Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Laipsniu suteikimas forume


Rekomenduojami pranešimai

Siulau atsisakyti dabartines "kariniu laipsniu" suteikimo forumo dalyviams sistemos. Nes viskas eina link to kad greitai cia bus vien generolai, o forumas bus "uzsiktas" iki kaklo.

 

Tuo paciu prasau administratoriu pakeisti mano laipsni i "eilinis". Aciu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano požiūriu, matydamas forume suteiktą laipsnį, gali orientuotis su kuo bendrauji. Tai tikrai nėra blogai, nors sutinku, kad "pripostinti" galima bele ką ir tapti generolu. Tačiau ką tai ir kam iš esmės tai reiškia? LSB pakankamai maža ir forumo automatiškai generuojamas nuo "postų" kiekio laipsnis tau nesuteiks kažko daugiau. Manau pagarba pasiekiama kitaip

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

siaip man juokingai pasirode faktas tas, kad laipsnis uz „tekstuka“, nu bet yra kaip yra,

bet jei jau iskilo tokia tema tai turiu toki pasiulyma gal laipsnius imanoma skirti pagal dalyvavima geimose 

sudalyvavai II lygio geime tau du pliusai III lygio trys pliusai uz tam tikra pliusu kieki tam tikras laipsnis metus ar du nedalyvauji laipsnis krenta

na kazkas panasaus i teniso reitingu sistema.

Tik nelabai zinau kokios butu galimybes su tokios sistemos administravimu.

 

Mintis kilo is to, kad man svarbiau dalyvaut geimose, o ne cia postus rasineti :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau iskilo tokia problema kaip laipnsiai forume, tai yra pasiulymas naudoti pliusavimo sistema kaip kituose forumuose (uzdarbis.lt pvz). Kaip matau cia forume yra "Like this" mygtukas, tik kazkodel jis neveikia. Nezinau kokios sio forume galimybes, taciau laipsnius galima skirstyti ne pagal postu skaiciu, o pagal pliusu kieki (siuo atveju "like"). Palieki ijungta "Like this" moduli tik "Naudinga informacija" skiltyje, o visur kitur isjungi. Jei parasysi tikrai naudingos informacijos ir ji bus naudinga, kiti tau duos "like", ko pasekoje kelsies laipsni uz naudingus postus, o uz ne beleka.

 

Uz dalyvavima zaidimuose reikes atskiro zmogaus, kad sudeliotu dalyvavusiems zaidejams, o kad toks atsiras nelabai tiketina, nes uzsiregistravus zaidime dar nereiskia, kad jame tikrai dalyvausi :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As "oxy evaju " :)

 

Pasirodo,tai kaz kam svarbu :) !!!

 

 

 

Chebra!!! Paskutiniu dienu diskusijos kazkokios liudnos ir neidomios...  :)

 

Kas nors "pavokite iranga" ir parasykite topike "vogta iranga" ... ,nes "topikas" dahera laiko nesikeicia :)  Spejo nusibost...jau ruosius sunaus pistika nu "pyz..."

 

Jei rimtai - "liudna kazkaip paskutiniu metu"... nieks nesibara...

 

Jei dar rimciau.... TOKIOS temos - is neturejimo ka veikt...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Siulau atsisakyti dabartines "kariniu laipsniu" suteikimo forumo dalyviams sistemos. Nes viskas eina link to kad greitai cia bus vien generolai, o forumas bus "uzsiktas" iki kaklo.

 

Tuo paciu prasau administratoriu pakeisti mano laipsni i "eilinis". Aciu.

Siaip, buvo toks prikolas. Mes buvom Latvijoje sezono atidaryme ir snekejomes su latviais bei estais, tai anie gyresi, pas ka postu skaicius maziausias - ko maziau postu forume, tuo tu kietesnis ^_^

 

Jei jau iskilo tokia problema kaip laipnsiai forume, tai yra pasiulymas naudoti pliusavimo sistema kaip kituose forumuose (uzdarbis.lt pvz).

Pliusus zmones surinkines ne uz naudingus postus, bet uz juokingus, visokius trollinimus ir taip toliau... Gal tu asmeniskai pliusuotum tik naudingus postus, bet ar tai darys kiti - neaisku.

 

Mano požiūriu, matydamas forume suteiktą laipsnį, gali orientuotis su kuo bendrauji.

Tam atvejui prie zmogaus avataro yra nurodytas postu skaicius. Prie to dar deti "laipsni", kuris suteikiamas remiantis postu skaicium - dviguba informacija.

 

Mano nuomone tokia: Aisku galima sugalvoti kazkokia tu laipsniu politika, bet tai yra papildomas darbas adminams/moderatoriams - ar jie nores tuo uzsiimti, ir taip neturi laiko. Gal paliekam taip, kaip yra, arba padarom taip, kaip Deimos rase. (Prasikaltusiems zaidejams galima uzdeti laipsni "Maklaudas" :D )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...