Jump to content


-----

Event: Trick'r'Treat 2: Dawn of Nightmare 2018 Halloween

in Kalendorius
Added by MusioFrontas, 25 Sep 2018


Taking place 28 Oct 2018 (Single Day Event)

MusioFrontas


Posted Image

Analogų Lietuvoje neturintis šratasvydžio žaidimas, nukelsiantis jus į realų monstrų ir karinių situacijų pasaulį, kur kiekvienam žaidėjui teks priimti kritinius sprendimus, nulemsiančius jo komandos gerovę ir egzistavimą. Speciali monstrų komanda neleis "kempinti" vietoje ir net drąsiausio kario širdį privers plakti daug greičiau. Specialių užduočių vykdymas, manipuliacija, ekonomika. Visi šie trys dalykai sukurs unikalią renginio atmosferą. Renginys nėra skirtas naujokams ir žaidėjams neturintiems savo įrangos. Renginio metu bus taikomi šaudymo, bei amunicijos pildymo ribojimai. Renginyje taip pat privalomas specialus "dresskodas" pagal pasirinktą komandą. 5 komandos, iš kurių viena sudaryta iš NPC, kurie savo ruoštu turės jums daugybę questų. Rungsitės tarp 4 skirtingų komandų, o kiekvieną questą galės atlikti tik 3 greičiausios ir gudriausios komandos kurios atitinkamai gaus papildomus taškus. Reikia paminėti ir pagrindines užduotis, kurias turės visos 4 komandos. Pagrindinės užduoties įgyvendinimas - kritiškai svarbus norint laimėti žaidimą. Ją komandos turi atlikti nepaisant šalutinių questų ir neleisti kitoms komandoms tam sutrukdyti. Visa tai jūsų laukia spalio 28-tą HALLOWEEN SPECIAL ŽAIDIME "Trick'r'Treat 2: Dawn of Nightmare".​​​​​​​


SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS


MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 100 [4 komandos po 25 žaidėjus] (bilietai brangsta 2018 10 23)

https://tickets.pays...-10-28-stirniai


DĖMESIO! Visi žaidėjai privalo pasirinkti savo pusę. Jeigu, pirkdami bilietą nebematote tam tikros pusės, vadinasi komanda jau suformuota. Pasirinkite kitą patikusią / likusią laisvą komandą. Organizatoriai pasilieka teisę renginio dieną minimaliai koreguoti komandų puses neišskiriant draugų kolektyvų, siekiant išlaikyti žaidimo dinamika.


KOMANDŲ DINAMIKA (4x25):


Vietiniai gyventojai ir partizanai - VGIP (economy 50%, LARP 25%, milsim 25%).

Nuo 2017 metų kraupiomis legendomis apipinto Deadtown'o miestelio negelbėja jokie spec. būriai. Mistiniai padarai sugrįžta kas naktį, o artėjant mirusiųjų dienai padarų puldinėjimai darosi vis dažnesni. Gyventojai patyrė pakankamai smurto ir priespaudos, todėl pradėjo ginkluotis patys, nelaukdami jokios militaristinės ar magiškos pagalbos iš šalies. Miestelio gyventojai labai gerai pažįsta teritoriją, todėl slapta patekti iš taško A į tašką B ir atlikti slaptą užduotį jiems vieni juokai. Miestelio pirklys dirba išvien su miestelio gyventojais, todėl visa įdomi informacija iš karto pasiekia reikiamas ausis. Didžiausias miestelėnų prioritetas - apsaugoti savo namus ir kovoti prieš monstrus. Monstrai jaučia konkurenciją, todėl nuolatos puldinėja kaimo gyventojus. Šie savo ruoštu ieško ryšių ir išteklių savo apsaugai. Prioritetas: kaupti reikalingus resursus ir informaciją ir ją iškeisti į apsaugą, bei humanitarinę pagalba su svetimšaliais. Aprangos kodas: jokio CAMO, paprasti civiliniai drabužiai, kuprinės, krepšiai resursams. Ginklai nespecifikuojami - tinka visi atitinkantys MF standartinius greičių limitus.


Deadtown'o nacionalinė armija - DNA (milsim 50%, LARP 25%, economy 25%).

Deadtown'o miestelyje yra kelios populiarios profesijos; duobkasys, ūkininkas, kunigas arba visada galima rinktis nacionalinę armiją (bent taip sako vietiniai). Deja, armija negarsėja kietais kariais, kadangi neturi pakankamo finansavimo. Vienintelis armijoje likęs veteranas buvęs JAPB pajėgų vadas, pravarde Lapinas. Sklinda kalbos, kad šio kario apgauti nepavyko niekam. Jis turi unikalų gebėjimą motyvuoti ir aplink save burti naujokų karių burius. Kariai beatodairiškai paklūsta vadui. Dėl silpnos disciplinos rimčiau nusiteikę kariai palieką grupuotę ir pabėga iš šalies arba prisijungia prie dezertyrų. Tokie kariai Lapinui - didžiausiais priešas. Prioritetas juos sučiupti, paimti į nelaisvę ir iškvosti visą žinomą informaciją kur, kada ir kaip miestelyje juda dezertyrai ir kokios jų užduotys. Aprangos kodas: pilnas vokiškas flecktarn, pasirinktinai juodos kuprinės daiktams. Ginklai nespecifikuojami - tinka visi atitinkantys MF standartinius greičių limitus.


Samdiniai ir dezertyrai - SID (economy 50%, LARP 25%, milsim 25%).

Įvairiausių spec. pajėgų dezertyrai, nerasdami sau legalaus būdo pragyventi, jungiasi į grupes, kurios už pinigus atlieka įvairias užduotis. Šiose grupuotėse valdžia dažniausiai būna diktatūrinė. Aiškus vienas vadas. Nepaklūsti vadui = kulka į galva, nes rytoj už pinigus į grupuotę prisijungs dar du nauji grupės nariai. Šiose grupuotėse ypač vertinami kariai, turintys specialių gebėjimų mūšio lauke. Deadtowne šie dezertyrai vykdo specialias užduotis, už kurias miestelio pirklys dosniai jiems atlygina. Turi ganėtinai gerus bendravimo įgūdžius, todėl nesunkiai bendrauja ir veda derybas su monstrais, bei kitomis komandomis. Prioritetas - pinigai ir viskas, ką galima brangiai parduoti. Aprangos kodas: half CAMO - pasirinktinai viršus arba apačia. Ginklai nespecifikuojami - tinka visi atitinkantys MF standartinius greičių limitus.


Jungtinis antiteroristinių pajėgų burys - JAPB (milsim 50%, LARP 25%, economy 25%).

Šie vyrai, net paimti į nelaisvę ir kankinami žiauriausiais būdais, neišduos savo brolio ar valdžios. 7 metai sunkių pratybų nenuėjo veltui. Atlikti pareigą savo tėvynei jiems yra aukščiausias prioritetas. Disciplinuoti ir veikiantys mažais būriais. Ginkluoti naujausiais koviniais ginklais, bei savo būrių sudėtyje turintys spec. paskirties karius, tokius kaip medikai, išminuotojai ir inžinieriai, sudaro itin stiprias pajėgas kovojant prieš teroristus. Šį kartą JAPB būrys buvo išsiųstas specialiąjai misijai - išsiaiškinti kas vyksta Deadtown'e artėjant mirusiųjų dienai. Paprastai nekontaktuoja su jokiomis kitomis grupuotėmis dėl savo etikos kodekso. Prioritetas - Džo Volasas, kuris buvo pastebėtas gąsdinantis žmones miestelio apylinkėse. Sklinda kalbos, kad Džo naudoja kraupius žudimo įrankius ir lengvai į dialogą neina. Aprangos kodas: full CAMO - multicamo, woodland - išskyrus rusiškas aprangas. Ginklai nespecifikuojami - tinka visi atitinkantys MF standartinius greičių limitus.


Deadtown'o monstrai - DM (LARP 100%).

Po 2017 metų Fortreso kalnyne įvykusios cheminės nelaimės pradingę miestelio gyventojai... dalis jų mutavę neatpažįstamai. Dalis vis dar išsaugojo žmogišką mąstymą ir gebą bendrauti. Didžioji jų dalis turi savo lokalias gyvenvietes ir tik kartais paveikti tam tikrų veiksnių migruoja ar keliauja po Deadtown'ą. Kai kurie iš jų turi slaptos informacijos, kai kurie tiesiog linkę visus žudyti. Daugelis turi įvairios informacijos apie miestelį. Taip pat, sklinda gandai, kad kelis nuotykių ieškotojus apdovanojo keistais artefaktais, už kuriuos miestelio pirklys dosniai atsilygina. Ar išdrysite su jais eiti į kontaktą? Aprangos kodas ir ginklai: SPECIALŪS.


MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 100 [4 komandos po 25 žaidėjus] (bilietai brangsta 2018 10 23)

https://tickets.pays...-10-28-stirniai


Žaidimo tipas: LARP 50%, milsim 25%, economy 25%; žaidimo lygis: II (be naujokų / nuomininkų ir su amunicijos pildymo apribojimais);

Komandų užduotys: surinkti kuo daugiau pergalės taškų (taškai bus skaičiuojami už specialius questus, teritorijos kontrolę žaidimo gale ir kitas papildomas užduotis, kurios bus skelbiamos atskirai žaidimo dieną);

Ginklų greičių standartiniai limitai: http://bit.ly/MF_tiuning_limits; (specifines žaidimo taisykles atsiųsime kiekvienai komandai atskirai);

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

DATA: 2018m. spalio 28 diena. SEKMADIENIS.

REGISTRACIJA nuo 09:30 vietos laiku.

INSTRUKTAŽAS ir žaidimo pradžia 10:30 vietos laiku.

ŽAIDIMO pabaiga ir KAREIVIŠKA KOŠĖ nuo 17:00 vietos laiku.

VIETA: Stirnių km., [buvęs reabilitacijos centras AUŠVEITA] WGS koord. 54.720704, 25.049294


Dalyvio mokestis su savo įranga 20Eur mokant internetu iki 2018 10 23 - VĖLIAU 30Eur (vietoje apmokėjimo nėra)


Dėl specialaus žaidimo scenarijaus į šį žaidimą negali registruotis visiški naujokai ir žaidėjai neturintys savo įrangos. Prašome pasirinkti lengvesnio lygio žaidimą.


MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 100 [4 komandos po 25 žaidėjus] (bilietai brangsta 2018 10 23)

https://tickets.pays...-10-28-stirniai


Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti
0 Comments