

Ačiū visiems.

Kiekvienas pridėjo savo nata prie geru įspūdžiu !

 

Jeigu kas pykstat ant mano grubumo naglumo  tai tik role buvo nepikit !

 

AČIU#87 J.J.Simpson

J.J.Simpson

  OP TL, S8PMC Vilnius

 • Members
 • 753 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:Business, technology, marketing, airsoft, history, books
 • Komanda: S8PMC Vilnius

Posted 15 September 2017 - 11:27 AM

Visi parašė savo istorijas. Gražu.

 

Labai neskanus dalykas - atrodo žaidėjai ypač naujesni hobyje laisvai interpretuoja LSB taisykles, jeigu organizatoriai jų neperskaito žodis į žodį. Mirtingumas nuo peilių ir granatų buvo sprendžiamas tiesiog lipdant bintus. Nors visiems aiškiai žinoma ir suprantama, kad LSB taisyklės numato, jog pleistras nuo peilių ir sprogimų neapsaugo. Visi nukaunami ir laukia, kol juos transportuos į RK (kuris veikė kaip ir Mertviakas su variable išėjimo laiku).

 

Čia orgai galėtų patikslinti bet chronas vyko pagal LSB. Tai ir šios taisyklės turėjo būti naudojamos.


s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG
 


#88 ShadowStalkers

ShadowStalkers

  eilinis

 • Members
 • 21 posts
 • Gender:Male
 • Komanda: Shadow Stalkers

Posted 15 September 2017 - 05:56 PM

PRESSos foto reportažą galite rasti mūsų FaceBook puslapyje https://www.facebook...hadowstalkeriai#89 slash z3r0

slash z3r0

  grandinis

 • Members
 • 85 posts
 • Gender:Not Telling
 • Komanda: ISAF AT

Posted 15 October 2017 - 04:04 PM

Kada gi bus pagaliau paskelbta data Legion Etrangere V, kiek gi galima laukti, mes norim LEGIONO!#90 Ramzan

Ramzan

  grandinis

 • Members
 • 98 posts
 • Gender:Male
 • Komanda: Cheyenne Warriors

Posted 16 October 2017 - 11:32 AM

Palaikom!


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users