Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Saving private Santa Klaus 2016 - 12 -10 Pabradė


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 66
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Teritorija labai įdomi? Ji tiesiog fantastiška!!!.,kas galėjo pagalvot,kad turėsim tokias sąlygas ?

Miestelis taip,bet požeminiai tuneliai dar nevisi žinomi.,o jų manau tikrai daugiau :)

Didelis dekui organizatoriams., mano komandai.,

na,o priešininkams(nu tiems žydriem) duok Dieve Jums sveikatos :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jau atejau su popkornu ir alum paskaityt Vikingo traktato ir shnipshtas :D :D

 

Zaidimas super, teritorija tikrai gerai paruosta, nors iki "Musis mieste" ten toli :) gal labiau musis sodu bendrijoje, na bet ne esme. Orgam didelis aciu uz tokia galimybe pamatyt viska gyvai! Valio!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Eskadrono komandos vardu Ačiū organizatoriams. Žaidimas buvo dinamiškas iki pat galo.

Puiki erdvė tiek LK pratyboms, tiek žaidimamas airsoft'o bendruomenei.

Ačiū draugiškoms mėlynųjų pajėgoms bei priešininkams.

Žaidimo pabaigoje turėjom konfliktą su Vilkais, mano karys buvo neteisus - pats asmeniškai nuėjau iki Vilkų ir išsiaiškinom situaciją vietoje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū žaidimas patiko, poligonas įdomus, atstumai tarp pastatų protingi, ( aišku ne airsoftui daryti), tad buvo puiki galimybė manevruoti nebijant jog lendat iš pastato tave nušaus. Keletas minusų, atsirado tokių karių, kurie pravėrus duris šaudė pro tarpus, na tikrai nesąžininga. Nesu sprogmenų ekspertas, bet man atrodo kad kai kurios granatos tikrai buvo stipresnės nei leidžiama. Na ir adrenalinas darė savo, buvo situacijų kai žaidėjai vieni kitus siuntinėjo ant 3 raidžių ir daugiau, kai kuriuos konfliktus orgai sprendė kai kurie liko tik tarp žaidėjų. Bet visumoj 8,5 balo iš 10.

Tikiuos ten dar sugrįšime.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...