Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pasaka "Kaip Warbeast'as forume ban'a gavo"


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Ne apie scenarijus kalba eina, o apie bendrų taisyklių laikymusis ir nesilaikymus. Čia ne dėl bendravimo, bet jau dėl saugumo, (kad ir tas pats tiuningo limitas). Kažkaip atsakymas "Nepatinka-Nevažiuok" tinkų tuo atveju, kas liečia žaidimo tipą, lygį, specifines taisykles ir pan. dalykus, o ne bendras taisykles. Aš suprantu, kad gal šita tema ne tam skirta, nes vietoj atsakymų, dauguma aprašinėja kai kurių žmonių reakcijas į žemės palydovo poziciją.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 112
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na visu pirma, toks zaidejas nevaziuos i normalu zaidima. Visu antra, normalus zaidimas turi normalu orga, jei ziadejas kelia problemas, meti ji lauk. Viena kita pamoka ir arba prades mastyt arba nesirodys. Maklaudu beveik bet kuriam zaidime sutinku. Nieko pazvengiu ir tiek. Snukiu dauzymi nesu mates.

 

IIdu, ne apie scenariju ir snekejau, o butent apie taisykliu laikymasi. Jei matau, kad taisykliu nesilaikoma darau atitinkamas isvadas ir sprendimus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar momentas. Jei terminantu blacklistas juokingas, tai ir reaguokite su humoru :) Be to pati TK pamirsau dadeti i ji, mea culpa, pasitaisysiu.

 

Eeeeee... Turek nors "kokistai pagarba"- bent linka i mano anketa sukurk :)

2016-10-20_23h44_16.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne apie scenarijus kalba eina, o apie bendrų taisyklių laikymusis ir nesilaikymus. Čia ne dėl bendravimo, bet jau dėl saugumo, (kad ir tas pats tiuningo limitas). Kažkaip atsakymas "Nepatinka-Nevažiuok" tinkų tuo atveju, kas liečia žaidimo tipą, lygį, specifines taisykles ir pan. dalykus, o ne bendras taisykles. Aš suprantu, kad gal šita tema ne tam skirta, nes vietoj atsakymų, dauguma aprašinėja kai kurių žmonių reakcijas į žemės palydovo poziciją.

O kas negerai su tiuningo limitu? Lygtais prieš žaidimus ginklai chronuojami. Jei matote kolegą nesilaikantį taisyklių, tai užsidėkite oranžinę liemenę, pasiklauskite kolegos niką ir praneškite apie tai organizatoriams. Čia sąmoningų žmonių bendruomenė, mes gi negalime prie kiekvieno dalyvio priskirti po organizatoriaus atstovą. Kaip Jums savo organizuojamose žaidimuose pavyksta garantuoti taisyklių laikymosi? Papasakokite. Pasidalinkite patirtimi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pilieti tu kritai kaip orgas .... tai labai zemai viskas ko pasieksi dabar kad neikas nebevaziuos i tavuosius zaidimus ....  manau  nebeverta  is tuscio i kiaura pilstyti.... poelgis vaikiskas ( manau pats suprasi)  , kad  problema  yra as sutinku bet  budas pasirinktas  ja sprest LABAI netinkamas .... 

Sekmes kuriant  kita  forumas ( nors ir gaila kad  taip skaldisit airsoft bendruomene) bet  pazadu prisiregistruot  ir gal net sudalivaut zaidime  vien del idomumo ar labai jau ten skirsis  kas :) 

 

 

Labanakt .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ble zmogau  pigus narkotikai matyt cia veikia nes as  vapse nesaliska nuomuone parasiau o tu cia kazkokias ciornas magijas kalbi neina taves suprast  net  .... normalei parasiau  ,   bam  black listed  .. nu ka   sarase tai sarase  as nuo to nenumirsiu  :)  sekmes  

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Botaniko zaidime, kai uzdedi liemene ir paklausai nicka, daznausias nikas buna "eik nachui".

Prie ko čia botanikas? Žmonės ir komandos Jūsų black liste atsirado nes kaip nors blogai žaidė pas Botaniką? Tai sakote jei airsofte bus kažkokia komandų taryba, tai mes bausime blogus organizatorius ir blogus žmones? Ir čia kaip visa tai vyks? Rinksimės kartą per mėnesį ir kaip koks teismas nagrinėsime kas kur kam ką pasakė?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Komandu vadu taryba - tai spaudimo irankis. Jei jo visai nera, orgai atsipalaiduoja. Jei jis yra - orgai turi pretenzijas nuo visos arba didesnes bendruomenes dalies, ir gali istaisyti situacija be konfliktu.

Aš Jums asmeniškai išsakiau prašymą net ne pretenziją, o tik prašymą dėl JŪSŲ žaidimo organizavimo ir gavau iš JŪSŲ baną :D Beje mano prašymą Jūs paskaitėte pagrįstu ir įgyvendinote, bet aš buvau nubaustas. Jūsų žodžiai kardinaliai priešingi Jūsų darbams. Nemanote, kad jei ir bus kokia kompartija, tai Jūs pirmas lėksite iš orgų taip kaip neorganizuojate airsofto žaidimų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del komandu vadu tarybos mechanikos - labai paprasta, visi komandu vadai gauna prieiga i slapta skilti, jei ivyksta konfliktine situacija, ar norima kazka pakeisti taisyklese, duodamas pasiulymas, gali vykt balsavimas, po to sprendimas siulomas suinteresuotems zmonems arba skelbiamas viesumon kaip tarybos sprendimas. Tokia sistema veikia beveik visuose aplinkiniu saliu bendruomenese, o pvz estijoje isvis kiekvienas zaidejas turi savo ID.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kai nebuni forume galima netycia nuvaziot pazaist pagal komandos nario registracija ir buti visu uzbanintam. Kaikurias temas reikia ryskiai kelt i komentaru sekcija tam tikru ziniu portalu. Neturiu nieko pries nei viana orga, tik uz. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...