Jump to content


PERKU / IEŠKAU ( WANT TO BUY )

Temos “SKELBIMAI” Taisyklės „PERKU / IEŠKAU“

Skyriuje "Perku/Ieškau" galima rašyti tik konkrečius skelbimus apie ieškoma airsoft įrangą ar ekipuotę.

Prieš rašydami skelbimą skiltyje "Perku" įsitikinkite, kad Jūsų ieškomo daikto nėra skiltyje "Parduodu"!!!

Skelbime privalomi šie punktai:
1. Konkretus prekes pavadinimas ar informacija apie ieškomą prekę (modelis, dydis, išmiera, spalva ir t.t.)
2. Orentacinė kaina.
3. Nuotrauka ar internetinė nuoroda į analogišką daiktą (ieškant pvz. LT uniformos ar kokio kito standartinio daikto- nuotrauka nebūtina).
4. Pirkėjo kontaktai, dislokacijos vieta.

Visi klausimai pirkėjui, derybos ir kiti susirašinėjimai vykdomi PM (asmeninėmis žinutėmis) arba pirkėjo pateiktais “kontaktais”.

Visi vertinimai pvz., "tu durnas, nes...", "nesąmonė" , "kaip gerai", "kaip blogai", "per brangu", "per pigu" ir t.t. šiuose skyriuose neskelbiami.

Draudžiama rašyti "up", "atnaujinta", „Vis dar ieškau“, „Negi niekas nepasiūlysite“ ir panašiai skelbime, siekiant, kad skelbimas atsidurtu sąrašo viršuje. Leidžiama tik tuo atveju jei buvo pridėta naujų ieškomų prekių, pasikeitė kaina ar praėjo 30 dienų nuo skelbimo patalpinimo.

Skelbimai, nesusiję su airsoft įrangą ar ekipuotę, tokio tipo nekonkretūs skelbimai kaip: „Pirksiu gun‘a, siūlykite įvairius varijantus“, „Ieškau nežinia ko“, „Pigiai pirksiu nuostabiai fantastišką ginklą“ ir panašūs bus trinami be įspėjimo. Besikartojant pažeidimams tokių skelbimų autoriai bus blokuojami.

Įsigiję daiktą ar skelbimui praradus aktualumą nepamirškite parašyti „TRINAM TEMĄ”.

* Galutinį sprendimą dėl skelbimų atitikimo taisyklėms, pačių taisyklių pakeitimo bei papildymo priima forumo Administratorius ar Moderatoriai!

  • Please log in to post a topic
  Topic Started By Stats Last Post Info

  • Please log in to post a topic