Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

savaitgaliniai zaidimai


XraideR
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki

ieskau zmoniu, bendraminciu, kurie savaitgaliais nori pajudeti pakariaut ir panasiai.

Butu saunu jei atsirastu tokiu, ar kas pakviestu pazaisti pas save ir prisijungti prie ju organizuojamo zaidimo.

Laukti didziuju zaidimu neturiu kantrybes.

 

 

DEMESIO rugpjucio 31d draugai organizuoja draugiska zaidima Panevezyje. Pats ketinu ten vaziuoti, jei yra norinciu prisijungti prie manes mielai kvieciu. Masinoje dar trys laisvos vietos.

Pats esu is Kauno

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 70
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Panevezy numatomas dayviu skaicius nemaziau kaip 20 :). Veiksmas vyks privsciame miske su apkasais. Dalyviai bus is siu miestu: Panevezys, Birzai, Rokiskis, Kaunas.

Dalyvio mokestis kiek zinau tik 5 Lt :)

Pas mane dar liko 2 laisvos vietos automobilyje.

Mano numeris 867398888

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki taip panevezije organizuojami zaidimai praktiskai kiekviena sekmadieni (nevisi juk gali susirinkt si tai bent kita prisijunks) organizatoriai Panevezio Zalioji ir PKKK taip mokestis simbolinis 5lt (misko tvarkymui ir savininkui pamaloninti ) maloniai kvieciame su savo arsenalu neturite parupinsim :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pritariu, Kaune trūksta žaidimų, bet gerai būtu, kad kasnors Kaune rengtu dažnesnius žaidimus nes pvz: Legionas rengia kas mėnesį ir tai labai erzina, nes atsibostą laugti norisi kažko dažniau, kad būtu netoli Kauno nes is kauno važuoti i Panevežį tai biski toloka. :D

 

Ir jaigu ir būtu žaidimu Kaune man rodos atsirastu daug žmoniu kurie norėtu žaisti tik čia kaip kažkas sakė jog jie nedrąsus. :D

 

Dar be to Facebook neradau Airosft Kaune grupės :(.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. As esu vienas is sito zaidimu organizatoriu. Atstovauju A.S.K.Zalioji kluba. Taigi visus kvieciu dalyvauti. Jau nusimato minimum 30 zaideju. Artejam link 40. O is kauno vaziuoja du ekipazai yra dar 4 laisvos vietos. Susiekimuj numeriai kaune tomas-867398888 ir arturas-+37062021669. Abu kaunieciai

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...