Jump to content


-----

Event: Point of domination: Hero-Shima 2019 03 17 Gudiena

in Kalendorius
Added by MusioFrontas, 08 Mar 2019


Taking place 17 Mar 2019 (Single Day Event)

MusioFrontas


Posted ImageNeapsakomo grožio oazė arba Hero-Shima. Deja buvusi. Čia prieš daugiau nei 6 dešimtmečius, tūkstančius gyvybių nusinešė masinio naikinimo ginklas. Sprogimo centre - 20 kilometrų spinduliu neliko nei gyvos dvasios. Bėgant metams ir mažėjant radiacijai, į teritorijos gilumą pradėjo skverbtis įvairaus plauko grupuotės. Visas jas traukia įdomūs miesto likučiai ir tai, kas liko po sprogimo. Ilgą laiko tarpą čia patekti nebuvo įmanoma dėl didelės radiacijos ir technologijų stokos. Viskas būtų fainai ir gerai, tačiau visiems miesto turtų neužteks. Miesto kontrolę laiko trys itin stiprios grupuotės. Kiekvieną jų čia turi savų interesų. Vieni gamina narkotikus, kiti renka radioaktyvias medžiagas, o treti - brangiuosius metalus. Visos gaujos ginkluotos iki ausų, o kėslai tikrai ne patys geriausi kitų gaujų atžvilgiu. Žaidėjams teks rungtis dominuojančioje kovoje dėl resursų surinkimo ir pargabenimo į savo gaujos bazę. Rasti ir pargabenti neužteks, kitų gaujų nariai pasižymi neregėtu apsukrumu ir nesaugomus objektus bei daiktus labai greit pasisavina - todėl resursus reikės saugoti nuo "auksarankių". Grupuotėse esti itin retų specialybių narių, kurie kaip žinoma supranta ir moka montuoti, konstruoti ir žinoma detonuoti sprogmenis. Neatmetamas variantas dėl galimų teroristinių išpuolių. Dėl didelės narių kaitos ir įvairovės komandose bus ribojamas šaudmenų kiekis, granatų naudojimas ir specialiųjų galimybių vykdymas. Tik žaidėjai, surinkę ir aktyvavę specialius žaidimo elementus, galės naudotis šiomis galimybėmis. Kovo 17 dieną, jūsų laukia ne buka kova, o strategijos ir išmanumo reikalaujantis žaidimas! Pasimatome Mūšio fronte!


SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS - 75.

REGISTRACIJA ir BILIETAI: https://sratas.lt/renginys/49


Žaidimo tipas: 70% domination, 30% CQB. Žaidimo lygis - I (su naujokais / nuomininkais).

Komandų užduotys: resursų surinkimas, gabeninmas ir apsauga. Teritorijos kontrolė ir specialiųjų užduočių vykdymas. Bus papildomų užduočių. (detaliau - renginio dieną).

Ginklų greičių standartiniai Mūšio fronto limitai (chronuosime)

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

DATA: 2018m. kovo 17 diena. SEKMADIENIS.

REGISTRACIJA nuo 10:30 vietos laiku.

INSTRUKTAŽAS ir žaidimo pradžia 11:30 vietos laiku.

ŽAIDIMO pabaiga ir KAREIVIŠKA KOŠĖ nuo 16:00 vietos laiku.

VIETA: Gudiena, Kaišiadorių raj., WGS koordinatės. 54.868329, 24.488329


Dalyvio mokestis su savo įranga 12,5Eur mokant internetu iki 2019 03 14 vidurnakčio - VĖLIAU 20Eur (vietoje apmokėjimo nėra)

NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMUOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!

Dalyvio mokestis + bazinis įrangos komplektas 25Eur iki 2019 03 14 vidurnakčio - VĖLIAU 32,5Eur (sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 32,5Eur iki 2019 03 14 vidurnakčio - VĖLIAU 40Eur (komplekto sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.


MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS - 75.

REGISTRACIJA ir BILIETAI: https://sratas.lt/renginys/49


Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti
0 Comments