Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

vss vintarez


erce
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas esate susidures su VSS , kaip jis zaidime?

Pradinis jo sratuko greitis apie 120 ,ar ne per mazas kaip snaiperiniui.?

Ar galima pakelti iki 200 m/s ?

noreciau toki isigyti (stalkerio ginklas :D )

 

p.s apie airsofta pradejau dometis pries pora savaiciu , tai gi esu zalias .Dar ne i tema: ar kas zaidzia su kai detuveje ne simtai, o kiek priklauso pagal realu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal LSB taisykles Vintorezo negalima tiunint iki 200m/s (tokie greiciai leidziami tik bolt action snaiperiniams sautuvams). Max 170 m/s. Ir tai turesi mechaniskai apribot galimybe saudyt tik pavieniais. Jei ne paslaptis is kur planuoji pirkti toki sautuva ir koki planuoji biudzeta jam? 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Eto 100500+. Pad stalom... Aftar pesi iscio... :)

 

Nu o jei rimtai. Geriausius ir artimiausius pagal isvaizda ir medziagas Vintorezus, kol kas, gamina hebra is Magnitogorsko. Pasieskok google.lt tikrai rasi ir kainynus ir review ir visa kita. Yra vienas zmogus forume, Zloj, parduoda butent ju gamybos VSS Val. Jei domejaisi tai turetum zinot, kad tai praktiskai tas pats Vintorez, tik buoze sulenkiama. Kitas klausimas, iskylantis del ginklo pasirinkimo, jei galvoji, kad bus kaip zaidime, akd galesi priesus saudyt is uz 100 ar daugiau metru, mesk fantazija lauk. netgi pilnai uztiunintas su idealiai suderintom dalim, airsoftinis sautuvas, i taikini esanti uz 100 metro pataikys su labai prastu taikliu suviu procentu. Snaiperiniams sautuvams, su 200m/s ir idealiu sudrinimu, toks atstumas jau yra labai ir netgi labai geras pasiekimas. Pats sakai, akd susidomejai visai nesenai, pasiulymas, kuris sakomas kiekvienam entuziastingam naujokui wannabe snaiperiu, atvaziuok i zaidima, paziurek kaip viskas atrodo, pabegiok sunuomotu aeg, tada vertink ar sitas hobis tau ar ne. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakymas - airsoftas švaresnis, man kažkodėl priminė maklaudizmą.

Matyt mano dvasinės vertybės yra visiškai pagedusios, kad iki tokio lygio nebepasitikiu žmonėmis.

O šiaip tema tikrai juokinga. Iš serijos kaip "seniai" nugesina naujokus.

Aišku nugesinti juos reikia, bet tik iš meilės. Kad per karštą charakterį košės perdaug neprisivirtų. Ir pinigų perdaug neištaškytų.

Yra surašytas toks dalykas kaip taisyklės. Ir airsofto bendruomenė kritiškai žiūri į tokius, kurie nori pasirodyti gudresniais už kitus.

http://www.memecenter.com/fun/2568239/out-of-bullets-no-problem

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakymas - airsoftas švaresnis, man kažkodėl priminė maklaudizmą.

Matyt mano dvasinės vertybės yra visiškai pagedusios, kad iki tokio lygio nebepasitikiu žmonėmis.

O šiaip tema tikrai juokinga. Iš serijos kaip "seniai" nugesina naujokus.

Aišku nugesinti juos reikia, bet tik iš meilės. Kad per karštą charakterį košės perdaug neprisivirtų. Ir pinigų perdaug neištaškytų.

Yra surašytas toks dalykas kaip taisyklės. Ir airsofto bendruomenė kritiškai žiūri į tokius, kurie nori pasirodyti gudresniais už kitus.

http://www.memecenter.com/fun/2568239/out-of-bullets-no-problem

As tai suprantu ta svaresnis, kaip tai, kad nereik nuo uniformos dazu pastoviai velnias zino kaip nuiminet spalvotu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakymas - airsoftas švaresnis, man kažkodėl priminė maklaudizmą.

Matyt mano dvasinės vertybės yra visiškai pagedusios, kad iki tokio lygio nebepasitikiu žmonėmis.

O šiaip tema tikrai juokinga. Iš serijos kaip "seniai" nugesina naujokus.

Aišku nugesinti juos reikia, bet tik iš meilės. Kad per karštą charakterį košės perdaug neprisivirtų. Ir pinigų perdaug neištaškytų.

Yra surašytas toks dalykas kaip taisyklės. Ir airsofto bendruomenė kritiškai žiūri į tokius, kurie nori pasirodyti gudresniais už kitus.

http://www.memecenter.com/fun/2568239/out-of-bullets-no-problem

O gal buvo norėta pasakyti būtent "SVARESNIS", tipo - "krūčiau" :D O VSS vienas iš mano norų........ :P

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"spalis" zaides pianball tai zino kuo skiriasi airsoft sratukas nuo pianball srato.

Kai del maklaudu tai jum jie fobija ivare (kad visur ir visuose matote juos)

del VSS tai rusiskas variantas iseina gana brangokas apie 3 k. evike.com yra po 280$ ir neaisku kuris geriau

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...