Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

E-parduotuve gunfire.pl


Rekomenduojami pranešimai

CM028C pakenciamas kaip pirmasis sautuvas. Bet Geske kur kas geriau. Apie bb's negaliu daug komentuoti nes nesu naudojes, mano galva jie nera labai geri. O del detuves nezinau, turetu tikti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 72
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Apie bb's negaliu daug komentuoti nes nesu naudojes, mano galva jie nera labai geri. 

Tai nekomentuok. O tai nenaudoju, nežinau, ai, bet turbūt blogi... Yra kas naudojasi ir džiaugiasi. Kiekvienas laikui bėgant susiranda jam labiausiai tinkančius. Nėra blogiausias variantas, gali drąsiai bandyt. Tik gal apie šratukų svorius pasiskaityk daugiau. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias budas uzsipirkt nedideliais kiekiais ivairiu gamintoju, partiju ir svoriu sratu, istatyt ginkla i varstotus ar ir i koki kita itvirtinima ir atsaudyt is kokiu 25 m. Kuriu sklaida bus maziausia tie ir tinka. 25m optimalus atstumas automatams, nes dazniausiai ir saudoma 20-30 m. Snaiperinius atitinkamai is didesnio atstumo, pistoletus - is mazesnio. Kiekvienas vamzdelis ir ginklas turi savu niuansu ir bet kas bet kam netiks. Lygiai ta pati darom ir saudykloje su tikrais ginklais.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pirkau A-tacs FG combat shirt ir kelnes. Gamintojas Emerson. Už tą kainą kokybė galėjo būti ir geresnė. Be to dydžiai pas juos surašyti belenkaip. Aš ėmiau dydį M. Ir kaip visada kelnių liemuo didokas, o pačios kelnės galėtu būti ilgesnės, taip ir su combat shirt rankogaliais. Pliusas tas, kad camo spalvos nenusiplanausto, kaip nuo originalių produktų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Sveiki taigi neseniai (2015.02.14)  užsakiau iš gunfire siuntinį. Laukiau pirmą savaitė iki trečiadienio tada jiems parašiau, o jie atsake kad  „labai daug siuntiniu reikės palaukti 4-6 dienos “ laukiau dabar iki antradienio parašiau atsake kad vėl „labai daug siuntiniu ,bet pasakė pasakys Tech Dept manager kad sutvarkytu siuntinį  kuo greičiau, taigi norėjau paklausti ką daryti ? Kantriai palaukti pora dieneliu ar jiems vėl rašyt ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki taigi neseniai (2015.02.14)  užsakiau iš gunfire siuntinį. Laukiau pirmą savaitė iki trečiadienio tada jiems parašiau, o jie atsake kad  „labai daug siuntiniu reikės palaukti 4-6 dienos “ laukiau dabar iki antradienio parašiau atsake kad vėl „labai daug siuntiniu ,bet pasakė pasakys Tech Dept manager kad sutvarkytu siuntinį  kuo greičiau, taigi norėjau paklausti ką daryti ? Kantriai palaukti pora dieneliu ar jiems vėl rašyt ?

 

Jei moki angliškai protą paknisti tai tiesiog paskambink. Tą pačią akimirką sutvarko. Dar pasakyk, kad žaidimas po 3-4 dienų ir pan. Man bent jau tai pasiteisino 100%

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei moki angliškai protą paknisti tai tiesiog paskambink. Tą pačią akimirką sutvarko. Dar pasakyk, kad žaidimas po 3-4 dienų ir pan. Man bent jau tai pasiteisino 100%

 

Ačiū už patarimą , siandien paskambinau, sake kad viskas ok šiandien išsius, sake palaukti, bet baigėsi sąskaita   :unsure: 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Sveiki, ieškau žmogaus kuris norėtų mestis ant užsakymo iš http://gunfire.pl/ , mano pirkiniu suma būtų apie 43 eurai, šiaip siuntimas 12.5 euro būtų galima dalint per pusę. Nemokamas siuntimas eina nuo 175 eurų, galbūt atsirastu kas imtų ir už didesnę sumą kad susidarytų nemokamas siuntimas

Miestai Jonava-Kaunas, su prekių pasidalinimu problemų nebutų. Kas norėtų, geiriausia rašykit į email User813@gmail.com arba temoj.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ieškau žmogaus kuris norėtų mestis ant užsakymo iš http://gunfire.pl/ , mano pirkiniu suma būtų apie 43 eurai, šiaip siuntimas 12.5 euro būtų galima dalint per pusę. Nemokamas siuntimas eina nuo 175 eurų, galbūt atsirastu kas imtų ir už didesnę sumą kad susidarytų nemokamas siuntimas

Miestai Jonava-Kaunas, su prekių pasidalinimu problemų nebutų. Kas norėtų, geiriausia rašykit į email User813@gmail.com arba temoj.

nemokamas siuntimas nuo 70eu siaip jau

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kodel negali uzsisakyti per Airstrike.lt, ir bus nemokamai

Airstrike.lt negali/nenori taikyti akcijinių kainų. Jei pas lenkus ginklas be akcijos kainuoja 200€ su akcija 170€ tai vis tiek turėsi mokėti 200€.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai?

Na man taip buvo pasakyta kai užsakinėjau prieš pora savaičių, kad "akcinės kainos pasiūlyti negalime. Jei tinka galima tik už įprastą kainą." Neturėjau galimybės ilgai laukti, kol susirinks užsakymai ir mano atveju siųstis pačiam vistiek gautusi brangiau nei pirkti be akcijos kainos, tai labai nesigilinęs sumokėjau pilną kainą.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Sveiki, 
reikia gerų patarimų: gal esate pirkę iš šios parduotuvės akinius su ventiliatoriumi?
1. http://gunfire.pl/product-eng-1152200642-Wiley-X-R-SPEAR-goggles-Smoke-Clear.html#tabs_58676/
2. http://gunfire.pl/product-eng-1152209863-Profile-Airsoft-TM-Goggles-with-Cortex-Clip-TM-Cover.html

Dėl šitų pagal juos tai rinkinyje yra viskas, kas pavaizduota (rėmas, dirželis, skaidrus stiklas), bet įtartinai atrodo, kad pas lenkus gaunasi pigiau pirkti sukomplektuotus akinius nei komplektuojant juos JAV, originaliame puslapyje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...