Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kolimatoriai


luko
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki...

 

Iskilo man klausimas, (cia gal daugiau adresuota vyrams, kurie per rankas praleide ne viena kolimatoriu) kuri kolimatoriu pirkti ar uztenka 30 ar 40 ar dar koki optimalu varianta pasiulysit... Dekui is anksto uz patarimus...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

toks cia ir patarimas- pirk toki, koks butent tau labiau patinka. Vieniems mazo skersmens geriausi, kitiems tik didelio skersmens priimtiniausi. Dar kiti tik uz atviro tipo kolimatorius pasisako. O dar kiti is viso sako: nx tas kolimatorius!

Pas mane ant ginklo uzdetas 25mm kolimatorius. Jei reiktu dar syki pirkti, tai nedvejodamas isigyciau toki pati.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki...

 

Iskilo man klausimas, (cia gal daugiau adresuota vyrams, kurie per rankas praleide ne viena kolimatoriu) kuri kolimatoriu pirkti ar uztenka 30 ar 40 ar dar koki optimalu varianta pasiulysit... Dekui is anksto uz patarimus...

as rinkausi kolimatoriu toki kuris atitinka ant realaus ginklo naudojama kolimatoriu. Skersmuo nera taip svarbu, anturazas svarbiau:-)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na del to kaip ir aisku, kad rinktis kuris priimtiniau... idomios jusu nuomones, kas kokius bandes ir kokie daugiau patinka, kurie kaina ir kokybe atitinka... juk ne visi kolimatoriai vienodi tiek atviro, tiek uzdaro tipo. Pvz pas mane yra SAR m41 ... Zinoma jam reikia reilu, neaisku koki imti ar low profile ar high... Low imant tikrai uzstos taikiklis, high imant pasidaro ausktas ginklas kas irgi sudaro kai kuriu nepatogumu... zaidziant CQB kolimatorius kiap ir nereikalingas sakyciau... Gal klystu??? ir beje kas tas anturazas :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai ir norejau suzinoti ar uzstoja ar ne... Aciu nuraminai dusia :D Siaip tai pastatuose tikrai kolimatorius nereikalingas, bet tik iseini i atvira vietove amen... o jei dar tiuningas padarytas tai is vis graudu itariu butu... Beje GWRS ar esi koki tiuninga ginklui savo dares, iskyrus kiek skaiciau preciziaka isidejes... Jei neklystu... Cia gal i PM idomu labai bendraginkliu surasti ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Emmm pastate kolimatorius nereikalingas? Na siaip zinau apie metodika kaip saudo zmones nenaudojant jokio taikiklio, bet kolimatoriai butent artimai kovai ir buvo sukurti... Jis pravercia visur.

 

 

Gal ir klystu sorry patirties stoka... Beje atviro ir uzdaro tipo, privalumai ir skirtumai, jeigu nesunku aprasykit... aciu..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atviro tipo kolimatoriai lengvesni ir dazniausiai turi keleta taikikliu pasirinktinai (pvz ne tik taskas, o kryzius, ziedas su tasku ir t.t.), o uzdaro tipo (jei brangesni modeliai) buna su polirizuotom linzem, kas padeda taikitis prie stiprios sviesos arba paryskina taikinio konturus prieblandoje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Man yra pataike is arti tiesiai i priekine linze. Saudyta is M120 tiuningo nedaugiau nei 8m atstumu, visiskai nieko neatsitiko. BET as nelabai pripazystu pigius kinietiskus kolimatorius, manasis buvo japoniskas. Tai sakyciau, del brangesniu modeliu, galva labai skaudeti neturetu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Noreciau paklaust jusu nuomenes turiu CA slr105 (ak-47) ir kaip jums atrodo ar grazei atrodytu jai prideciau duslintuva , bei optika ?:)

ar nebutu jau per daug "prikimstas" ? Nes siandien per BTV maciau kazkoki filma ar seriala apie GSG-9 ir man toks ak pasirode labai grazus:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na grozis cia labai subtilus reikalas :) . Man pvz patinka ginklai su aksesuarais ir as ju daug toleruoju, kitas gal but gincysis, kad "kalasho" isviso negalima grazinti, nes jis plikas graziausias :) .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklaust jusu nuomenes turiu CA slr105 (ak-47) ir kaip jums atrodo ar grazei atrodytu jai prideciau duslintuva , bei optika ?:)

ar nebutu jau per daug "prikimstas" ? Nes siandien per BTV maciau kazkoki filma ar seriala apie GSG-9 ir man toks ak pasirode labai grazus:)

Jei uzhdetum PBS gal ir nieko atrodytu, bet jei NATO ar US tai butu pokemonas. O siaip neteko realiai matyti AK74 su duslintuvu. O va AKMS su PBS ganetinai daznas reiskinys.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na grozis cia labai subtilus reikalas :) . Man pvz patinka ginklai su aksesuarais ir as ju daug toleruoju, kitas gal but gincysis, kad "kalasho" isviso negalima grazinti, nes jis plikas graziausias :) .

nezinau kaip idet foto, tai numesiu linka:) vaizdas mazdaug toks is priekio :D http://politblog.net/upload/sat1.jpg

grazu juodas ginklas,juoda,optika ir duslintuvas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na dar ciuciuciuka off topik :)

 

to Matas

va radau kasko daugiau http://www.rusmilitary.com/html/pbs_silencer.htm tai pagal tave ak74 tinka tik tas virshutinis duslintuvas ? (nuotraukoje)

As tiksliai nebepamenu. Man rodos PBS 1-2 skirti AKM'am, o PBS 3-4 AK74. Tiksliai nepamenu, reiketu panarsyti nete. Na uzdeti gali bet koki ir nuo P90 ash buvau uzhsukes. Taip pat kaip ir AKM'o detuve gali ikishti i AK74. Bet tai bus pokemonizmas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kartu reik kartot kad cia apie kolimus tema turetu buti o ne apie duslintuvus, kurkit nauja tema ir neterskit forumo

 

aciu uz demesi :) tikiuosi taisykles galioja tos pacios visiems

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kartu reik kartot kad cia apie kolimus tema turetu buti o ne apie duslintuvus, kurkit nauja tema ir neterskit forumo

 

aciu uz demesi :) tikiuosi taisykles galioja tos pacios visiems

O tau ziuriu negalioja. I viena tema, tiek nereikalingo floodo, tiesiog forumo kapelionas!
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...