Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

DiBoys G36C gearboxo ir hopupo bedos


Baronasno1
 Share

Rekomenduojami pranešimai

paaiskinsiu dar karteli situacija:

ginklas pirktas is Airsoftas.lt

pagal visa ideja turejo buti visikai naujas kaip out of the box, bet talimesni faktai:

 

1. garantinio remonto buvau apkaltintas, kad as ji esu ardes - deja iki dabar as nebuvau jo issiardes (beja garantinis keite hopup guma nes ginklas nuo pat pradziu striginejo, o poto jau ir saude po kelis sratus)

2. nuemes handgrip'a matau varikliuko varztus nudroztus (jei ginklas naujas, tai kaip tai gali but?)

3. varikliuko dazai nudauzyti (kazkaip ir vel prasilenkia su naujo ginklo savoka)

Nuotrauka

 

4. isardzius gearboxa radau dantracio nuluzusius dantis

5. pakeiciu i naujus dantracius - gearboxas stringa

6. atkeiciu i buvusius - gearboxas stringa

 

is paskutiniuju faktu - as blogai surenku ginkla (labiausiai tiketina) arba prie gearboxo jau anksciau yra lysta ir surinkta kad bele veiktu.

 

stumokliukas yra be antrojo danties ir su paskutiniu metaliniu. sectorgear'o pirmieji du dantys sulenda i tusciaji tarpa ir t.t.

 

istacius stumokli i cilindra ir rankomis traukiant, jis sustoja, o iki gearboxo galo dar keli mm lieka... stipriau truktelejus jis pasitraukia iki pat galo...

 

 

pabandysiu siandien vakare perfilmuot video kaip ir kas ten vyksta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Auksinė pamoka. Kol daiktas garantinis, pačiam nėra ko lysti į jo vidų. Šiuo atveju smalsumas parodo rezultatą. Sveikintina, kad ryžtasi ardyti pačiam, bet peiktina, kad dėl žinių stokos rezultatas pats kalba už save. Juo labiau tikrai drįsčiau abejoti, kad airosftas.lt atsidarė dboys fabriką ir renka ginklus iš po stalo. Kiek pats esu pirkęs automatų, pas visus būdavo tam tikri niuansai, kuriuos parduotuvės servisas pašalindavo ir daiktas tarnaudavo N metų.Taip pat dauguma gamintojų gamykloje kažko neprisuka, įdeda atvirkščiai ar išvis pamiršta įdėti arba įdeda detalę kuri yra visiškai kreiva, bet ginklas "šaudo" tik va neilgai. Tad stiprybės ... 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Auksinė pamoka. Kol daiktas garantinis, pačiam nėra ko lysti į jo vidų. Šiuo atveju smalsumas parodo rezultatą. Sveikintina, kad ryžtasi ardyti pačiam, bet peiktina, kad dėl žinių stokos rezultatas pats kalba už save. Juo labiau tikrai drįsčiau abejoti, kad airosftas.lt atsidarė dboys fabriką ir renka ginklus iš po stalo. Kiek pats esu pirkęs automatų, pas visus būdavo tam tikri niuansai, kuriuos parduotuvės servisas pašalindavo ir daiktas tarnaudavo N metų.Taip pat dauguma gamintojų gamykloje kažko neprisuka, įdeda atvirkščiai ar išvis pamiršta įdėti arba įdeda detalę kuri yra visiškai kreiva, bet ginklas "šaudo" tik va neilgai. Tad stiprybės ... 

 

del ardymu ir gadinimu airsofto nekaltinu, vienintelis ten minusas tai apkaltinti mane kad as ji isardziau.

ginklas jau negarantinis, nes jam garantija - menesis :D kol garantinis daiktas - nieko neardau ir nekisu nagu.

 

 

o kaltinti, jog truksta man ziniu tai bbz. isrenki ginkla ir jis nebesusirenka originaliomis detalemis? :D  cmon :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O stūmoklio galva "įstatyta" gerai į patį stūmoklį??? Nes ten iš vidaus būna varžtas, kuris "pritraukia/užtvirtina", gal jis atsilaisvinęs ir tavo stūmoklio ilgis dėl to "padidėjo"

sita irgi pratikrinau... stumo galva laikosi kaip ikalta. niekur nepajudejus...  cilindro galvos blogai istatyt irgi neimanoma nes ji isitato i gumbus. o pacio cilindro idet irgi blogai neimanoma nes jis igula i ispjovas idealiai ir pirmyn nei atgal niekur nejuda...

 

siandien vel issirinksiu ka vakar surinkau ir pabandysiu vel viska isnaujo :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

nu ka, tesiu savo verkslenimus. :)

 

 

istorija tesiasi. dabar jau su hop up kamera.

kadangi ukniso kovot su gumelemis ir hopupu, nusprendziau pasikeisti hop up kamera.

 

nusipirkau cnc wiitech g36 hop up kamera.

taip pat nusipirkau nozla is airstrike lygu, be iskilimu.

 

na ir problema kaip ir pas visus - nepaduoda BBs'u. 

 

per paieska susiradau temas apie prowin ir g36c hop up bedas. perskaiciau apie kisima kazkokios saibos tarp gearboxo ir kameros... pabandysiu...

bet gal galit kas padet surast tema kurioja kazkas pasakoja kad pritryne nozla ant puses mm ir viskas jam veikt pradejo... nu niekaip nerandu tos temos...

 

gal siaip kas kokiu patarimu turetumet... galiu ir vaizdine medziaga idet kaip atrodo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu ar stumoklio ar gearso paskutinį dantį ušveitei, kad užtrauktų?

 

 

O dėl hopupo, tai gali būt, kad hopup leveris (ta plastmasė ant kurio speiseris dedasi) yra per ilgas ir hopupas net ir pilnai atsuktas neleidžia šratui praeit pro kamerą. (na bent su mano turimu prowin klonu taip buvo)

Jei problema ne ten, tai galima bandyt prieš idedant vamzdį su kamera, užmaut ant nozlo (aišku didesnio iametro, kad nesitrintų į nozlą) kokią poveržlę, (geriausia būtų plastmasinė, kaip būna po purškiamų dažų purškikliu, kad galima būtų ją pašlifuot, jei per stora)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 7 months later...

Sveiki :)

Pirkau taip pat G36c DiBoy ar tik Boyi is taiwangun.com

Siaip visai smagus zaisliukas, tik po pirmu suviu, kaip pas Barona1 man taip pat nulakste dantraciai :)

Cia matyt speciailiai marketingas su atsarginem dalym suzaide :D

Ir pastrigo. Del to lb nesikremtu, nes tam zaislui dariau pilna tiuninga. Ir liko tik kelios orginalios dalys

kaip: Korpusas, ir gearbox korpusas.

Sio zaislo asmeniskai patiko gearbox tvirtumas, bei ivoriu didumu 9mm. Vietoje ju pakeiciau i guoliukus 9mm.

Tai tiek mano issakytu minciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Gal temos autorius nesupyks, visgi apie tokį pat ginklą, tai nenoriu kurt naujos temos, gal netyčia kur ir yra sėnovėj pasislėpus.

 

Žodžiu, turiu gal kam pasirodys juokingą klausimą, bet be reikiamo atsakymo mano gearboxas taip ir liks ištaškytas ant stalo. Ar spyruoklės ilgis visad turi atitikti gearboxo korpuso ilgį? ta prasme, ar ji visad būna ten laisva, ar galiu bandyt grūst ilgesnę ją suspausdama?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip čia paaiškinti, svarbu, kad uždėjus stūmoklį ant spyruoklės ir suspaudus, pakaktų vietos dantračiui prašokti pro pirmą / paskutinį (žiūrint iš kurios pusės pažiūrėti) dantį. Jei spyruoklė ilga ir nesusipaudžia tiek, kad danties prasisukimui trūksta vietos, reiškia nieko nesigaus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...